Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Zubni implantanti - HZZO

> maza_8: > > tratinchica123: > > > avi666: > > > Iskreno, ne znam da li uopce postoji koji stomatolog koji je partner od HZZO-a i da radi implantate. > > > Koliko sam ja u dentalnoj struci to nisam jos cula. To Vam rade samo privatnici. > > postoje privatnici kojji su ugovorni djelatnici HZZO, ali isto je kao i kod zubara koji su cisti HZZO, nista ne rade preko HZZO sto HZZO nebi odobrio, a implatanti ne idu preko HZZO > > preko HZZO od krunica idu samo metalne krunice, ali pitanje je kako to izgleda, valjda ko srebrni zub u ustima ,:( > Hrpu gluposti ste napisali. pa da, privatnik koji ima ugovor s hzz ne mora uopce u drugoj smjeni raditi preko hzz, moze sve u jednoj smjeni naravno ako stigne, ima takvih slucajeva kad se radi o stomatoloskoj poliklinici gdje ima vise zaposlenih zubara kod onog glavnog koji je sef, pa svi oni rade u isto vrijeme u jednoj zgradi u vise soba(ordinacija) :)
2018 10 29
Ne razumijem zašto ne BiH.. Duplo jeftinije Ja radila I bez problema ce ti tvoj stomatolog popravljati tu, slati te na slikanje itd ako ces imati nekih problema. Isti rad a koliko jeftinije! Ovo da tvoj zubar nece htjeti nista ako si ti radila npr dr zemlji - to su gluposti! Ja sam radila pa nema problema,, teta iz Njemačke radila tamo pa imala frke u Hr ,njen socijalni joj se zubar brinuo o tome
2019 08 23
> ProdajaOdjece7: > Pozdrav, imam jedno pitanje vezano uz stomatološke usluge. > Naime, mlada sam, a genetski imam lošije zube...bila sam na vađenju 3 zuba...i sada me zanima kako ide s implantantima - ne protezama, već onim zamjenskim zubima na vide...koliko to dodje, postoji li mogućnost da to ide preko hzzo pa da ispadne jeftinije...imam dopunsko, ali nisam upoznata s cjenikom niti što ono pokriva vezano uz stomatološke usluge. > Voljela bih pomalo početi s time, ali me strah da ne bude preskupo jer nisam u financijskoj mogucnosti si priustiti privatnika ukoliko se cijene krecu oko 5000 kn po zubu, kao sto mi je poznanica rekla (iako, nije bila sigurna...). > Molila bih, ako netko zna da mi napise...puno bi mi pomoglo. > Hvala unaprijed <3 Od mene apsolutne preporuke ima https://smiledesign-kovac.hr/usluge/. Doktor je jako ljubazan i strpljiv, pogotovo ako kao ja imaš strah od zubara. Cijela ekipa je stvarno divna, strpljiva i da apsolutno sve informacije i preporuke!
2021 12 01
1 2