Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Problemi ?

Meni sinoć opet zaštekalo usred razgovora... :@
2018 08 29
Daa,i kod mene isto stekanje na stotu..jedva sam uspjela odgovorit curama u inbox ;((
2018 08 29
Sada sve okej na svu sreću :)
2018 08 29
Ni ja nisam mogla ući, non stop nešto šteka uspjela sam tek oko 1-2 ujutro
2018 08 29
Mene muči što sam jučer uplodala haljinu ( slika s interneta ) i oglas mi je ukonjen. Oke ako nemožemo imati prezete fotografije, ali većina predmeta na mojim krpicama je tako oglašena. Nemislim samo na stare oglase, već i na nove. Ljubazno molim odgovor :)
2018 08 29
> PetraKovacec: > Mene muči što sam jučer uplodala haljinu ( slika s interneta ) i oglas mi je ukonjen. Oke ako nemožemo imati prezete fotografije, ali većina predmeta na mojim krpicama je tako oglašena. Nemislim samo na stare oglase, već i na nove. Ljubazno molim odgovor :) Mislim da po pravilima mk mozete imati sliku s neta ali ne smije biti naslovna. Ako grijesim nek me netko ispravi😉
2018 08 29
> Natalija77: > > PetraKovacec: > > Mene muči što sam jučer uplodala haljinu ( slika s interneta ) i oglas mi je ukonjen. Oke ako nemožemo imati prezete fotografije, ali većina predmeta na mojim krpicama je tako oglašena. Nemislim samo na stare oglase, već i na nove. Ljubazno molim odgovor :) > Mislim da po pravilima mk mozete imati sliku s neta ali ne smije biti naslovna. Ako grijesim nek me netko ispravi😉 Draga Natalija, hvala na odgovoru :) Ja ću se tog uvjeta pridržavati, ali ih je brdo s naslovnim preuzetim fotkama . Pa mi nije jasmo prema kojim kriterijima neki oglasi se miču, a neki ostaju :/ ?
2018 08 29
Jučer od 14h pa sve do sada (9 ujutro) nisam se mogla prijaviti, stvorilo mi nervozu jer sam trebala poslati dva paketa a nisam mogla do adrese.😣
2018 08 30
Oooo, predugo nije radilo :'(
2018 08 30
> PetraKovacec: > > Natalija77: > > > PetraKovacec: > > > Mene muči što sam jučer uplodala haljinu ( slika s interneta ) i oglas mi je ukonjen. Oke ako nemožemo imati prezete fotografije, ali većina predmeta na mojim krpicama je tako oglašena. Nemislim samo na stare oglase, već i na nove. Ljubazno molim odgovor :) > > Mislim da po pravilima mk mozete imati sliku s neta ali ne smije biti naslovna. Ako grijesim nek me netko ispravi😉 > Draga Natalija, hvala na odgovoru :) Ja ću se tog uvjeta pridržavati, ali ih je brdo s naslovnim preuzetim fotkama . Pa mi nije jasmo prema kojim kriterijima neki oglasi se miču, a neki ostaju :/ ? A valjda kako tko uleti 😂,svasta tu ima.
2018 08 30
Eh, a ja dva dana nisam mogla se ulogurazi! Nadam se da su slozili i da ce sad sve funkcionirati!
2018 08 30
I meni dva dana problem sa logiranjem. Sad ni u razgovore ne mogu uci.
2018 08 30
Sada nije moguce podizanje oglasa, ne ocitava prvu sliku..ako je ocita ostalih nema Ne kuzim cemu popravljati nesto sto radi.
2018 08 30
Jučer se nisam cijeli dan uspila prijaviti a pune poruke nepročitanih poruka jer mail uopće ne šalje obavijest. Tek jutros došao mail za poruke stare dan ipo.
2018 08 30
Izgleda da je sada sve ok😕
2018 08 30