Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Trebala bi mi pomoć - upit

Drage cure, da li je moguće zamijeniti e-mail adresu na mojim krpicama gdje mi dolaze poruke kad mi se netko javi? Naime, razmišljam obrisati taj mail a i već duže vremena mi ne dolaze poruke kad mi se netko javi, a i kad se javi ode u neželjnu poštu.... Hvala :)
2018 10 29
Moze! Ides u postavke i tamo imas opciju promjeniti mail. Sve se moze promjeniti osim korisnickog imena!
2018 10 29
Ne prihvaća mi novu adresu, i kaže da unesem kod koji je poslan na mail. A nigdje nikakvog koda ne vidim.
2018 10 29
> Miha1306: > Ne prihvaća mi novu adresu, i kaže da unesem kod koji je poslan na mail. A nigdje nikakvog koda ne vidim. A u neželjenoj pošti?
2018 10 29
Evo došli su mi čak dva koda u razmaku od pola h. ali niti jedan nije valjan ,:(
2018 10 29
Pa ne morate mijenjati mail, promijenite postavke na njemu, tj. uđite u bilo koji mail sa MK, koji vam je otišao u neželjenu poštu i kliknite na opciju "prijavi da nije neželjena" i ubuduće će dolaziti normalno.
2018 10 29
namjera mi je obrisati taj prvi mail i prebaciti se na drugi koji sam nedavno otvorila :)
2018 10 29
i opet sam dobila novi kod i ne prihvaća ga.
2018 10 29
E, to je pitanje za tehničra kojega ova stranica nema :@
2018 10 29
> Miha1306: > i opet sam dobila novi kod i ne prihvaća ga. A onda malo sačekajte, pa pokušajte ponovno za pola sata/sat i "refrešajte" stranicu ili restartajte PC, laptop... :)
2018 10 29
Nadam se da će mi netko uspjeti pomoći
2018 10 29
> vedranapv: > > Miha1306: > > i opet sam dobila novi kod i ne prihvaća ga. > A onda malo sačekajte, pa pokušajte ponovno za pola sata/sat i "refrešajte" stranicu ili restartajte PC, laptop... :) A budem, nema druge :D hvala
2018 10 29
Javi jesi uspjela :) ja bi iz istog razloga trebala promijeniti mail, ali mislila sam da se to ne može
2018 10 29
Samo da javim da ja nisam ,:) ,:) Nisam dobila ni mail sa kodom, a prošlo je već sat vremena...
2018 10 29
> RocknRoll: > Samo da javim da ja nisam ,:) ,:) Nisam dobila ni mail sa kodom, a prošlo je već sat vremena... A onda nema druge nego otvorit temu "IT, upomoć" :') na nekom jeziku, ne znam kojem, koji tehničar/vlasnik govori, jer hrvatski ne zna ;)
2018 10 29
1 2
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija