Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Shopping u Bosni

Pozdrav krpičarke. Sigurno ima ovdje bar jedna da živi blizu granice pa me zanima kakve su cijene 'preko'? Konkretno Arizona. Čula sam svašta od "nije to više što je nekad bilo", "ne isplati se", "skupo", "super", "jeftino" itd... Mene uglavnom zanimaju trenirke tipa Nike/Adidas ali voljela bih vidjeti i one famozne Gucci majce što ih na fejsu prodaju na veliko po bolesnim cijenama. Ako zna možda netko nekakav butik i sl. a da nije tamo a opet blizu slobodno neka javi. Pozz. 😊✌🏽
2018 12 28
Ja živim blizu Bosanskog Broda i često tamo idem... Robica mi je unikatna jer kod nas takvo nešto nećeš nigdje naći po buticima, jer je kod nas sve iz Kine hahaha :D :D a tamo je većinom turska roba i po meni preeekrasna... Obuća im je super. IMala sam NIKE Air Maxice, naravno fake, ja sam u njima i po ledu i po kiši snijegu i radila i svašta... Nigdje ogrebotine, savršeno udobne... A koštale samo 100kn :D Pa eto ako netko pati baš od marki ne bih preporučila, ali ovdje se nigdje ne vidi da je to kopija :D :D
2018 12 28
Cijene?
2018 12 28
Nisam bila vec dugo, ali konkretno trenirke su bile oko 50 km. Ostale cijene su manje vise kao i kod nas, zna se naci nesto kao na akciji jeftinije, ali nije to vise kao nekad i sve manje se ide. Zimske jakne su tad bar bile po 120-150 km. Majica imas svakakvih vec od 10-20 km ali to operes jednom i mozes bacit u smece. Opekla se jednom i to bas Gucci i nikad vise. S obucom nemam iskustva pa ne znam, ali ne znam ni gdje je Entoni uspjela naci tenisice za 100 kn. Starke su toliko, to znam. Pogotovo sad kad su pocela snizenja kod nas, definitivno se ne isplati.
2018 12 28
Bome. Pa trenirku za 50KM kupim i ovdje. 200kn ne? Pa da. Stvarno nema smisla onda više.. Šteta...
2018 12 29
Prije sam cesto kupovala na Arizoni i te trenerke i obucu i donje rublje torbice sitnice i te markirane stvari itd ali sam bas nedavno bila i dosta su podigli cijene a kvaliteta nije neka...sto se tice sportskog vise ti se isplati narucit sa npr asosa original tajice trenerke budu dosta snizene ...a sto se tice odjece Zara Asos itd se takodjer vise isplate nego ono njihovo sivano "markirano" a zacjenili kao da je od zlata
2018 12 29
> NelaDudukovic: > Bome. Pa trenirku za 50KM kupim i ovdje. 200kn ne? Pa da. Stvarno nema smisla onda više.. Šteta... Da, sve mnozis sa 4. Da, steta. Prije se islo puuuno vise, i po hranu, sokove, svasta nesto.. Sad se isplati jedino po duhan i slatkise 😂
2019 01 02
> NelaDudukovic: > Pozdrav krpičarke. > Sigurno ima ovdje bar jedna da živi blizu granice pa me zanima kakve su cijene 'preko'? > Konkretno Arizona. Čula sam svašta od "nije to više što je nekad bilo", "ne isplati se", "skupo", "super", "jeftino" itd... Mene uglavnom zanimaju trenirke tipa Nike/Adidas ali voljela bih vidjeti i one famozne Gucci majce što ih na fejsu prodaju na veliko po bolesnim cijenama. > Ako zna možda netko nekakav butik i sl. a da nije tamo a opet blizu slobodno neka javi. > Pozz. 😊✌🏽 Lp..ja zivim blizu granice..na arizonu se nikako ne isplati ici jer su im cijene preskupeeee..jedino sto ima izbor veliki obuce tipa cizmica i sandala..a ovo ostalo nista..ali ako ikako imas mogucnost doci cetvrtkom u orasje na pijacu e to se itekako isplati..jer imaju jako velik izbor pogotovo trenirki koje su jako kvalitetne po 100 kn i kopije patika takoder..
2019 01 03
> velimir: > > NelaDudukovic: > > Pozdrav krpičarke. > > Sigurno ima ovdje bar jedna da živi blizu granice pa me zanima kakve su cijene 'preko'? > > Konkretno Arizona. Čula sam svašta od "nije to više što je nekad bilo", "ne isplati se", "skupo", "super", "jeftino" itd... Mene uglavnom zanimaju trenirke tipa Nike/Adidas ali voljela bih vidjeti i one famozne Gucci majce što ih na fejsu prodaju na veliko po bolesnim cijenama. > > Ako zna možda netko nekakav butik i sl. a da nije tamo a opet blizu slobodno neka javi. > > Pozz. 😊✌🏽 > Lp..ja zivim blizu granice..na arizonu se nikako ne isplati ici jer su im cijene preskupeeee..jedino sto ima izbor veliki obuce tipa cizmica i sandala..a ovo ostalo nista..ali ako ikako imas mogucnost doci cetvrtkom u orasje na pijacu e to se itekako isplati..jer imaju jako velik izbor pogotovo trenirki koje su jako kvalitetne po 100 kn i kopije patika takoder.. Hvala ti punooo :) potrudit ću se doći svakako!
2019 01 04
Ja bih preporučila,ako već idete u Orašje,obavezno posjetiti i Bingo u Šamcu.Ima svega.Outlet ponuda dosta dobra.
2019 01 05
Ja bi ti preporučila Suboticu tamo je puno puno jeftinije arizona nije više kao prije
2019 01 07
Kupuje li netko tamo dječje pelene i kakve su cijene u odnosu na naše? :")
2019 01 09
> zanaZG: > Kupuje li netko tamo dječje pelene i kakve su cijene u odnosu na naše? :") Cijene su im ako mislite na jednokratne pelene puno skuplje nego kod nas..ali recimo pratite letak od lidla ako ga imate u blizini..tamo vam cesto bude pampers ogromno jumbo pakovanje za 174 kn..i stvarno se isplati
2019 01 10