Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Rinoplastika / operacija nosa

Pozdrav cure 😄 Čitala sam već objave vezano za navedenu temu po krpicama i ostalim forumima. Međutim, zanima me ako je netko u posljednje vrijeme imao iskustva s poliklinikom Zambelli? Ili ako znate nekog da je bio kod njih? On mi se nekako čini najpouzdaniji jer nema toliko negativnih komentara, ali svašta je moguće.. I ako ima cura koje nisu bile kod njega, ali su bile na operaciji nosa, puno bi mi značilo da podijelite vaše iskustvo - kakvo god ono bilo. Možete pisati i privatno 🤗
2018 09 08
I ja uskoro idem na op nosa ali kod Glumicica. Nitko drugi osim njega mi ne sjeda po tom pitanju.
2018 09 08
Ja sam operirala nos u poliklinici Lege Artis prije 5 mjeseci. Javi mi se u inboks. :-*
2018 09 08
traplord, ja sam o Glumicicu pročitala dosta negativnih komentara pa nisam sigurna. Rekli su da većinom radi onako prcasti nosic i da nekad previše toga skine. Ja se bojim iz razloga sto meni vjerojatno to ne bi pristajalo uz lice, ali sve ovisi od osobe do osobe 🤷🏼‍♀️ Javi kako je prošlo!😄
2018 09 08
> agdablif: > traplord, ja sam o Glumicicu pročitala dosta negativnih komentara pa nisam sigurna. Rekli su da većinom radi onako prcasti nosic i da nekad previše toga skine. Ja se bojim iz razloga sto meni vjerojatno to ne bi pristajalo uz lice, ali sve ovisi od osobe do osobe 🤷🏼‍♀️ > Javi kako je prošlo!😄 Ja bas zelim mali prcasti nos jer imam malu glavu i smatram to jako lijepim nosom. A on je poznat za takve. Ja sam cula i vidjela vise pozitivnih komentara, na negativne se ne obazirem jer uglavnom dolaze od osoba koje ni same nisu znale sto zele pa ne bi bile zadovoljne ni da ih je ne znam tko operirao. On mi se cini kao najveci strucnjak, i volim to sto ne iskače iz paštete sa reklamiranje i marketingom. Bojim se da u RH ne bi sjela nikome na stol osim njemu.
2018 09 09
Najveci strucnjak sigg nije, a ne iskace jer na svako njegovo iskakanje iskoce oni/e koje je gadno zeznuo. No, nebitno - bitno da je tebi ok i da si ga ti izabrala jer tebi odgovara po mnogocemu.
2018 09 09
Ako prodjes forum, i vidis realne slike, svak ziv ce vidit da sve radi po istom kalupu, uostalom vise bi mi imalo smisla da kad ga vec toliko hvalis, da si vec bila na operaciji pa si toliko ‘zadovoljna’ s njim. Ovako ispada kao reklama obicna ali okej. Ja idem uskoro kod dr zambellija, pa ti mogu javiti iskustva nakon
2018 09 09
> ivana5436: > Ako prodjes forum, i vidis realne slike, svak ziv ce vidit da sve radi po istom kalupu, uostalom vise bi mi imalo smisla da kad ga vec toliko hvalis, da si vec bila na operaciji pa si toliko ‘zadovoljna’ s njim. Ovako ispada kao reklama obicna ali okej. > Ja idem uskoro kod dr zambellija, pa ti mogu javiti iskustva nakon Da sam neki novi prazan profil mozda bi i djelovalo kao reklama. Ali zasto svaki pozitivan komentar mora biti reklama? Pa nikome ja ne govorim da ide njemu, zaboli mene kome ce netko ici. Uostalom cekaonica kod njega je duža nego red u Konzumu, i odbija dosta ljudi (znam cak 3 cure koje je odbio za nos), tak da on nema nista od ''reklamiranja''. Ja samo kazem da se meni svidaju mali nosevi koje radi jer mi takav i pristaje mojoj maloj glavi i opcenito smatram takve noseve lijepima. Estetika ostalih doktora mi se ne svida (u Hrvatskoj, vani da ali kod nas ne). E sad kako ce to ispasti na meni budemo vidjeli. Ali ja sam optimista i kazem da mi je na kozultacijama sjeo. Vidjela sam radove ostalih doktora, neke koje se jako reklamiraju svugdje, a ljudima su pravili KAOS od nosa. Isto tako sam vidjela negativne kom i o Zambelliju i ostalima. Ne postoji dr bez negativnih komentara. Kod svih doktora pa i onih sa Beverly Hillsa tipa dr Ghavami kod kojeg bi otisla da mogu pljunit 10 tisuća dolara za operaciju, ima negativnih komentara. Mislim da svatko treba donesti odluku na temelju svoje intuicije.
