Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Zašto se ne mogu logirat preko face-a?

Curke, pomozite, jel još netko ima problem s logiranjem preko fejsa? Danas sam normalno koristila profil, sada ne mogu ući [:sokiran] Inače sam se i registrirala putem fejsa
2012 12 06
ja sam imala isti problem sada,pa sam se jednostavno prijavila( korisničko ime + lozinka) inače sam se uvijek preko FB logirala .ne znam zašto?! [:sokiran]
2012 12 06
i mene zanima to isto zašto se nemogu prijaviti putem fejsa jer do sad je sve bilo u redu juče sam se prijavila a danas neče uopče nemogu na svoj profil
2012 12 06
Facebook je nešto promijenio sa svoje strane zato se ne možete ulogirati putem fejsa! Naši tehničari rade na tome, nadamo se rješenju problema do navečer. Ispričavamo se na neugodnostima!
2012 12 06
je je i ja nisam uspjela cijelo jutro putem face se logirati pa sam išla na onaj klasičan način i evo uspjelo je
2012 12 06
ok thnx :) @psychocouture jel se mogu prijaviti običnim putem ali na svoj profil? Registrirala sam se putem fejsa
2012 12 06
proradila je prijava preko fejsa [:zaljubljen]
2012 12 06
sada radi login putem fejsa, tehnicari su popravili! :))
2012 12 06
e, sad kontra pitanje: zašto se ne mogu s istim usernameom i istom lozinkom prijaviti bez facea? (pitam, jer mi je blokiran u firmi, a zavirila bih bar jednom dnevno na site...) [:place]
2013 03 19