Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Problem sa poštom

> EMINNAD: > Bitno da naplate strasno😠 18.5 kn sam platila preporuceno slanje i eto paket od krapinskih toplica do sesveta putuje od 26.11
2018 12 11
> Boston: > Evo ukratko.Paket poslan preporučeno 26.11. iz K.Toplica.Dobila sam.od cure broj za praćenje koji već 10 dana kad god ukucam pise prijam posiljke 26.11. K.Toplice i to je to.Danima čekam,zovem ništa.Poslala 2 e mail pošti odgovora nema.Danas ponovo zvala nitko mi nemože ništa reći što je sa mojom pošiljkom > Zna li netko što mogu još uraditi da dođem do svog paketa? Isti slučaj kod mene, poslano 28.11. preporučeno, u isti grad, stiglo još nije i po broju za praćenje i dalje stoji da je zaprimljen u poštu.... Poslala sam jučer email, ali sve mi se čini da je najbolje otići u Poštu napraviti potražnicu, da ne čekamo 30 dana odgovor. Sreća kupilica je zlatna i strpljiva, ali meni je neugodno. Je li netko pisao potražnicu? Koliko im treba da riješe slušaj nakon što se preda potražnica? Plaća li se potražnica?
2018 12 12
Nakon 18 dana stigao paket 😊😊😊
2018 12 14
> Boston: > Nakon 18 dana stigao paket 😊😊😊 Super :) Nadam se da će i od moje kupilice stići uskoro :) ili bar odgovor. Napravila sam požurnicu, treba samo donijeti u Poštu račun i ceduljicu preporuke i naprave požurnicu, rok odgovora 30 dana, kaže žena u praksi treba cca 10 dana.
2018 12 14
1 2