Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Što je OPET sa slikama?

Odjednom mi fale slike od pola ormara, i to slike koje su postavljene prije mjesec dana, ne starije... Onda sam pošla u omiljene artikle i tamo pola artikala isto fale slike, što se događa???
2018 10 14
Da, i meni fale slike😞.
2018 10 14
I meni također na par oglasa, upravo sam primjetila >:(
2018 10 14
> IvanaMarusic: > Odjednom mi fale slike od pola ormara, i to slike koje su postavljene prije mjesec dana, ne starije... Onda sam pošla u omiljene artikle i tamo pola artikala isto fale slike, što se događa??? Isti slučaj i kod mene....popizditis 😰
2018 10 14
I meni fali pola slika. A taman sam mislila kak je napokon sve proradilo😭😭
2018 10 14
Meni je doslovce cijeli ormarić izbrisan. Čak i oglasi na kojima se kao vidi fotka, kad se otvore prikaže se samo jedna sićušna fotka, a ostale su izbrisane. Niti jedan oglas u ormariću nije mi stariji od godinu dana, a većina ih je stara svega mjesec-dva. Dno.
2018 10 14
Ima nas još :s
2018 10 14
I meni 🙄
2018 10 14
Samo naslovna je vidljiva. Ovo nije normalno, ali uopće. Vode li ovu stranicu ozbiljni ljudi ili vrtićka djeca ovdje vježbaju informatiku???????
2018 10 14
> Nocturama: > Meni je doslovce cijeli ormarić izbrisan. Čak i oglasi na kojima se kao vidi fotka, kad se otvore prikaže se samo jedna sićušna fotka, a ostale su izbrisane. Niti jedan oglas u ormariću nije mi stariji od godinu dana, a većina ih je stara svega mjesec-dva. > Dno. Ista stvar i meni 🙄🙄
2018 10 14
I kod mene ista stvar
2018 10 14
Vise od pola slika se ne vide, a ni nove slike nije moguće postaviti!Gdje se može dobiti odgovor i riješenje za to.
2018 10 14
Pozdrav, i meni se to dogodilo. S obzirom da se prvi puta susrećem s time da li možda netko zna hoće li se slikice vratiti ili ćemo morati ponovo slikati? Hvala :")
2018 10 14
I meni se događa primjetila sad, dosta slika mi nestalo a nove su
2018 10 14
Isti slučaj!
2018 10 14
1 2 3
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija