Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Savjeti za štednju/praćenje budžeta

> MiniMini: > Ok, znate li koja se sva gotova jela mogu zamrzavati? > Koliko sam ja shvatila, sva variva bez krumpira se mogu pa tako i npr boloneze umak... kaj još? Zatim razne polpetice koje se ne povezuju jajima, svježe narezano povrće... Ajmo ideje :) Grah, čobanac, razni gulaši i perkelti, knedle, juha bez tjestenine... ;)
2019 01 07
Mene zanima kako uštedjeti na telefonu? Da li imate još uvijek fiksne telefone. Voljela bih imati samo internet, ali mama neće niti da čuje za to. Ima li neka opcija da postoji flat optički internet, ali bez fiksnog.
2019 01 07
> Poirotica: > Mene zanima kako uštedjeti na telefonu? Da li imate još uvijek fiksne telefone. Voljela bih imati samo internet, ali mama neće niti da čuje za to. Ima li neka opcija da postoji flat optički internet, ali bez fiksnog. Investicija u smartphone. Moji su prije dobivali po 500kn telefona da se ni ne okreneš. Sestre i braća im po cijelom svijetu a ne možeš nazvati i završiti razgovor u 5min. Instalirala im oboma viber, whatsapp, prvo su negodovali da što će to njima itd. a sad češće tako obavljaju sve pozive nego telefonom.
2019 01 07
> Poirotica: > Mene zanima kako uštedjeti na telefonu? Da li imate još uvijek fiksne telefone. Voljela bih imati samo internet, ali mama neće niti da čuje za to. Ima li neka opcija da postoji flat optički internet, ali bez fiksnog. Mi imamo paket u t com-a max tv, telefon i internet. Mjesecno 234 kn. Telefon je isto kao i internet neogranicen. Nema naplate nikakvih uspostava poziva, koliko god da pricam, a to ukljucuje i mobitele i koliko god da internet koristim racun je fiksni i iznosi 234 kn. Max tv imamo osnovni paket al on je zbilja raznovrstan i pokriva od najmladih do najstarijih.
2019 01 07
> anita321: > > Poirotica: > > Mene zanima kako uštedjeti na telefonu? Da li imate još uvijek fiksne telefone. Voljela bih imati samo internet, ali mama neće niti da čuje za to. Ima li neka opcija da postoji flat optički internet, ali bez fiksnog. > Mi imamo paket u t com-a max tv, telefon i internet. Mjesecno 234 kn. Telefon je isto kao i internet neogranicen. Nema naplate nikakvih uspostava poziva, koliko god da pricam, a to ukljucuje i mobitele i koliko god da internet koristim racun je fiksni i iznosi 234 kn. Max tv imamo osnovni paket al on je zbilja raznovrstan i pokriva od najmladih do najstarijih. Ovako i moji i ok je ako su vam svi prijatelji i rodbina u Hrvatskoj.
2019 01 07
Ja sam baš danas sklopila ugovor sa A1 za homebox! 145kn je za neograničeni internet i telefon. Besplatni su razgovori na fiksni i na mobitel unutar A1 mreže! To mi je ušteda jer sam dosada imala iskon za 165kn bez ovih besplatnih poziva sa fiksnog..... al nisam prelazila zbog uštede nego jer imam problema sa starim kablovima, internet mi stalno puca i dosta mi je spor! Zato sam uzela homebox! A inače njihov kućni internet (koji ide preko kablova) je 159kn što uključuje flet i besplatne pozive na fiksni i mobitel, prema svim mrežama! Izabrala sam ovo po preporuci susjeda! On je zadovoljan sada (imali smo isti problem) pa reko idem i ja probati.... imam i rok od 2 tjedna za probu pa ako mi se ne svidi mogu vratiti
2019 01 07
terrakom...flat tel+flat nett+tv...150kn inače im je veća cijena, ali kao novi korisnik koji je prešao iz druge mreže dogovorila sam povoljnije
2019 01 08
Ukoliko želite, kontaktirajte me,mogu Vam poslati pozivnicu za gfk, skinete aplikaciju i bilježite kupovine.I ima rubrika Statistika.Skupljate bodove, možete osvojiti nagrade, a odmah Vam služi i za praćenje budžeta.
2019 04 19
1 2 3 4 5