Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Zanima me vase misljenje...

> littlegirl: > Nije uredu niti malo.. pa nije ovo mamac za budale.. najbolje da stavim da je nesto 20kn pa kad se netko javi e ipak je 120kn... nema smisla, i kakve to veze ima sto ima vise upita.. pa boze moj stavila si tu cijenu i to je to,a sad sama ima svoj princip da li prodaje tko se prvi javi ili uplati... jos bolje mi je kad kod nekih pise artikl 10kn, udjes u artikl ono ispod pise 100kn.. pa sta onda pise 10,da bi imala vise pregleda i zavrsila na naslovnoj... ma de vise me sve zivcira, prodani artikli se ne brisu, forum zatrpan, ne aktivni korisnici sa neaktivnim oglasima bez slike na svakom koraku, tagovi, slike s neta, pa se ti cudi da u moru toga kupusa ista prodas uopce... dobro da itko uopce dolazi na stranicu a tako bi lijepo mogla funkcionirati samo da se uvede reda... ok. Sad sam bolje 🤣🤣🤣 malo me pms hvata pa me sve zivcira (nemojte zamjeriti) Mene to stalno zivcira, ima bit da sam ja stalno u PMS-u. A takviima sta dizu cijenu usred dogovora bi odmah rekla pa,pa 😉
2018 07 30
Ja sad ne bih kupila ni da mi smanji cijenu..,ali najzanimljivije mi je to da,čim ste se Vi javili,odmah ima hrpu upita
2018 07 30
> leptiricaMo: > Ja sad ne bih kupila ni da mi smanji cijenu..,ali najzanimljivije mi je to da,čim ste se Vi javili,odmah ima hrpu upita A nece ju garant prodati iduca 2 tj.... jer svi iz cuda odustali
2018 07 30
> KreativnoSelo: > Od takve ne bih uzela niti da mi kasnije dzabe nudi. > Evo meni se bas prije 2 dana dogodilo da sam htjela kupiti artikl i doticna kaze hmm ipak ne bi prodala, obukla je artikl, velik joj je ali ne kuzi se kad se obuce sako na to. 😩 > Da ne pricam da je artikl i dalje u prodaji, valjda kao mamac na ormar ili sto. > Kako im se da zavrzlame takve raditi i komplicirati... 😂😂😂
2018 08 01
> LaylaM: > > KreativnoSelo: > > Od takve ne bih uzela niti da mi kasnije dzabe nudi. > > Evo meni se bas prije 2 dana dogodilo da sam htjela kupiti artikl i doticna kaze hmm ipak ne bi prodala, obukla je artikl, velik joj je ali ne kuzi se kad se obuce sako na to. 😩 > > Da ne pricam da je artikl i dalje u prodaji, valjda kao mamac na ormar ili sto. > > Kako im se da zavrzlame takve raditi i komplicirati... > 😂😂😂 Evo uzas, i dalje gledam taj artikl. 😩😭🤣
2018 08 01
Ne i ne bih uzela. Rekla bih da onda ponudi nekom drugom kad ima vise upita. Zahvalila bih se i pozdravila.
2018 08 07
1 2