Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Ignoriranje upita

Drage krpičarke, da vas pitam jeste li se ikad susrele s korisnicama koje ignoriraju upit za neki artikl? Meni se desilo već tri puta u posljednjih mjesec dana da pošaljem upit da bi kupila artikl i na njega ne dobijem nikakav odgovor, a vidim da se korisnica u međuvremenu prijavljivala i da artikl nije označen kao prodan.Meni je jasno da se poruka može previdjeti ili netko može odustati od prodaje, ali ne bi li bilo u redu to dati do znanja?
2018 10 07
Predvidjeti?
2018 10 07
> cipelitza: > Predvidjeti? Autokorekt😉
2018 10 07
Stranica steka, dosta korisnica se nije moglo niti ulogirati, tko zna je li prodavacica uopce vidjela vase poruke.
2018 10 07
i meni se to često događa, kao i da u procesu dogovora za zamjenu osoba jednostavno prestane odgovarati pa se suradnja ni ne izrealizira...a opet, bilo je slučajeva u kojima ja nisam odgovorila jer mi poruke jednostavno nisu dolazile na krpice, što sam nakon xy vremena shvatila prema mailu spojenim s krpicama (taj mail koristim samo za krpice i sl. te u njega niti ne ulazim)...pa mi je bilo glupo odgovarati korisnicama nakon 2-3 mjeseca ... baš sam se pitala ako mi se to ponovno događa budući da mi rijetko tko odgovori :')
2018 10 07
Jasno mi je da se to može desiti, ali baš da, konkretno u jednom slučaju, korisnica tri poruke nije vidjela(a ulogirava se redovito)nekako mi je teško povjerovati...
2018 10 07
Tri poruke?
2018 10 07
> ProdajaOdjece7: > i meni se to često događa, kao i da u procesu dogovora za zamjenu osoba jednostavno prestane odgovarati pa se suradnja ni ne izrealizira...a opet, bilo je slučajeva u kojima ja nisam odgovorila jer mi poruke jednostavno nisu dolazile na krpice, što sam nakon xy vremena shvatila prema mailu spojenim s krpicama (taj mail koristim samo za krpice i sl. te u njega niti ne ulazim)...pa mi je bilo glupo odgovarati korisnicama nakon 2-3 mjeseca ... > baš sam se pitala ako mi se to ponovno događa budući da mi rijetko tko odgovori :') Ja sam također primijetila da mail i inbox na krpicama nisu baš najbolje sinkronizirani(ponekad mi obavijest o primljenoj poruci na mail dođe tek idući dan) pa sad tu i tamo otvorim inbox na krpicama da provjerim da nisam koju poruku propustila. Postavila sam ovu temu da provjeri m dešava li se to i drugima i jel ponavljate upite jer moram priznati da mi je malo neugodno slati dodatna 2-3 upita nakon što ne dobijem odgovor na prvi 🙈
2018 10 07
> cipelitza: > Tri poruke? A da...ponovila upit kroz par dana, upravo iz razloga da ne bi bilo da je odgovor izostao radi tehničkih ograničenja odnosno neprimanja poruke
2018 10 07
Teško je previdjeti 3 poruke, moraš biti stvarno hrgast. Lako je predvidjeti da od te suradnje neće biti ništa...
2018 10 07
Mozda joj se ne da mjeriti, slikavati, mozda se predomislila oko prodaje, mozda je oglas navlakusa da se pogleda profil.. eto ociglednijih razloga, nemoguce da nije vidjela poruku. Ode ti je svasta moguce
2018 10 07
meni cura lajka stvari ja joj pošaljem upit o zamjeni ,a ona ne odgovori ,piše joj da je za zamjene,mislim koma zašto netko lajka nečije stvari ,a onda se pravi lud :/
2018 10 07
> NataliaRogina: > meni cura lajka stvari ja joj pošaljem upit o zamjeni ,a ona ne odgovori ,piše joj da je za zamjene,mislim koma zašto netko lajka nečije stvari ,a onda se pravi lud :/ Razumijem tvoju frustraciju 😊 Bilo bi u redu odgovoriti na upit, pa čak i u slučaju ako više nije zainteresirana za tvoj artikl ili zamjene.
2018 10 07
Nikoga ne molim da mi proda ako neće. Događalo mi se svašta i da ne odgovore i da odgovore pa tokom dogovora mijenjaju cijenu. I da mi nude zamjenu pa kad nešto nađem za što bih mijenjala, e to ne mijenja?!?! Sad lijepo uopće ne doživljavam zamjene i na profilu mi to piše, a tko ne želi prodati, ne mora. Ima drugih koji žele. Krpice su prepune oglasa.
2018 10 07
> NataliaRogina: > meni cura lajka stvari ja joj pošaljem upit o zamjeni ,a ona ne odgovori ,piše joj da je za zamjene,mislim koma zašto netko lajka nečije stvari ,a onda se pravi lud :/ Još bolja situacija - cura ima moj proizvod u omiljenima i ja imam njezin. Pošaljem poruku je li kojim slučajem za zamjenu (jer ne piše da nije), a ona odgovori: "Ja ovdje ne kupujem." Zahvalila sam joj se na odgovoru i rekla da imam samo jedno pitanje, a to je da zašto onda stavlja stvari u omiljene, ako već ne kupuje, ne mijenja se i slično. Odgovor, naravno, nisam dobila. :)
2018 10 07
1 2 3