Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Prirodno ulje za tijelo preporuka

Kako mi je koža jako suha planiram uzeti neko ulje pošto mi koža losione i kreme slabo upija pa me zanima savjet što uzeti? Čitala sam da je avokadovo ili jojobino jako dobro ali nisam sigurna. I ako ima tu neka cura da preporučate i bavi se prirodnom kozmetikom bila bih zahvalna😊😊
2018 12 27
Ja bih preporucila kokosovo hladno presano
2018 12 27
Slazem se,kokosovo ulje je jako dobro jos ako ga nanesete u kadi dok vam je koza topla i mokra fino ce upiti i nahraniti kozu
2018 12 27
> anantonia111: > Kako mi je koža jako suha planiram uzeti neko ulje pošto mi koža losione i kreme slabo upija pa me zanima savjet što uzeti? Čitala sam da je avokadovo ili jojobino jako dobro ali nisam sigurna. > I ako ima tu neka cura da preporučate i bavi se prirodnom kozmetikom bila bih zahvalna😊😊 Moja preporuka je kokosovo ulje, shea maslac ili bademovo ulje - jedino prirodno i zdravo. Ja radim svoju kremu, maslac za tijelo! Prejednostavno za napraviti, baza je kokosovo ulje, shea i badem - dodam još eteričnih ulja po želji (lavanda, tamjan itd), a za lice radim serum od jojobinog, arganovog ulja i eteričnih ulja tamjana, čajevca i ylang. Ovaj kremasti maslac možete koristiti i za djecu, prirodno je a tako hranjivo. Inače imam jako suhu kožu i crvenilo po rukama, ove zime ništa! Samo oprez prilikom kupnje eteričnih ulja, koristite samo provjerena i kvalitetna (ako vas zanima više slobodno pitajte)
2019 01 02