Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Čekam šifru paketa

Lunass, razapeli ste je kao da je najveća prevarantica. Vjerujem da postoji razlog zašto se nije mogla javiti. Možda je žena završila na hitnu, a po artiklima vidim da ima malo dijete, možda joj je dijete bolesno. Na krpicama, ako nekome netko umre, laže, ako ne može odmah poslati ili odgovoriti, laže. Nismo svi od čelika, a niti prevarantice, postoje situacije kada ne možemo odmah reagirati. I ja sam prije tri tjedna u bolovima završila na hitnu, govoriti nisam mogla, a ne se logirati na krpice i na poruke odgovarati. Nikoga nisam prevarila, nakon par dana sam odgovorila svima i sve je bilo ok. Nije isključeno da je torbu poslala.
2019 01 06
> katarinamartina: > Lunass, razapeli ste je kao da je najveća prevarantica. Vjerujem da postoji razlog zašto se nije mogla javiti. Možda je žena završila na hitnu, a po artiklima vidim da ima malo dijete, možda joj je dijete bolesno. Na krpicama, ako nekome netko umre, laže, ako ne može odmah poslati ili odgovoriti, laže. Nismo svi od čelika, a niti prevarantice, postoje situacije kada ne možemo odmah reagirati. > I ja sam prije tri tjedna u bolovima završila na hitnu, govoriti nisam mogla, a ne se logirati na krpice i na poruke odgovarati. Nikoga nisam prevarila, nakon par dana sam odgovorila svima i sve je bilo ok. > Nije isključeno da je torbu poslala. Nesto gluplje odavno ne procitah. Osim naravno, iznenadnih bolestiju, smrtnih slucajeva, seljenja i sl. Nije bila ni bolesna ni ometena kad je tribalo podatke poslat i uzet lovu? Sve i da se dogodilo nesto, uzme 2 min za napisat "sorry, ali dogodilo se to i to, malo cu kasnit sa slanjem, molim vas za razumijevanje". A na kupcu je i nakon toga da odluci hoce li cekati ili zeli svoj novac natrag. Jbg nitko nikoga ne sili da bude ovdje i prodaje. Ili izvrsi suradnju kako triba ili se okani corava posla. Puno ih je ovdje "bolesnih" i sa "smrtnim slucajevima", ali iskljucivo nakon sta posalju podatke. Kupilica je svoje uredno izvrsila, sta bi se sad ona tribala jos mislit koje bi izlike prodavacica tribala imat za nejavljanje i nabijanje grbe? Kako da ne.
2019 01 06
> nefertiti111: > > katarinamartina: > > Lunass, razapeli ste je kao da je najveća prevarantica. Vjerujem da postoji razlog zašto se nije mogla javiti. Možda je žena završila na hitnu, a po artiklima vidim da ima malo dijete, možda joj je dijete bolesno. Na krpicama, ako nekome netko umre, laže, ako ne može odmah poslati ili odgovoriti, laže. Nismo svi od čelika, a niti prevarantice, postoje situacije kada ne možemo odmah reagirati. > > I ja sam prije tri tjedna u bolovima završila na hitnu, govoriti nisam mogla, a ne se logirati na krpice i na poruke odgovarati. Nikoga nisam prevarila, nakon par dana sam odgovorila svima i sve je bilo ok. > > Nije isključeno da je torbu poslala. > Nesto gluplje odavno ne procitah. Osim naravno, iznenadnih bolestiju, smrtnih slucajeva, seljenja i sl. Nije bila ni bolesna ni ometena kad je tribalo podatke poslat i uzet lovu? > Sve i da se dogodilo nesto, uzme 2 min za napisat "sorry, ali dogodilo se to i to, malo cu kasnit sa slanjem, molim vas za razumijevanje". A na kupcu je i nakon toga da odluci hoce li cekati ili zeli svoj novac natrag. Jbg nitko nikoga ne sili da bude ovdje i prodaje. Ili izvrsi suradnju kako triba ili se okani corava posla. Puno ih je ovdje "bolesnih" i sa "smrtnim slucajevima", ali iskljucivo nakon sta posalju podatke. > Kupilica je svoje uredno izvrsila, sta bi se sad ona tribala jos mislit koje bi izlike prodavacica tribala imat za nejavljanje i nabijanje grbe? Kako da ne. Nitko te za rukav ne vuče da moraš moj komentar čitati. Da, dogodi se u roku pet minuta nepredviđena situacija na koju ne možemo utjecati. I ja sam poslala podatke za uplatu i cure uplatile, u roku keks sam navečer završila na hitnu od žučnih kolika. Je, prvo mi je na pamet palo logirati se i na poruke odgovarati, a nisam od bolova i tresavice mogla govoriti.
