Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Kad nemas srama pa prodas zmazanu robu..

> Lina33: > O Bože koji cirkus! > Ja sam na Vašoj strani kao i većina poštenih krpičarki, pretpostavljam :-) Ma bas je postalo cirkus, pretvorilo se u takvu sapunicu da je presmjesno.. prodano mi je zmazano , a na kraju ispada da sam ja krivac 😂 Nasla sam novo zanimanje - kupit cu robu na krpicama , otvorit paket i odmaa zmazat robu i trazit novce natrag.. cini se kao dobar biznis😂
2018 11 15
> rafaela1973: > Bjuti je pokusala temom i slatkorijecivoscu navuc vodu na svoj mlin al po mom misljenju nije u pravu... > Da je postena vratila bi novce i ispricala se zbog greske. > A isto tako mislim da bi trebala obrisat one 2 negativne sta je ostavila curama zbog uzimanja podataka! Za to ide neutralna! > Ja sa takvima kako sto je ona nebi ni imala posla. > Sad cemo vidjet sta ce napravit! Po samim njenim nacinom pisanja i svom tom kontradiktornosti koja se vidi u njenoj temi je apsolutno jasno o cemu se ovdje radi.. al evo ovo je pravi dokaz zasto ovdje prevarene cure ne stavljaju negativne i ne otvaraju teme i sute i gube svoje novce. Zato sto se boje osvetnickih negativnih i zato sto im se neda i ne zele trpit ovo da nakon sto podjele svoje iskustvo u kojem su ostecene, ispadne da su one krive . Ja sam u temi naglasila da je ocito da novce necu dobiti nazad i da samo zelim upozoriti druge cure.. pa da je prodavacica u pravu i da je zrtva moje prevare zasto bi onda otvarala temu i upozoravala cure? Ma ostecena sam, a prodavacica zeli napraviti scenarij da je ona zrtva moje osmisljenje prevare i pise u svojoj temi kako mi krpicarke to smisljeno radimo novim curama i glumimo svetice i varamo ih.da planirala sam tjedan dana kako kupiti trenirku za 20kn plus 18pt i odma je zmazati cim je dobim kako bi dobila nazad te novce. Ja sam Vam inace glavna u organizaciji Pink panter, ovo je smisljen zlocin
2018 11 15
Olivera ti nije ni do koljena. Kao ni trenirkićica.
2018 11 15
> teehee: > Olivera ti nije ni do koljena. Kao ni trenirkićica. :') :') :')
2018 11 15
Tragikomično, za 20kn ovakva akcija otvaranja teme i izmisljanja :') P.s. pisite po svojoj temi bolje ;)
2018 11 15
A ne znam vise sta bi uopce pisala, postena prodavacica je nestala s lica zemlje.. mozda ce nam se javiti s nekom tragicnom pricom koju je imala jer smo joj prouzrocile stres 😂
2018 11 15
Tema prodavacice je netragom nestala Kao i oglas trenirke koju je prodala Nadam se da ce se dozvati pameti i vratit novac Koliko moras bit plitak da ti obraz vrijedi 20kn
2018 11 15
Cure taman da Vam se javim, prodavacica se javila sada jako ljubazna i pristojna, sa skroz drukcijim shvacanjem situacije. Sada sve razumije i sada je i zahvalna na mojoj reakciji i ispricava se. Obecala je novce uplatiti sutra ujutro, plus jos postarinu kako bi joj vratila trenirku. Vidla sam da je temu izbrisala, u poruci mi je poslala da joj je zao sta je temu otvarala i da ju je sram te teme . Tako da vidjet cemo sta ce dalje biti i da li ce uplata sjesti. Svoje podatke sam joj dala pa cemo vidjeti. Ostaje mi samo cekati do sutra😂
2018 11 15
Super, bas mi je drago! Javi dali je ispunila obecanje!
2018 11 15
> teehee: > Priznaj da si legla na mandarinu. Dvije kriške. I sad tu optužuješ sirotu prodavačicu koja ne radi povrate. Besramna si. > Uglavnom, teško je razumjeti ovakve prodavačice. Kako to da nema etikete s veličinom ako je nova i nenošena? Gdje je to naručila? Na kojem internetu? 😂😂😂
2018 11 15
Ajde neka. Misli ako vrati i pokuša glumiti dobricu, da će i dalje moći tu nastaviti kao da ništa nije bilo. Da je imalo normalna sve bi makla sa profila i zauvijek se izgubila.
2018 11 15
> IvanaHercegovac: > Ajde neka. Misli ako vrati i pokuša glumiti dobricu, da će i dalje moći tu nastaviti kao da ništa nije bilo. Da je imalo normalna sve bi makla sa profila i zauvijek se izgubila. Mislis, kako se makla s prethodnog na ovaj )))
2018 11 15
> cipelitza: > > IvanaHercegovac: > > Ajde neka. Misli ako vrati i pokuša glumiti dobricu, da će i dalje moći tu nastaviti kao da ništa nije bilo. Da je imalo normalna sve bi makla sa profila i zauvijek se izgubila. > Mislis, kako se makla s prethodnog na ovaj ))) Ne, ne daj bože🤔😥
2018 11 15
Nadam se da ce zaista i uplatiti. 😁 Sretan rasplet ipak.
2018 11 15
Lor, jel ona na crnoj listi ili nije?
2018 11 16