Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Kad nemas srama pa prodas zmazanu robu..

> sonja90: > Lor, jel ona na crnoj listi ili nije? Sada sam gledala, nije.
2018 11 16
Cure novci su sjeli. Hvala Vam punoo jer da Vas nije bilo situacija se sigurno nebi ovako preokrenula
2018 11 16
Situacija se bi preokrenula...objasnila sam Vam da je to sve bio produkt lošeg radnog dana i kraj dana gdje se sve nakupi i da sam odmah slijedeći dan tj. jutro hladne glave razmislila i odmah nakon posla Vam se javila tražila podatke i ispričala. Isto tako sam Vam rekla da sam bila spremna tad vratiti novac, no nakon što sam prvi put odbila povrat naša priča je već bila na forumu... vratila sam se na krpice da Vam javim svoju odluku no već kasno i već na forumu i pomalo ljuta zbog toga. Od tada kreće sve nizbrdo i napravim najveći mogući cirkus. No da zaista nisam htjela vratiti novac ne bi odmah slijedeći dan reagirala i javila se. Nije mi bio cilj nekome uvaliti nešto uflekano ili strgano, ako već imam takav artikl na profilu to i naglasim u opisu. Ja stvarno nisam uočila te fleke i sami ste rekli da se baš jako uoče tek kad se obuće. Ispričala sam se i ispričavam se najiskrenije još bezbroj puta. Drago mi je da smo to međusobno riješile, ali govoriti da je netko drugi utjecao nije istina. Jedino tko je utjecao na mene ste Vi sami i najviše moj bezobrazan postupak koji sam napravila. Hvala @Lor234 jer si bila razumnija od mene u tom trenutku :)
2018 11 16
Ovakav preokret se ne vidi često u ovoj krpičarskoj zajednici. :D Što se zbilo, glas razuma ili sram, nešto treće... nije ni bitno! Najbitnije da ste rješile situaciju. Ne biste završili na forumu da ste prihvatili povrat odmah. Drugi puta pametnije!
2018 11 16
1 2 3