Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Ignoriranje upita

Eto opet. Nakon nekoliko mjeseci evo mene , pošaljem 6 upita i od toga dobijem 2 odgovora. Ostale su se sve u međuvremenu logirale i ne odgovaraju na upite. Svaka od njih piše kako možete poslati upite, mjeri po željama čak se i fotografira ako treba , a na kraju ništa od odgovora. Baš me živciraju takve osobe. :@ ]:(
2020 07 14
> NataliaRogina: > meni cura lajka stvari ja joj pošaljem upit o zamjeni ,a ona ne odgovori ,piše joj da je za zamjene,mislim koma zašto netko lajka nečije stvari ,a onda se pravi lud :/ Ok, lajka jer joj se sviđa, ne znači da bi kupila. Ne treba se zbog toga ljutiti. :)
2020 07 14
Meni isto ignoriraju upite. Za zamjene pitam samo one koje pisu da mogu zamjene, pa niste ne odgovaraju, ni da ni ne. Onda one poslaju upit i ja odgovorim i nakon toga ignore. Al ajde, ima još ljudi za kupit i prodat. Ali kad me ignoriraju oni koji prodaju ili nakon pocetka dogovora prestanu odgovarat, onda stvarno.... Sad mi jos na upite ne odgovara zena kojoj sam platila, a kao poslat će u pon jer je frka na poslu. Samo cekam da danas prođe dan i idem trazit novce nazad.
2020 07 15
> katarinamartina: > > NataliaRogina: > > meni cura lajka stvari ja joj pošaljem upit o zamjeni ,a ona ne odgovori ,piše joj da je za zamjene,mislim koma zašto netko lajka nečije stvari ,a onda se pravi lud :/ > Ok, lajka jer joj se sviđa, ne znači da bi kupila. Ne treba se zbog toga ljutiti. :) A gle pa nisam ja nju trazila da kupi taj artikl, nego sam mislila da se zamjenimo ,posto joj na profilu pise ,da je za zamjene
2020 07 18
Pozdrav, Taman tražim post da vidim kome se mogu obratiti za pomoć. Naime, riječ je o korisnici Majda127. Poslala sam joj upit za kožnu jaknu, a drugi dan i za jednu majicu. Vidim da se cijelo vrijeme, dakle, svako toliko prijavljuje, ali mi ne odgovara na upite. Vidjela sam također da korisnica ima puno pozitivnih povratnih informacija, pa mi nije jasno. Jakna mi se jako svidjela, pa sam joj poslala čak i mail adresu da mi tamo odgovori,ako ima problema sa postavljanjem odgovora, no ona se samo pojavi i neodgovori na poruku. To meni nije korektno i dođe mi da napišem lošu povratnu informaciju. Molim savjet! Hvala puno
2020 12 09
Naišla na sličan problem, ali da se meni cura javila... Poslala mi je poruku za duks koji prodajem za 50 kuna i hlače koje su 40 i da joj snizim cijenu (110 kuna s poštarinom). Kažem joj da ću joj dati za 100(znači sve s poštarinom), dvaput bila aktivna nakon toga i ne odgovara...
2020 12 13
Nova sam na krpicama i vrlo često mi se događaju takve stvari plus smatram da nemam preskupe stvari sve je do 200 kuna imam jednu stvar koja košta više od 200
2020 12 13
Ista stvar mi se nedavno dogodila. Vidim curka je nova na krpicama i ima 0 0 povratnih. Uz to je iz mojeg grada, a ima hlače koje su mi se svidaju pa da napravimo primopredaju. Javim joj se da ih želim uzet i jel može primopredaja i nakon par uzastopnih ulogiravanja i dalje nije odgovorila. Ne razumijem u čem je problem...
2020 12 15
1 2 3