Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Preveliki avatari u porukama

što je ovo s krpicama, kad otvorim stranicu katastrofa na što to liči,zar nitko ne reagira već par dana
2018 09 21
> AMALY31LEE: > Meni ni preko računala ne radi, stranica izgleda kao da je ekspoldirala... :") Promijenite rezoluciju zaslona.
2018 09 21
> nefertiti111: > Meni se to isto pojavljivalo na mob, pa sam onda otisla na krpice priko chromea na mobitelu i radi sve super. Kad idem regularno na google i dalje ne radi, samo priko chromea mi radi normalno Probala i tako, sve je isto, preveliki avatari.
2018 09 21
Nece nikako😫
2018 09 21
Evo preko chromea sve normalno👍
2018 09 21
I meni je preko mobitela tako. Nema šanse da pročitaš poruku. I baš si mislim kak to da nitko to ne spominje :D onda je valjda do mog mobitela :( Sad vidim da se ipak spominje to. Zadnja 3 dana mi je tak. Preko kompjutera ide, samo dosta sporo učitava prijavu, ali ide. A slike sam bez problema stavila :D
2018 09 22
Meni nikako ne ide. Ne mogu kupit artikl. Ne mogu ništa. Hoće li se to popraviti?
2018 09 22
Ista stvar i kod mene. Išla sam preko Chrome i Mozille i ne vidim poruke. 99%s a m preko moba. Nemam vremena za komp. I to traje danima😫
2018 09 22
Na kompu je uzas stranica i nemogu se ucitavat slike :(
2018 09 22
Meni ne da na komp još od kraja 8 mjeseca,nikako da se otvoriti stranica kao da im virus,a sad ni preko mobitela ne mogu pročitati poruku,katastrofa.
2018 09 22
Dakle, provjerena taktika preko moba je da prvo kliknem na posljednje artikle, pa kad se to lijepo otvori, onda na logiranje i avatari savršeno skladni, mali, artikli se normalno uciitavaju....
2018 09 22
> Neo006: > Dakle, provjerena taktika preko moba je da prvo kliknem na posljednje artikle, pa kad se to lijepo otvori, onda na logiranje i avatari savršeno skladno, mali, artiklei se normalno uciitavaju.... Hvala :") Isprobala sam vašu taktiku i radiii :D
2018 09 22
> bibavz: > > Neo006: > > Dakle, provjerena taktika preko moba je da prvo kliknem na posljednje artikle, pa kad se to lijepo otvori, onda na logiranje i avatari savršeno skladno, mali, artiklei se normalno uciitavaju.... > Hvala :") Isprobala sam vašu taktiku i radiii :D 😊🤣
2018 09 22
Meni sve radi savrseno 👌
2018 09 23
Meni ne radi, isto preveliki avatari,hoće se to riješiti uskoro?
2018 09 23