Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Oživimo krpice!

Hvala Sonja, stavljat cu vise slika Cijene su takve samo da odjeca ne stoji u ormaru. Mogu li ih onda povecati, ipak je noseno?
2018 12 16
> ana88karenjina: > Stela super cijene Draga hvala :") također tvoj ormarić lijep samo slike uspravi . Sonja draga kupila sam i artikle i za 15, kn bolje sam prošla nego one koje sam veće platila. To ti je od osobe ako je osoba iskrena, i odgovara na sva postavljena pitanja, sve prođe ok.
2018 12 16
Gabriela, super stvarcice
2018 12 16
> ana88karenjina: > Hvala Sonja, stavljat cu vise slika > Cijene su takve samo da odjeca ne stoji u ormaru. Mogu li ih onda povecati, ipak je noseno? Pa smijete kakve zelite staviti dok nije preprodaja da ste na zaradi u odnosu na koliko je placeno, ali evo Stela se ne slaze pa ne znam jel to pametno ,:)
2018 12 16
> sonja90: > > ana88karenjina: > > Hvala Sonja, stavljat cu vise slika > > Cijene su takve samo da odjeca ne stoji u ormaru. Mogu li ih onda povecati, ipak je noseno? > Pa smijete kakve zelite staviti dok nije preprodaja da ste na zaradi u odnosu na koliko je placeno, ali evo Stela se ne slaze pa ne znam jel to pametno ,:) Draga bolje da ode neka da mi stoji jer se ne nosi, stvarno gledam da cijena pristojna i koja je visoka snizim, za 15, 20. km ovisi što se nudi ali ima i oni koji nabiju cijenu. Sonja moja cijene su ok imala sam prilike s s tobom se može dogovoriti. :")
2018 12 16
Naravno, Stela :")
2018 12 16
Hvala, za slike se definitivno slazem, a za cijenu mi je malo bed da stavim neku visoku jer je ipak noseno, a danas se zna i naci novo za malo novaca :/
2018 12 16
Ja se slazem. Ne mogu reci za ostale, ali ja ako mogu kupiti novo u bershki, new yorkeru i sl sigurno necu kupiti na krpicama za istu cijenu tako da sam pobornik nizih cijena, govorim za sebe osobno, jer to su artikli koji su mi veliki/‘mali/ne trebaju i ne trazim povrat danog nego da se rijesim i za to kupim ili uzmem nesto sto mi odgovara. > ana88karenjina: > Hvala, za slike se definitivno slazem, a za cijenu mi je malo bed da stavim neku visoku jer je ipak noseno, a danas se zna i naci novo za malo novaca :/
2018 12 16
Mozda nisam bila shvacena.. 20kn za majicu je ok, ali ispod toga iskreno ja nisam nigdje nasla majicu tako da mi je ta cijena za malo nosenu majicu nek je i obicna ok. Pricam to zato sto preprodavacice ovdje prodaju majice po 100 koje su platile 20kn i prodaju, zasto onda vasa placena 60 nebi mogla biti 20-30? Naravno govorim o artiklima bez tragova nosenja. No stvarno ne mislim nista lose, pokusavam i sama naci neku sredinu koja ce privuci kupca a ne odbiti da pri tom ne pretjerujem. Nadam se da kuzite o cemu govorim. i to je jako pohvalno za vas sve, ali eto nisam sigurna privlaci li ili odbija kupce.
2018 12 16
A netko mozda ima i prostora i vremena to skladistiti, a ja ne zelim nista da pise tipa oglas stavljen 2015. Pa da cuvam sto godina, ne treba i nek ide dalje. O tome za 10-15 kn je tako, nekad kupim ok nekad tak tak ali makar mi ne znaci to sitno kuna..
2018 12 16
Sonja90...sve pohvale, lijepe i moderne stvari, većina ih je u trendu, lijepo poslikano, na moderan način, iako ne volim slike s interneta Sonja ih predstavlja na primjeren način kombinirajući ih sa svojima, zanimljivi opisi, sviđa mi se logo protiv krađe, čista petica..
2018 12 16
> StefiVidic: > Super tema 👌 > Sanjaurban dobar profil, prihvatljive cijene, jedino što bih na prvu promijenila je da vam na prvoj stranici budu artikli koji bi isli o ovo doba godine, ljetne haljine tesko da ce netko bas sada traziti. Mozda grijesim, ali eto samo toliko. > LaylaM super profil; cak sam dobila i dobru ideju od vas, da neke artikle oznacim kao poklon uz kupnju, to cu i napraviti. Isto bih s prve stranice kad se dodje na profil samo maknula unazad ono sto je prodano i otislo i dala mjesta novim stvarima. Hvala za ideju 👌 Stefi, namam dovoljno "zimskih" artikala za prvu stranicu....ormar mi je pretrpan, al sve skoro nosim pa nemam što prodati....volim kombinirati svoje prastare stvari s novima, skupo s jeftinim i ono što je nekome nespojivo ja naravno obučem...nemam zapravo ni previše ljetnih stvari za prodaju...nešto malo od kćeri što joj je premalo ili je odbacila....ali ovdje se dobro zabavljam i volim pregledavati tuđe ormare...tema je super, jedna od boljih i zanimljivijih, pohvala otvaračici za ideju... o:)
2018 12 16
ana88karenjina... Već sam prije naišla na Vaš oglas i prva reakcija mi je bila "zašto su slike naopako?", pa me moja znatiželja (ili želja da sve bude "po crti") navukla na Vaš profil gdje sam vidjela da su sve slike tako postavljene. Drugačije je od većine drugih oglasa, ali baš zato veliki 👍, jer sve što je drugačije privlači nam pozornost i samim time povećava interes, tako da, bravo za ideju 👏
2018 12 16
> sanjaurban: > > StefiVidic: > > Super tema 👌 > > Sanjaurban dobar profil, prihvatljive cijene, jedino što bih na prvu promijenila je da vam na prvoj stranici budu artikli koji bi isli o ovo doba godine, ljetne haljine tesko da ce netko bas sada traziti. Mozda grijesim, ali eto samo toliko. > > LaylaM super profil; cak sam dobila i dobru ideju od vas, da neke artikle oznacim kao poklon uz kupnju, to cu i napraviti. Isto bih s prve stranice kad se dodje na profil samo maknula unazad ono sto je prodano i otislo i dala mjesta novim stvarima. Hvala za ideju 👌 > Stefi, namam dovoljno "zimskih" artikala za prvu stranicu....ormar mi je pretrpan, al sve skoro nosim pa nemam što prodati....volim kombinirati svoje prastare stvari s novima, skupo s jeftinim i ono što je nekome nespojivo ja naravno obučem...nemam zapravo ni previše ljetnih stvari za prodaju...nešto malo od kćeri što joj je premalo ili je odbacila....ali ovdje se dobro zabavljam i volim pregledavati tuđe ormare...tema je super, jedna od boljih i zanimljivijih, pohvala otvaračici za ideju... o:) Upravo to, i ja se dobro zabavljam, dok ne naiđem na temu s prevarom, kao i vecina vas vjerujem. Ma nije to nikakva zamjerka, sad ste me nasmijali s tim nemam sto prodati sve nosim 🤣
2018 12 16
DunajT hvala :) ali stavit cu i slike kako je sugerirano prije :) nadam se da ce svima krenut prodaja :)
2018 12 16
1 2 3 4 5 6 ... 10