Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Izgubljeni paketi

Bizarna situacija. Dogovorim se sa ženama da mi šalju pakete poštom jer nemam Tisak u selu i sad već 3 tjedna čekam pakete. Na pošti kažu da ih nema i neka traže potražnicom. Jedan je poslan preporučeno,a dva običnom poštom. I što sad dalje?
2018 11 21
Ako je poslan preporuceno postoji sifra preko koje se vidi di se paket nalazi trenutno a ovo sto je poslano obicno,tesko je doci do toga,jer nema sifru ako se ne varam rok za isporuku obicne posiljke je 10 dana
2018 11 21
Preko šifre se vidi da paket nije niti krenuo iz pošte gdje je poslan. Još uvijek stoji datum slanja, 3.11.
2018 11 21
> MelitaPLBacani: > Preko šifre se vidi da paket nije niti krenuo iz pošte gdje je poslan. Još uvijek stoji datum slanja, 3.11. To je nemoguce da nije niti krenuo,odite u postu i napravite potraznicu za paketom,naci ce ga preko sifre jer ovo je predugo za cekati
2018 11 21
Gospođa na pošti je rekla da ona koja je poslala mora tražiti paket,a ne ja.
2018 11 21
> MelitaPLBacani: > Gospođa na pošti je rekla da ona koja je poslala mora tražiti paket,a ne ja. Onda javite osobi koja vam je poslala paket neka ide u postu to rijesit a ako paket ne dobijete neka vam vrati novac nisu mi jasne osobe koje posalju paket i ne prate,dal je to stiglo i jel sve ok imate svako pravo trazit svoj paket,i u krajnjem slucaju svoj novac
2018 11 21
> kozmetika88: > > MelitaPLBacani: > > Gospođa na pošti je rekla da ona koja je poslala mora tražiti paket,a ne ja. > Onda javite osobi koja vam je poslala paket neka ide u postu to rijesit > a ako paket ne dobijete neka vam vrati novac > nisu mi jasne osobe koje posalju paket i ne prate,dal je to stiglo i jel sve ok > imate svako pravo trazit svoj paket,i u krajnjem slucaju svoj novac Zasto svoj novac kada je prodavacica uredno poslala paket nakon uplate? Sad ona treba ostat i bez novca i poslanog paketa? Pa ne igramo se tako
2018 11 21
> tamaravx: > > kozmetika88: > > > MelitaPLBacani: > > > Gospođa na pošti je rekla da ona koja je poslala mora tražiti paket,a ne ja. > > Onda javite osobi koja vam je poslala paket neka ide u postu to rijesit > > a ako paket ne dobijete neka vam vrati novac > > nisu mi jasne osobe koje posalju paket i ne prate,dal je to stiglo i jel sve ok > > imate svako pravo trazit svoj paket,i u krajnjem slucaju svoj novac > Zasto svoj novac kada je prodavacica uredno poslala paket nakon uplate? Sad ona treba ostat i bez novca i poslanog paketa? Pa ne igramo se tako U slucaju da ne dobije paket koji ceka vec 3 tj treba dobit svoj novac Po meni je normalno da kad posaljes paket da pratis di je dali je dostavljen i sve to,a ne posaljes i briga te sta sad,najbolje da zena zaboravi paket koji je trebala dobit jer je posta zabrljala
2018 11 21
Pa treba biti posten s obje strane, a ne jednoj sve drugoj nista. Mozda da se dogovore da prodavacica vrati pola iznosa, s obzirom da paketa nema..tako mi se cini fer
2018 11 21
> tamaravx: > Pa treba biti posten s obje strane, a ne jednoj sve drugoj nista. Mozda da se dogovore da prodavacica vrati pola iznosa, s obzirom da paketa nema..tako mi se cini fer Pa bas me zanima dali bi se vi tako dogovorili da pristanete na pola iznosa ,da je vas paket u pitanju zena je posteno platila paket,a nije ga dobila osim toga posta vraca novac u slucaju gubitka paketa nadam se da u paketu nije neka velika vrijednost u krajnjem slucaju prodavacica to treba ici rijesavati sa postom paket je sa sifrom i moze se naci,samo se treba malo potrudit
2018 11 21
Ne igramo se tako? Meni ovo nije igra. Ja sam gospođi poslala haljinu i ona je dobila paket jer sam ga poslala preporučeno. Ona je meni slala haljinu običnom poštom i paket se izgubio. Tko je tu na gubitku? Ostala dva paketa....kupila sam odjeću, uplatila novac i paket nije stigao. Tko je tu na gubitku?
2018 11 21
> MelitaPLBacani: > Ne igramo se tako? Meni ovo nije igra. Ja sam gospođi poslala haljinu i ona je dobila paket jer sam ga poslala preporučeno. Ona je meni slala haljinu običnom poštom i paket se izgubio. Tko je tu na gubitku? > Ostala dva paketa....kupila sam odjeću, uplatila novac i paket nije stigao. Tko je tu na gubitku? ako ste imali dogovor da i ona posalje preporuceno,njena je greska sto je slala obicno,i njena krivica u tom slucaju
2018 11 21
Sorry na upadu u temu.. Poslala sam u pon.paket HP expresom i trebao bi biti danas dostavljen, ali prema sifri on stoji u mojoj posti jos.. Jel nije azurirano ili..?! Ja se nadam da nije baceno 40kn u vjetar jer kupilici treba hitno. Siznula sam ovog trena vidjevsi stanje :s
2018 11 21
> sonja90: > Sorry na upadu u temu.. > Poslala sam u pon.paket HP expresom i trebao bi biti danas dostavljen, ali prema sifri on stoji u posti jos.. Jel nije azurirano ili..?! Ja se nadam da nije baceno 40kn u vjetar jer kupilici treba hitno. Siznula sam ovog trena vidjevsi stanje :s Nekada sustav ne pokazuje azurirano Najbolje nazvati postu,oni bi najbolje znali meni je paket poslan u petak hp expressom i stigao je u ponedjeljak,tako da nadam se da ce i vas biti danas dostavljen
2018 11 21
> kozmetika88: > > MelitaPLBacani: > > Ne igramo se tako? Meni ovo nije igra. Ja sam gospođi poslala haljinu i ona je dobila paket jer sam ga poslala preporučeno. Ona je meni slala haljinu običnom poštom i paket se izgubio. Tko je tu na gubitku? > > Ostala dva paketa....kupila sam odjeću, uplatila novac i paket nije stigao. Tko je tu na gubitku? > ako ste imali dogovor da i ona posalje preporuceno,njena je greska sto je slala obicno,i njena krivica u tom slucaju Da, tu se slazem Sto se tice uplate i slanja, ja bih pristala na pola iznosa. Ne moze sve uvijek meni, meni.. ili obje dobijemo pola iznosa i ni jedna komad odjece, ili jednoj novac jednoj odjeca. Ali ocito nismo svi isti
2018 11 21
1 2 3