Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Preveliki avatari u porukama

Katastrofa! Poduzimajte nešto ne vidiš poruku od slike
2018 09 24
Meni preko chrome-a koma ali ako otvorim u blinku (preko Microsoftovog Explorera ) sve radi normalno... ali stvarno je više vrijeme da to poslože...
2018 09 24
Upravo sam otvorila novu temu,nisam našla ovo nažalost..Znači meni niti jedna taktika ne pali..Baš mi ide na živce ovoooo :,'(
2018 09 25
> zzzada: > Što se dogodilo da su avatari najednom postali puno veći i prekrivaju cijelu poruku pa ju je nemoguće pročitati i otvoriti? > To se odnosi na mobitele. > Na isto se požalila i jedna od cura s kojima sam upravo surađivala. > Može li se što učiniti da se vrati staro normalno stanje? i kod mene isti problem.... sve nesto pomaknuto i uvečano.... kako popraviti to... nista ne moze se procitat u razgovorima...
2018 09 25
I meni se to dešava..Katastrofa!! Uz to nemogu ni nove artikle stavljati!!
2018 09 26
> Admin2nd: > Ne znam, tri dana već ne radi. Spajajte se s kompa dok ne bude popravljeno. Ne radi ni preko laptopa.Već 5-6 dana ne mogu ništa normalno pogledati,slike se preklapaju.Povratnu ne mogu pročitati,niti staviti nešto u omiljene,ne može se dogovoriti kupnja...
2018 09 26
1 2 3