Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Kako maknut ikonu od slike

Cure imam pitanje :)) Kako maknut sliku od drugog profila da vidim poruku šta je cura napisala?
2018 09 27
Nikako Jos uvijek nisu popravili Spojit se preko kompa.pa se onda vide poruke I kod mene slika zauzme cijelu poruku
2018 09 27
Pokusajte preko mob. na crome,ja jedino tako mogu na krpice,preko googla mi ne radi vec danima..
2018 09 27
> Trišaaa: > Cure imam pitanje :)) > Kako maknut sliku od drugog profila da vidim poruku šta je cura napisala? Ja znam kako maknuti fake Zara tagove - probaj i ti,)
2018 09 27
> iraira: > > Trišaaa: > > Cure imam pitanje :)) > > Kako maknut sliku od drugog profila da vidim poruku šta je cura napisala? > Ja znam kako maknuti fake Zara tagove - probaj i ti,) 😂😂
2018 09 28
Meni se to dešavalo i onda sam se odjavila i ponovno prijavila i sad je oke :)
2018 09 28
> iraira: > > Trišaaa: > > Cure imam pitanje :)) > > Kako maknut sliku od drugog profila da vidim poruku šta je cura napisala? > Ja znam kako maknuti fake Zara tagove - probaj i ti,) Da se pohvalim, znam i ja..😉
2018 09 29
> fadila1966: > > iraira: > > > Trišaaa: > > > Cure imam pitanje :)) > > > Kako maknut sliku od drugog profila da vidim poruku šta je cura napisala? > > Ja znam kako maknuti fake Zara tagove - probaj i ti,) > Da se pohvalim, znam i ja..😉 Eto još samo da naučimo trišuuu i njih 10 000 i stranica čist ok;-)
2018 09 29
ako se prijavite na stranicu putem nekog linka... (oglasa u nekoj grupi na fb ili na googlu u trazilici utipkate neki artial i pod slike trazite krpice rade) .. inace nikako.. ja se ovako prijavim i sve kao prije znaci... na oglas... udjete u krpice i sibaj dalje 😉
2018 09 29
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija