Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Scholl activ gel ulošci

Curke ima li koja od vas navedeni proizvod i mozete li reci kakva su vam iskustva? Ima li kakve razlike i bole li vas noge manje? :-|
2018 11 20
Dobri su, ali jednako su dobri i ulošci od memorijske pjene koje možete kupiti za 5-6 puta manju cijenu u svim drogerijama ili deichmann-u, ili gel ulošci kad su na ponudi u Lidlu. I manje bole noge, ugodnije je za hodati i cipele se bolje očuvaju sa ulošcima bilo kakvim.
2018 11 20
Imam, učinak nažalost nikakav :(
2018 11 20
Imala sam gel uloske,nula bodova,bolje da sam bilo koje druge jeftinije uzela bratu sam prosle godine narucila neke sto reklamirali na tv-u,platila oko 200 kn,raspalo se ubrzo tako da smatram da je i ovo previse para a nikakav ucinak
2018 11 20
Kupila sam cim su se pojavili na tržištu...imam onu work verziju. Na poslu stojim i hodam dnevno 12-15 sati i stvarno me noge manje bole. Jednom kad sam prala obuću nisam ih uzela na posao...mislila sam da će mi noge otpast. Tako da ja toplo preporučam :-)
2018 11 20
Hvala cure 😊😊
2018 11 20
ja sam nasla odlicne u mulleru od memorijske pjene su, nekih 23 kn. ove od scholl-a ne vrijede te novce, dapace ovo ljeto sam od njih dobila zuljeve, jer su mi se stalno pomicali unutar tenisica
2018 11 21