2018 09 09
Pročitala sam skoro sve po forumima i svaki doktor ima negativnih i pozitivnih komentara, ali to je normalno. Mogu oni napraviti odličan posao, ali na kraju i naš nos sam odluci kakav će ishod biti. Ja ne želim mali i prcasti nosic i zato sam Glumicica otpisala, netko tko to želi sigurno će otići kod njega i to je ok. Toncice sam isto tako otpisala jer imaju stvarno previše negativnih komentara, a Zambelli mi je najbliži i za sada nekako najpouzdaniji.
2018 09 10
Jesi već bila na konzultacijama kod njega? > Ako prodjes forum, i vidis realne slike, svak ziv ce vidit da sve radi po istom kalupu, uostalom vise bi mi imalo smisla da kad ga vec toliko hvalis, da si vec bila na operaciji pa si toliko ‘zadovoljna’ s njim. Ovako ispada kao reklama obicna ali okej. > Ja idem uskoro kod dr zambellija, pa ti mogu javiti iskustva nakon
2018 09 10
Dali netko ima slike prije i poslje operacije? Htjela bi vidjeti necije prave slike... ovdje po forumima vidim komentare ali nigdje nisam vidjela da ne netko pokazao kako to igleda.. Inace vec 20 godina razmisljam o operaciji nosa i napokon sam odlucila nesto napraviti po tom pitanju...za pocetak htjela bih otici kod Glumicica i Zambellija na konzultacije jer mi oni djeluju najprofesionalnije... dali ima kakvih slika njihovih uratka a da nisu oni sa njihovih stranica..jer normalno da ce tamo staviti nsjbolje uratke... molim vas za neki savjett...hvalaaaa ❤️
2018 12 14
Ja sam prije 20ak dana bila kod dr.Glumicica na konzultacijama Problem je devijacija, a ako vec idem onda bi i estetski malo korigirala.. Slike koje mi je pokazao prvo su bile oni mali prcasti nosici - sto ja ne zelim (imam malo veci nos,cak ljudi kazu da nije ali meni je...) I kad sam mu naglasila da ja tako ne zelim vec minimalne korekcije(a ne da dobim mali nosic) rekao je okej i u karton stavio naznaku -minimalna korekcija... Ako je itko bio kod Zambelija pa javite Meni se Glumicic cini okej, ali isto tako malo sam vidla PRIJE/POSLIJE slika Skupljam jos informacije i iskustva pa da vidimo..
2019 01 25
Ja sam prije 20ak dana bila kod dr.Glumicica na konzultacijama Problem je devijacija, a ako vec idem onda bi i estetski malo korigirala.. Slike koje mi je pokazao prvo su bile oni mali prcasti nosici - sto ja ne zelim (imam malo veci nos,cak ljudi kazu da nije ali meni je...) I kad sam mu naglasila da ja tako ne zelim vec minimalne korekcije(a ne da dobim mali nosic) rekao je okej i u karton stavio naznaku -minimalna korekcija... Ako je itko bio kod Zambelija pa javite Meni se Glumicic cini okej, ali isto tako malo sam vidla PRIJE/POSLIJE slika Skupljam jos informacije i iskustva pa da vidimo..
2019 01 25
Operirao me Dr Zambelli,prezadovoljna.Tko zeli slike prije i poslje,slobodno neka se javi.Teska devijacija,spusten i grbav nos,sada izgleda totalno drugacije,a prirodno. ❤ Doktor je realan,tako da velike preporuke.Nece vam obecavati brda i doline kao drugi a daje sve od sebe.
2019 11 11
Bok cure, ja odavno zelim operirati nos. Imam mrvicu veci i siri nos, a uz to jos i grbicu. Ne bih htjela onaj mali prcasti nosic jer mi ne stoji uz lice. Vec dugo biram kirurga ali ne znam kod koga bih (najbolja opcija se cini Glumicic). Ima li neka od vas preporuka? Hvala 💋
2020 02 25
1 2