Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Aparat za šišanje vrhova kose

Cure, da li ga tko ima ili probao u frizerskom? Baš me zanima razlika prije i poslije i da li se isplati 🙄
2018 12 28
Probala u salonu i po meni se ne isplati, kosa ne izgleda nista zdravije i ljepse
2018 12 28
Koliko si platila?
2018 12 28
> IrenaAR: > Probala u salonu i po meni se ne isplati, kosa ne izgleda nista zdravije i ljepse I ja sam bila, i ne isplati se, nema nikakve razlike prije i poslije ;)
2018 12 28
Šta mislite jel ima bar kakve koristi ako ništa drugo? ,:)
2018 12 29
> Nina0991: > Šta mislite jel ima bar kakve koristi ako ništa drugo? ,:) Po meni bačeni novci x-)
2018 12 29
> vedranapv: > > Nina0991: > > Šta mislite jel ima bar kakve koristi ako ništa drugo? ,:) > Po meni bačeni novci x-) Onda dobro da sam pitala :D
2018 12 29
Meni je ok, nisam probala u frizera već sam kupila pa si posvetim doma malo više vremena za to :) Mislim da je važno kakav tip kose imaš, slabije šiša oštriju kosu, moja je dosta tanka i suha, lako se skidaju ti ispucali vrhovi. Prije sam išla na šišanje vrhova u frizera svaka 3 mjeseca, sad otkad imam taj split ender ne idem toliko često. Pogledaj po Njuškalu ili Krpicama, ako ga baš želiš, ja sam svoj ulovila za nekih 150kn i koristim ga svakih par tjedana.
2018 12 30
I po meni bačen novac, apsolutno se nikakva razlika nije vidjela.
2018 12 30
> vedranapv: > > Nina0991: > > Šta mislite jel ima bar kakve koristi ako ništa drugo? ,:) > Po meni bačeni novci x-) I ja tako mislim🙁
2018 12 31
> IrenaAR: > > vedranapv: > > > Nina0991: > > > Šta mislite jel ima bar kakve koristi ako ništa drugo? ,:) > > Po meni bačeni novci x-) > I ja tako mislim🙁 Pa koliko ste platile? Meni se ispucani vrhovi nekad odvajaju pa možda ne bi ako se odreže koji mm, nema veze što se ne vidi razlika...ne vidi se ni ovako da su ispucali vrhovi dok se baš ne zagleda i to ono baaš blizu
2018 12 31
Ne sjećam se točno, mislim nekih 80-tak kn
2019 01 01
Budući da imam jako dugu kosu, moja frizerka uvrne pramen kose i vrhove koji strše ručno pošiša škarama. I tako pramen po pramen. Malo traje, a jako je efikasno. 40 kuna košta.
2019 01 01
> Tanči14: > Budući da imam jako dugu kosu, moja frizerka uvrne pramen kose i vrhove koji strše ručno pošiša škarama. > I tako pramen po pramen. > Malo traje, a jako je efikasno. > 40 kuna košta. To je onda to samo što je to sa škarama
2019 01 01
Ja ga imam. Možeš birati hoćeš li skratiti 1/8 ili 1/4 kose. Jednostavan je, kao kod peglanja, razdvojiš kosu i povlačiš. Ja sam ga dva puta koristila, bude dosta ljepša kosa nakon njega, ali imam osjećaj da nakon 3-4 tjedna opet ispuca iako se ne peglam i trudim se njegovati kosu. E sad, možda je do moje kose koja je tanka pa joj ne paše.
2019 01 01
1 2