2019 01 06
> katarinamartina: > Lunass, razapeli ste je kao da je najveća prevarantica. Vjerujem da postoji razlog zašto se nije mogla javiti. Možda je žena završila na hitnu, a po artiklima vidim da ima malo dijete, možda joj je dijete bolesno. Na krpicama, ako nekome netko umre, laže, ako ne može odmah poslati ili odgovoriti, laže. Nismo svi od čelika, a niti prevarantice, postoje situacije kada ne možemo odmah reagirati. > I ja sam prije tri tjedna u bolovima završila na hitnu, govoriti nisam mogla, a ne se logirati na krpice i na poruke odgovarati. Nikoga nisam prevarila, nakon par dana sam odgovorila svima i sve je bilo ok. > Nije isključeno da je torbu poslala. Ovo je kupilica napisala: "Nakon dva dana pošaljem upit:poslano?Može šifra za praćenje?Ulogira se u roku od par minuta od moje poruke i ništa ne odgovori". Iz ovoga se može shvatiti da se ipak ulogirala. Znači mogla je.
2019 01 06
Tko je kada bio logiran, može i ne mora biti točno. Ne branim prodavačicu, ali nakon dva dana sigurno ne bi radila paniku, pričekala bih, u ovom slučaju uvodničarke, do ponedjeljka, a nakon toga reagirala ili provjerila na Tisku ili pošti. Imaju oni mogućnost po imenu i prezimenu vidjeti je li nešto poslano ili nije, naravno, ako se prodavačica u međuvremenu ne javi. Može i teta na Tisku, ako se sa istog više puta slao/primao paket, provjeriti po imenu i prezimenu je li nešto poslano, u najavi, dolasku. Za to joj ne treba šifra.
2019 01 06
Da se razumijemo.Naravno da se može uvjek nešto dogoditi.Čudno mi je i nakon dva dana od kada je uplata legla i korisnica mi odgovorila ,da oglas nije označen kao prodan a nemam nikakve podatke da je paket poslan.Naravno da mi nije svejedno s obzirom da se svako malo piše o prevarama.Budem pričekala da se javi,ovdje sam htjela da vidim mišljenja od drugih korisnica i iskustva.
2019 01 06
> katarinamartina: > Tko je kada bio logiran, može i ne mora biti točno. Ne branim prodavačicu, ali nakon dva dana sigurno ne bi radila paniku, pričekala bih, u ovom slučaju uvodničarke, do ponedjeljka, a nakon toga reagirala ili provjerila na Tisku ili pošti. Imaju oni mogućnost po imenu i prezimenu vidjeti je li nešto poslano ili nije, naravno, ako se prodavačica u međuvremenu ne javi. Može i teta na Tisku, ako se sa istog više puta slao/primao paket, provjeriti po imenu i prezimenu je li nešto poslano, u najavi, dolasku. Za to joj ne treba šifra. Nije dva dana već 4.U utorak uplatila,u srijedu ujutro legli novci.Jučer je bila subota kada sam otvotila temu.Danas je nedjelja i prošlo je 5 dana.Sutra budem navratila na tisak.
2019 01 06
> Boston: > Da se razumijemo.Naravno da se može uvjek nešto dogoditi.Čudno mi je i nakon dva dana od kada je uplata legla i korisnica mi odgovorila ,da oglas nije označen kao prodan a nemam nikakve podatke da je paket poslan.Naravno da mi nije svejedno s obzirom da se svako malo piše o prevarama.Budem pričekala da se javi,ovdje sam htjela da vidim mišljenja od drugih korisnica i iskustva. Neka si otvorila temu i nema ništa u tome loše šta si se zapitala za pošiljku. Nažalost službenici pošte i Tiska se sad mogu osloniti na zaštitu osobnih podataka i ne moraju na nečiji zahtjev gledati da li je netko pod tim imenom poslao pošiljku. Oni žele šifru i prema tome prate status pošiljke.
2019 01 06
> Boston: > > katarinamartina: > > Tko je kada bio logiran, može i ne mora biti točno. Ne branim prodavačicu, ali nakon dva dana sigurno ne bi radila paniku, pričekala bih, u ovom slučaju uvodničarke, do ponedjeljka, a nakon toga reagirala ili provjerila na Tisku ili pošti. Imaju oni mogućnost po imenu i prezimenu vidjeti je li nešto poslano ili nije, naravno, ako se prodavačica u međuvremenu ne javi. Može i teta na Tisku, ako se sa istog više puta slao/primao paket, provjeriti po imenu i prezimenu je li nešto poslano, u najavi, dolasku. Za to joj ne treba šifra. > Nije dva dana već 4.U utorak uplatila,u srijedu ujutro legli novci.Jučer je bila subota kada sam otvotila temu.Danas je nedjelja i prošlo je 5 dana.Sutra budem navratila na tisak. Može na prodajnom mjestu Tiska provjeriti je li poslana, tj. status, posebno da, ako ste na tom tisku slali i primali pošiljke. Ja kada nešto kupljeno očekujem, pitam da li nešto ima, kaže mi i bez šifre, jer svi prodavači ne šalju šifre za praćenje statusa, a trebali bi. Bilo bi dobro od prodavača, s kojima nismo surađivali, tražiti kontakt telef. ili mob, jer i tako je to vidljivo kada dobijemo pošiljku. Obzirom da krpice znaju štekati pa bude otežano logiranje, može se na taj način biti u kontaktu.
