Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Čekam šifru paketa

Ništa.Poslala sam par poruka ali i dalje ništa.Nije se ulogirala 9 dana.Neznam što mogu još učiniti.Na kućni se tel. nitko ne javlja.Mobitel nemam ,stvarno krajnje neodgovorno i bezobrazno od nje.
2019 01 13
:( :(
2019 01 13
> Boston: > Ništa.Poslala sam par poruka ali i dalje ništa.Nije se ulogirala 9 dana.Neznam što mogu još učiniti.Na kućni se tel. nitko ne javlja.Mobitel nemam ,stvarno krajnje neodgovorno i bezobrazno od nje. Mozda netko s kim je surađivala ima njen br mobitela Ili jednostavno stavit javno podatke Netko ju sigurno pozna
2019 01 13
> kozmetika88: > > Boston: > > Ništa.Poslala sam par poruka ali i dalje ništa.Nije se ulogirala 9 dana.Neznam što mogu još učiniti.Na kućni se tel. nitko ne javlja.Mobitel nemam ,stvarno krajnje neodgovorno i bezobrazno od nje. > Mozda netko s kim je surađivala ima njen br mobitela > Ili jednostavno stavit javno podatke > Netko ju sigurno pozna Slazem se. Ili barem..Boston, mozda nekoj curi sa ove teme koja ima FB daj u inbox nek provjeri ime i prezime..mozda ne vidis ovako bez profila nesto vise. I kontaktiraj Leny, mooozda cura cuva poruke pa nek joj posalje sms ili stogod, a vjerujem da bi pomogla uvijek ali nije tako cesta na forumu pa nije popratila temu.. Sve u svemu, meni je zao sto si tako prosla, pokusaj jos stogod..btw "tvoja" torba je u popularnima :s
2019 01 13
Jednoj sam korisnici poslala upit od koje je dotična kupovala nešto prošle godina i pitala sam za broj mob.Mislila sam vjerovatno ima jer kada šalješ tiskom treba br.mob.Objasnila sam o čemu se radi.Rekla e samo da je na skijanju i da nema.Koliko sam uspjela vidjeti prije 2 godine je stažirala u vrtiću i polagala stručni ispit.
2019 01 13
Bila bi zahvalana ako bi mi netko mogao malo pomoći pogotovo cure iz Pule.Ja nemam ni faceb.niti sam na bilo kojoj društvenoj mreži tako da ne mogu baš ništa.Uglavnom po ovome što sam pronašla vjerovatno radi u vrtiću bubamara u Puli.
2019 01 13
Nadamo se najboljem Mozda se zeni nesto desilo nedaj Bože Javite kad saznate nešto držim fige
2019 01 14
Evo cure nakon 2 tjedna potjere dotičnu sam pronašla i dobila na tel.na radnom mjestu.Nije mogla ući u krpice pa tako nije imala moje podatke za slanje.Jedino je interesantno da je jutros mogla ući u krpice-nakon što sam je pronašla.Paket je poslan pa se nadam da je i torba u njemu.Hvala Vam svima na velikoj podršci i bez Fadile i njene pomoći bi to bilo jako teško.Od srca hvala.Nikada ne treba odustati.
2019 01 15
> Boston: > Evo cure nakon 2 tjedna potjere dotičnu sam pronašla i dobila na tel.na radnom mjestu.Nije mogla ući u krpice pa tako nije imala moje podatke za slanje.Jedino je interesantno da je jutros mogla ući u krpice-nakon što sam je pronašla.Paket je poslan pa se nadam da je i torba u njemu.Hvala Vam svima na velikoj podršci i bez Fadile i njene pomoći bi to bilo jako teško.Od srca hvala.Nikada ne treba odustati. Konacno,samo da torba stigne kako je opisana I naravno da ne treba odustati,uvijek se treba izborit za svoj novac
2019 01 15
Daaaa zanimljivo kako sad moze poslati ;) Drago mi je da zavrsena saga, ali ostavite temu.
2019 01 15
> sonja90: > Daaaa zanimljivo kako sad moze poslati ;) > Drago mi je da zavrsena saga, ali ostavite temu. Sve ću ostaviti ništa neću brisati.Ako bude što novoga -ne planiranoga budem javila.Hvala cure od srca na podršci i pomoći.Volim Vas sve
2019 01 15
Nije mogla ući u krpice? Ma daj, molim te pa sve i da ne možeš iz nekog razloga s mobitela, računala, pokušaš na razne načine. Pa ja bih besplatno poslala torbu da dva tjedna mrtvo hladno živim dok su nečiji novac i stvar za koju sam novac primila kod mene. Svašta. Ostavite samo temu i povratnu ocjenu, nije drugo ni zaslužila. Uvijek je mogla i na Fejsu pronaći stranicu krpica i pisati ondje, netko bi se javio i nešto bi se učinilo.
2019 01 15
> Tamara5485: > Nije mogla ući u krpice? Ma daj, molim te pa sve i da ne možeš iz nekog razloga s mobitela, računala, pokušaš na razne načine. Pa ja bih besplatno poslala torbu da dva tjedna mrtvo hladno živim dok su nečiji novac i stvar za koju sam novac primila kod mene. > Svašta. Ostavite samo temu i povratnu ocjenu, nije drugo ni zaslužila. Uvijek je mogla i na Fejsu pronaći stranicu krpica i pisati ondje, netko bi se javio i nešto bi se učinilo. Javiću kada stigne torba.Onaj tko želi taj nađe i načine.Očito je nije bila briga.Jutros je ušla u krpice bez problema.Dva tjedna nije mogla i eto kada sam je iznenadila sa pozivom na radno mjesto paket poslan isti dan ai krpice proradile😀😀😀
2019 01 15
Koja prasica, odjednom krpice proradile čim se nazvalo na posao. :o
2019 01 15
Katastrofa, zaista se zapitam gdje mi to živimo i kakvim ljudima smo okruženi.
2019 01 15
1 2 ... 4 5 6 7