Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Ima li pomoći?

Pozdrav curke! Ovakav je moj problem. Prije 2 tjedna sam jednoj gospodi poslala palet preporuceno postom. Danas mi se gospoda javlja kako paket jos nije stigao, iako smo se cule i prosli tjedan radi iste stvari. E sad, danas sam otisla u postu ispitati situaciju, (medutim kako sam cistila auto izbacala sam svo smece medu kojem je bila i ona bijela potvrda sto se ispuni za preporuceno slanje) i receno mi je da bez te potvrde oni nemogu vidjeti sto je sa posiljkom. Nisam dosad imala neugodnih iskustava sa postom, niti znam o cemu bi se tu radilo. Takoder ne zelim da ispadne da sam nekoga htjela zavaljati radi koje kune, jer svi znamo da smo ovdje da bi nesto zaradili, pa mi nije cilj bilo koga ostetiti ni na koji nacin. Pa eto, ako ima koja dobra dusa da mi kaze mogu li kako saznati sto je sa posiljkom? Ispricavam se na poduzem postu i zahvaljujem se svima na bilo kakvoj pomoci :)
2018 10 22
Takoder, ne zelim ni pomisliti da bi paket njoj mozda i stigao a da ona tvrdi da nije... Odbijam pomisliti da postoje takvi ljudi.
2018 10 22
A jeste gospođi javili sifru kad ste poslali paket Jer po toj sifri se mora vidit di je Bez potvrde oni ne mogu nista,a vi se nemate s cim zalit ako nemate potvrdu i racun
2018 10 22
Da, bez potvrde će biti teško, ali vjerojatno ne i nemoguće. Ne znam da li vode evidenciju u pošti samo po toj šifri kad pošaljete preporučeno ili se možda i po imenu i prezimenu pošiljatelja i datumu kad ste slali možda što može iskopati? Da odete u poštanski ured iz kojeg ste slali i da naletite na nekog s puno dobre volje tko bi to malo "pročačkao" ako je moguće.. Možda da ode i žena koja čeka Vaš paket u svoj centralni ured ispitati situaciju, ako već nije bila..
2018 10 22
Ja si uvijek slikam potvrdu prije nego što je bacim.
2018 10 22
A ja sam bila skroz u žurbi, tako da sam samo javila gospodi da je poslano i kao poslat ću joj sliku i zaboravila.. Sad ispaštam zbog svoje gluposti 🙄
2018 10 22
> sanja85: > Da, bez potvrde će biti teško, ali vjerojatno ne i nemoguće. > Ne znam da li vode evidenciju u pošti samo po toj šifri kad pošaljete preporučeno ili se možda i po imenu i prezimenu pošiljatelja i datumu kad ste slali možda što može iskopati? > Da odete u poštanski ured iz kojeg ste slali i da naletite na nekog s puno dobre volje tko bi to malo "pročačkao" ako je moguće.. > Možda da ode i žena koja čeka Vaš paket u svoj centralni > ured ispitati situaciju, ako već nije bila.. Pa pošto oni uvijek nešto pretipkavaju kad šaljem paket moguće je da postoje nekakvi drugi podaci osim šifre... Svakako budem otišla pa pitala...
2018 10 22
Nema vam druge nego svaka na svoj poštanski ured i probat nešto, bilo što ako se može.
2018 10 22
> Barica20: > > sanja85: > > Da, bez potvrde će biti teško, ali vjerojatno ne i nemoguće. > > Ne znam da li vode evidenciju u pošti samo po toj šifri kad pošaljete preporučeno ili se možda i po imenu i prezimenu pošiljatelja i datumu kad ste slali možda što može iskopati? > > Da odete u poštanski ured iz kojeg ste slali i da naletite na nekog s puno dobre volje tko bi to malo "pročačkao" ako je moguće.. > > Možda da ode i žena koja čeka Vaš paket u svoj centralni > > ured ispitati situaciju, ako već nije bila.. > Pa pošto oni uvijek nešto pretipkavaju kad šaljem paket moguće je da postoje nekakvi drugi podaci osim šifre... > Svakako budem otišla pa pitala... To i ja mislim; uvode i pošiljatelja i primatelja i na osnovu toga se ispisuje šifra.. vjerojatno im se neće dati kopati, ali probajte ih pritisnuti.. A Vaša kupilica nije otišla do svog poštanskog ureda vidjeti da li je što stiglo za nju i u međuvremenu se možda i vratilo?
2018 10 22
Mislim da primatelja i pošiljatelja imenom i prezimenom unose kad se šalje kao paket, kad je preporuka, mislim da ne. Možda bi vam mogli iskopati ako znate kad ste otprilike slali ili nešto, ali morate naletit na nekog dobre volje :D
2018 10 22
Evo otici ce teta sutra u svoju postu, ja svoju gdje sam poslala paket i mozemo se nadati da cemo uspjeti nesto saznati :) Hvala vam djevojke 💗
2018 10 22
Sretno. Javite ishod da znamo za nedajbože😊
2018 10 22
Dajte mi recite sto se dogodi ako se taj paket 'zagubi'? Ja sam poslala prije tj dana i nema paketa pise mi kao jos u postanskom uredu ,hvata me nervoza vec.. A imam potvrdu i sve..
2018 10 23
Odeš i ispišeš nekakvu potražnicu za paketom, ako se dobro sjećam. I onda ga nađu. Ako imaš sreće. Ali ako ti piše kao status da je još u tvom poštanskom uredu, što ne odeš provjeriti što je s time? I pišite prigovore, ljudi. Platimo uslugu, a izvrše pola ili uopće ne. Ako ih pritisnemo možda krenu raditi svoj posao bar donekle kako spada. Znam, nedostaje im ljudi, ali nije ni ovo rješenje, da zaziremo od slanja jer ne znaš hoće li stići ili ne.
2018 10 23
Zvala sam danas i rekla je gospođa da moguće da pošiljka još putuje.. Nadam se da će stići čim prije..
2018 10 23
1 2