2019 01 06
Boston, ignoriraj katarinumartinu, općenito što god ona piše nema smisla i baš uvijek je na strani onih koji muljaju i varaju. Uvijek ona ima objašnjenje i opravdanje za njih. Stvari su jednostavne: ako imaš vremena poslati podatke za uplatu, imaš vremena i poslati. A sve i da se dogodi smrtni slučaj, možeš odgovoriti na poruku ženi i napisati da imaš privatnih obaveza, ali da ćeš poslati što je prije moguće. Uz iskrenu ispriku, naravno.
2019 01 06
> Tamara5485: > Boston, ignoriraj katarinumartinu, općenito što god ona piše nema smisla i baš uvijek je na strani onih koji muljaju i varaju. Uvijek ona ima objašnjenje i opravdanje za njih. > Stvari su jednostavne: ako imaš vremena poslati podatke za uplatu, imaš vremena i poslati. A sve i da se dogodi smrtni slučaj, možeš odgovoriti na poruku ženi i napisati da imaš privatnih obaveza, ali da ćeš poslati što je prije moguće. Uz iskrenu ispriku, naravno. Ti nis sva svoja. Ja branim muljatorice i prevarantice.? Daj se zbroj i svoju netrpeljivost i mržnju usmjeri prema nekom drugom. Sve što ja napišem nema smisla, bitno da su tvoja vrijeđanja i zvizdarije krcate smislom. Baš. ha ha
2019 01 06
> Tamara5485: > Boston, ignoriraj katarinumartinu. .... Uvijek ona ima objašnjenje i opravdanje za njih. Uz, nemojmo zaboraviti, ili ep sebi ili urbi et orbi šta bi ona napravila. Naravno, to šta bi ona napravila je jedino ispravno i prihvatljivo. Patite, neznalice! :")
2019 01 06
> katarinamartina: > > Tamara5485: > > Boston, ignoriraj katarinumartinu, općenito što god ona piše nema smisla i baš uvijek je na strani onih koji muljaju i varaju. Uvijek ona ima objašnjenje i opravdanje za njih. > > Stvari su jednostavne: ako imaš vremena poslati podatke za uplatu, imaš vremena i poslati. A sve i da se dogodi smrtni slučaj, možeš odgovoriti na poruku ženi i napisati da imaš privatnih obaveza, ali da ćeš poslati što je prije moguće. Uz iskrenu ispriku, naravno. > Ti nis sva svoja. Ja branim muljatorice i prevarantice.? Daj se zbroj i svoju netrpeljivost i mržnju usmjeri prema nekom drugom. > Sve što ja napišem nema smisla, bitno da su tvoja vrijeđanja i zvizdarije krcate smislom. Baš. ha ha Da imam volje i vremena, listala bih teme na forumu i zakeljila ovamo sve i jedno tvoje prolijevanje pameti.
2019 01 06
> SaraKedavra: > > Tamara5485: > > Boston, ignoriraj katarinumartinu. .... Uvijek ona ima objašnjenje i opravdanje za njih. > Uz, nemojmo zaboraviti, ili ep sebi ili urbi et orbi šta bi ona napravila. Naravno, to šta bi ona napravila je jedino ispravno i prihvatljivo. Patite, neznalice! :") Slabo pamtiš, još brže zaboravljaš, da si baš ti na nekim temama komentirala, da je dva - tri dana rano za paniku. Što bi ja napravila, nije tvoj problem, sigurno ne bi tebe za savjet pitala, imam moju glavu za razmišljanje i zaključke i znam se oko sebe okrenuti bez tvoje ili ičije pomoći. ;)
2019 01 06
> Tamara5485: > > katarinamartina: > > > Tamara5485: > > > Boston, ignoriraj katarinumartinu, općenito što god ona piše nema smisla i baš uvijek je na strani onih koji muljaju i varaju. Uvijek ona ima objašnjenje i opravdanje za njih. > > > Stvari su jednostavne: ako imaš vremena poslati podatke za uplatu, imaš vremena i poslati. A sve i da se dogodi smrtni slučaj, možeš odgovoriti na poruku ženi i napisati da imaš privatnih obaveza, ali da ćeš poslati što je prije moguće. Uz iskrenu ispriku, naravno. > > Ti nis sva svoja. Ja branim muljatorice i prevarantice.? Daj se zbroj i svoju netrpeljivost i mržnju usmjeri prema nekom drugom. > > Sve što ja napišem nema smisla, bitno da su tvoja vrijeđanja i zvizdarije krcate smislom. Baš. ha ha > Da imam volje i vremena, listala bih teme na forumu i zakeljila ovamo sve i jedno tvoje prolijevanje pameti. Zakelji si na čelenku.
2019 01 06
1 2 3 4 5 6 ... 7