Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Prvi koraci na krpicama! Savjeti/smjernice/upozorenja

Pozdrav svima! Nova sam članica te bih voljela dodatne smjernice, savjete, moguća upozorenja vezano za prodaju krpica. Sve imamo početak, evo, moj je počeo prije nekoliko dana. 😊 Zanima me na koji način vi šaljete poštu, preporučeno/paket/tisak? Na koji način šaljete nakit? Kako pakirate robu koju šaljete? Na koji način naplaćujete? Bilo bi mi od velike pomoci nauciti 'hodati' u ovim sferama. 😊 MoonDust 🌙🌙🌙
2018 08 16
Pozdrav. Najcesce kako saljem je tisak i to ti je najlakse i najjeftinije. Uplata na racun nakon uplate saljem. Za pocetkak bih ti preporucila da kupujes i da skupis pozitivnih jer rijetko koja ce se cura odluciti da kupi od tebe sa 0 pozitivnih. Tako je najlakse steci pozitivne povratne za pocetak naravno 🤗 Slanje svega sto je krhko lomljivo i slicno sto bolje zapakiras u kutije/novine i sl. Eto nadam se da sam nesto barem pomogla ako trebas nesto jos pitaj slobodno. 😄
2018 08 16
Počekak ti je odličan, fotke dobro pokazuju odjevne predmete, cijene vrlo povoljne, bravo!!!
2018 08 16
Dovoljno znaš :) , sve si lijepo napisala u svakom opisu , nitko ne bih rekao da si nova.. :) ili samo brzo kopčaš stvari. U svakom slučaju SRETNOO
2018 08 16
Također, najčešće Tiskom, ako poštom onda preporučeno, ipak imaš broj pošiljke za praćenje, i ti i druga strana. Pakiraš ovisno o onome što šalješ. Kod nakita i većine lomljivog super je ona pucketajuća folija 😁.. Što se tiče naplate, s obzirom da si nova, nemoj se čuditi da kupac od tebe traži (ukoliko ima više povratnih) da pošalješ pa da ti po primitku plati. Ili pola odmah, pola nakon primitka. To je isto ok, ulijeva drugoj strani povjerenje, mada naravno, slanjem prije plaćanja možeš ti izvisiti, ali zato su tu povratne, guglanje imena i prezimena korisnika i naravno, sama komunikacija u porukama gdje skužiš kako druga strana "diše".. Uglavnom, strpljivo i pošteno i sretno!
2018 08 16
Sve imate opciju uplate na broj tekuceg ili kako?
2018 08 17
Da, a bilo je nekih situacija s blokiranim računima pa se uplaćivalo na druge osobe.. ili pošta plaćanje pouzećem.
2018 08 17
Zahvaljujem.
2018 08 17
Hvala puno na linkovima. I na savjetima opcenito na ovoj temi svima koji ste odgovorili. Puno ste mi pomogle vec i sa samim misljenjem. Cijenim. 😊
2018 08 17
Naravno, zato je forum tu☺ Sretno❤
2018 08 17
jedna cura mi je linkala ovaj dio foruma i mogu reći da mi je kao pridošlici jako puno pomoglo. hvala svima na super savjetima!! <3 <3 <3
2018 08 24
> Myobu_5: > jedna cura mi je linkala ovaj dio foruma i mogu reći da mi je kao pridošlici jako puno pomoglo. > hvala svima na super savjetima!! <3 <3 <3 Dobrodošla, sad paralelno možemo učiti hodati krpičarskim stazama. Tvoj profil je cool, pogotovo pliš artikli. I boje. 💕 🌙
2018 08 26
hvala puno!! <3 <3 pliš mi je najdraži materijal pa mi je bilo i malo žao staviti na prodaju ali moram napraviti mjesta u ormaru ,:) ,:) nadam se da će nam biti super na Krpicama!! Puno sreće u prodaji <3 <3
2018 08 26