Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Što učiniti??

Upravo to - u medjuvremenu su mozda jos tri pokradene. . Valjda nece i ova tema nestati...
2018 10 23
Ma sto se ceka sa negativnom??? Ili ces je trgnuti ili si ostala bez novca.
2018 10 23
Ako je prošlo 10 dana i ne javlja ti se, ne znam što čekaš s negativnom
2018 10 23
Potraje li jos mislit cu kak je sve laz u svrhu reklame. Zaozbiljno ono 350kn pa sutit :o :s
2018 10 23
> sonja90: > Potraje li jos mislit cu kak je sve laz u svrhu reklame. > Zaozbiljno ono 350kn pa sutit :o :s A bas...
2018 10 23
Dajte nam link doticne,ostavit joj negativnu,probat je nac na fb..
2018 10 23
Ima vec neku negativnu, al ja nikako skuzit zasto ju je dobila. Vi joj jos niste negativnu ostavili, ne znam zasto. Koji su podaci, jel na crnoj listi jeste provjeravali?
2018 10 23
evo ovo je ta negativna id prije za primopredaju...a do sada imam puno suradnji na krpama i uvijek sve bilo ok...bilo je osoba koje sam cekala slanje al lijepo odg zasto ne mogu i sve ok...ova samo kaze poslano pa ne stize pa ni poslano pa onda se vise ne javlja 12.10 joj je uplaćeno i od tada ništa
2018 10 23
Ja se ispričavam što tek sad pišem dalje...bila sam na poslu...ispričavam se pojedinim krpičarkama koje kažu što sam čekala s odg
2018 10 23
Iz negativne - '' Dragi kupci, svoj rizik suradnje s ovom prodavačicom procijenite sami! Ja ju ne preporučujem!'' - eto bilo je i upozorenje. A gdje je vaša negativna ocjena?
2018 10 23
A povela sam se bila sa ovih 26 pozitivnih i zadovoljnih ali eto pogriješila sam
2018 10 23
> Anita88SB: > A povela sam se bila sa ovih 26 pozitivnih i zadovoljnih ali eto pogriješila sam A zašto vi ne ostavite negativnu ocjenu?
2018 10 23
evo upravo jesam...ono sve sam se ponadala da ce se javiti...dugo sam na krpicama i ovo mi je prvo neugodno iskustvo
2018 10 23
> Anita88SB: > evo upravo jesam...ono sve sam se ponadala da ce se javiti...dugo sam na krpicama i ovo mi je prvo neugodno iskustvo Čekajte vi zapravo nemate ni ime ni prezime dotične?
2018 10 23
> NikaLuce: > > Anita88SB: > > evo upravo jesam...ono sve sam se ponadala da ce se javiti...dugo sam na krpicama i ovo mi je prvo neugodno iskustvo > Čekajte vi zapravo nemate ni ime ni prezime dotične? Dala je ime Zora Obradović i napisala da joj je to mama i da se uplati na mamin račun da mama ima net bankarstvo radi provjere uplate
2018 10 23