Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Trebam savjet

> Nocturama: > Koliko adminici treba da se javi i reagira? Poslala sam joj još jednu poruku, ali glupo mi je zasipavati ju i smarati, a jednako mi je glupo i da oglas i povratna dva dana stoje i da me tako razvlači po krpicama. I pritom se dobro zabavlja i nastavlja štancati krivo tagirane oglase k'o da ništa nije bilo. > Baš dno od situacije, a čini mi se i od osobe. Strpljen - spasen. Vjerujem da ti je sad koma, al u konacnici zeni mozda budu blokirana sva tri profila, sto bi po svemu bilo pravedno. Doista svatko i polu razborit vidi da s tim oglasom i svime radi budalu od sebe. Adminka nekad jako brzo odreagira, a nekad za par dana...
2018 11 12
Pa cini se svakako potpuno nesuvisla, po vise toga. Dovoljno je baciti oko na opis artikala - sve isto nesto nabacano..
2018 11 12
Ona je opet oglasila haljinicu s istim tekstom. Ja se zbilja nadam da će popit blok na sve profile jer ništa manje od toga ne zaslužuje.
2018 11 12
> Nocturama: > Ona je opet oglasila haljinicu s istim tekstom. > Ja se zbilja nadam da će popit blok na sve profile jer ništa manje od toga ne zaslužuje. I ja se nadam... Dno dna!
2018 11 12
> Nocturama: > Ona je opet oglasila haljinicu s istim tekstom. > Ja se zbilja nadam da će popit blok na sve profile jer ništa manje od toga ne zaslužuje. Ona stalno objavljuje jedne te iste oglase; stalno sa krivim tagovima, npr. h&m rokerska jaknica je vel- 140, pa je vel.146, i nije h&m nego hnm, pa je na jednom još i zara, a na drugom oglasu ista ta jaknica je još i next, i tako... i stolica je super ;)
2018 11 12
> iraira: > i stolica je super ;) Pa ajd sad, dobro je. Barem nije nextzaraugg Al, evo, zbilja ne kužim poantu sumanutog pogrešnog tagiranja. Šta? Netko će, jer si lukavica lukava lukavo oglasila, umjesto adidas tenisica koje je tražio slučajno kupiti tvoju next dječju haljinicu? Jer nema šta vjerovati svojim očima, ima da vjeruje tvojim tagovima. Sori, promiče mi poanta takvog tagiranja. Meh.
2018 11 12
Stvari se polako rješavaju. Adminica je maknula one oglase, sad je maknula i povratnu koju mi je babystore ostavila. Očito je zatrpana pa rješava malo po malo. Ja sam maknula pozitivnu koju sam joj bila ostavila, pričekat ću pa vidjet kako će admnica riješiti taj profil, a ako je ostavi "na životu" budem joj onda napisala negativnu. Iako, jasno mi je da će to povući osvetničku i još jedan ovakav dernek i fakat mi se ne da još jednom otplesati sve ovo, ali silno mi je glupo ostaviti ju bez povratne i linka na ovu temu i ono što je napravila, čisto da ne pokuša to ponovo nekom drugom izvesti. Pitala sam admina kaj da radim oko toga, nisam dobila odgovor pa ću još malo pričekati. Budući da sve rješava polako i u etapama, moguće da još nije gotova s odlučivanjem.
2018 11 13
Sad mi je ostavila osvetničku negativnu nakon moje njoj. Opet sam kontaktirala admina, ali suludo je da netko može ovako se ponašati i jahati okolo tlačeći druge bez ikakvih posljedica.
2018 11 15
1 2 3 4