Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Da li su i vama..

Pola slika nestalo i na mojem i na drugim profilima te ne mogu postaviti nove. Ista stvar i na mobu i na kompu.
2018 10 14
Bez brige, curke, sad će to idiot od tehničara sredit! Tjedan, dva do mjesec i problema neće biti :")
2018 10 14
> SaraKedavra: > Bez brige, curke, sad će to idiot od tehničara sredit! Tjedan, dva do mjesec i problema neće biti :") Tjedan, dva, mjesec, godina... ,:)
2018 10 14
Meni isto nestale slike na nekoliko artikala, ne znam što se događa
2018 10 14
Meni isto nestale slike, na artiklima objavljemnim prije mjesec dana☹️
2018 10 14
Ova stranica jako zaslužuje neku dobru konkurenciju. Zbilja. Doduše, ova je toliko loša da bi ju pomela i drvena oglasna ploča.
2018 10 14
> Nocturama: > Doduše, ova je toliko loša da bi ju pomela i drvena oglasna ploča. :') :')
2018 10 14
> Nocturama: > Ova stranica jako zaslužuje neku dobru konkurenciju. Zbilja. > Doduše, ova je toliko loša da bi ju pomela i drvena oglasna ploča. Potpuno si u pravu :)
2018 10 14
> SaraKedavra: > Jel na mobu ili na kompu? Meni fotke na kompu štimaju, ali sad sam na mob pogledala...kad otvorim oglas, nema slika! Iako je na profilu normalna naslovna fotka, uđem u oglas i nema. Ništa. I meni jednako na mobu. Šmrc!
2018 10 14
I opet se slike ne mogu ucitati!
2018 10 14
> teehee: > > SaraKedavra: > > Jel na mobu ili na kompu? Meni fotke na kompu štimaju, ali sad sam na mob pogledala...kad otvorim oglas, nema slika! Iako je na profilu normalna naslovna fotka, uđem u oglas i nema. Ništa. > I meni jednako na mobu. Šmrc! tihač, i na kompu je tako. Nema diskriminacije, nikome ne radi :D
2018 10 14
> Nocturama: > Ova stranica jako zaslužuje neku dobru konkurenciju. Zbilja. > Doduše, ova je toliko loša da bi ju pomela i drvena oglasna ploča. X ko kuca
2018 10 14
> SaraKedavra: > Nema diskriminacije, nikome ne radi :D Jest, ako krpcie nešto znaju temeljito napravit onda je to krepat. Doslovce nema da omanu kad treba kolosalno ujebat stvar.
2018 10 14
Ovo isto sa novim slikama/oglasima se događalo i prije 10-tak dana, i u par sati se vratilo u normalu, krpičarska klasika :) , teško je priznat da nemaju pojma o informatici i zaposliti nekog sposobnijeg.
2018 10 14
> Nocturama: > > SaraKedavra: > > Nema diskriminacije, nikome ne radi :D > Jest, ako krpcie nešto znaju temeljito napravit onda je to krepat. > Doslovce nema da omanu kad treba kolosalno ujebat stvar. Indeed. Sva sreća i bog da ne krepavaju često. Samo 2 puta tjedno.
2018 10 14