Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Znaci bolest !!!

Ulogiram se jutros i imam STA i vidjeti. Profil fetishboy30. Neki sprd nesto ali svejedno boze sacuvaj. Svasta ima na ovim krpicama. A nekome je ili jako dosadno ili je malo da ne kazem sto... fetishboy30 Bok... Imam ovako jednu ponudu,možda malo iznenađujuću,ali nikako uvredljivu i to sto sam napisao i mislim...i odm anapominjem da ako nisi za oprosti na msetnji!! Ovako...imam fetish na zenska stopala i guzu. Zanima me noseno,neoprano donje rublje,carape,najlonke...isto kao i stare nosene tenisice i neke cipele,balerinke Konkrento me zanima i placam ra tu robu i slike tebe(bez slike lica) u toj robi,isto kao i slike stopala guze,itd... Cijena po dogovoru...ali dobro placam za to Isto tako nudim i trazim apsolutnu diskreciju Eo ako nisi za...zanemari poruku,ako jei javi se Lp,
2018 12 06
Ima tema ovakvih ne zna im se broj. 😁😂 Ignoriraj ili napises da nisi od tih poslova i ciao.
2018 12 06
Ovo je stvarno previse vec sad..
2018 12 06
> Sweetclothes: > Ovo je stvarno previse vec sad.. Ma Boze sacuvaj. Nemam rijeci
2018 12 06
reci da ne nosiš gaće :')
2018 12 06
Opet on :') :')
2018 12 06
Reci da za kupnju iznad 500kn idu carape gratis :D
2018 12 07
> Splicanka92: > Ulogiram se jutros i imam STA i vidjeti. Profil fetishboy30. Neki sprd nesto ali svejedno boze sacuvaj. Svasta ima na ovim krpicama. > A nekome je ili jako dosadno ili je malo da ne kazem sto... > fetishboy30 > Bok... > Imam ovako jednu ponudu,možda malo iznenađujuću,ali nikako uvredljivu i to sto sam napisao i mislim...i odm anapominjem da ako nisi za oprosti na msetnji!! > Ovako...imam fetish na zenska stopala i guzu. > Zanima me noseno,neoprano donje rublje,carape,najlonke...isto kao i stare nosene tenisice i neke cipele,balerinke > Konkrento me zanima i placam ra tu robu i slike tebe(bez slike lica) u toj robi,isto kao i slike stopala guze,itd... > Cijena po dogovoru...ali dobro placam za to > Isto tako nudim i trazim apsolutnu diskreciju > Eo ako nisi za...zanemari poruku,ako jei javi se > Lp, 😡😡
2019 02 23
Zapravo mislim da nije zezancija. Prošle ili pretprošle godine sam pročitala na nekoj stranici, mislim da je u pitanju bio neki novinski portal, da se na E-Bayu dobro prodaje stara, i to poželjno smrdljiva ženska obuća, upravo takvim tipovima. Zanimljivo. 😂
2019 03 15