Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Ima li pomoći?

Ja sam poslala preporučeno 3.10. iz Rijeke za Sesvete. Danas je tek stiglo...bila sam pitati u pošti s potvrdom, provjerili po šifri i pisalo im je kao i meni na internetu - samo prijam pošiljke...i njima je bilo čudno, ali su mi rekli da mora proći 30 dana prije nego uopće išta mogu popuniti (valjda tu potražnicu - nikada nisam to popunjavala), a i da postoji mogućnost da još stigne i eto danas, kao da ništa nije bilo samo promijenjen status i gđa javlja da je stiglo. Doduše, ne znam baš koliko je uopće moguće provjeriti išta bez šifre na potvrdi (ne vjerujem da bi dali da ispunite potražnicu, a i ne znamo je li kupac dobio pošiljku pa prešutio obzirom da nemate potvrdu, dali ste Vi poslali...teško je tako bez ičega)...u svakom slučaju želim i nadam se da će sve proći ok i da je samo pošta malo usporila dostavu...:D
2018 10 23
Cure dali znate kad se uplati u pošti za koliko dana obave transakciju? Rečeno mi je da je uplaćeno u stijedu 17-og, znači nakon 4 radna dana ( ne računam srijedu) novac jos nije sjeo na račun. Ispričavam se otvaračici teme što sam se ubacila, i želim da uspješno riješi problem. :)
2018 10 23
Ako je 17. -og uplaćeno, već bi trebalo sjesti, mislim da kroz 2 radna dana sjedne na račun. Nek' me isprave ako griješim..
2018 10 24
Ako imas nekog u posti ili znas nekog tko ima nekog u posti, pitaj nek ti provjeri. Najbolje da u aplikaciji koju koriste ne mogu pronaci posiljke po drugim parametrima osim po broju, pa ne koriste abak :D
2018 10 25
1 2