Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Čekam šifru paketa

Užasno neodgovorno😪 Postoje te neke iznenadne situacije koje nas mogu spriječiti,ali uvijek postoji minuta za javljanje osobi koja ti je uplatila novac ovim putem. Možda da probate kontaktirati neku curu od koje je dotična možda nešto kupila pa možda ima broj mobitela.. Držim fige dalje Lp
2019 01 07
> Frani127: > Užasno neodgovorno😪 > Postoje te neke iznenadne situacije koje nas mogu spriječiti,ali uvijek postoji minuta za javljanje osobi koja ti je uplatila novac ovim putem. > Možda da probate kontaktirati neku curu od koje je dotična možda nešto kupila pa možda ima broj mobitela.. > Držim fige dalje > Lp Našla sam fixni broj na internetu ali se nitko nije javio.Sve mislim bude,bude,baš se glupo osjećam.
2019 01 07
Mislim da je duznost prodavaca paket poslati najkasnije sutradan od vidljive uplate, osim ako se naravno u startu ne dogovori drugacije. S druge strane, nekad stvarno moze iskrsnuti situacija pa se ne mozes javiti isti cas no ipak je vec proslo dosta.. na zalost, puno je prevara i svi smo puni nepovjerenja. Nadam se da ce paket brzo stici do Vas!
2019 01 07
Evo ovako, ostavite joj negativnu ocjenu. Imala sam situaciju gdje je majica stigla prekasno (dogovor je bio drugačiji, naglašeno je da mi treba najkasnije tad i tad), cura je lagala da je poslala, nije poštovala dogovor, negativna joj je ostala iako je artikl bio u redu. Zašto? Zato što je: 1) lagala 2) nije poštovala dogovor 3) nije odgovarala na poruke, a bila je ažurna dok je davala podatke za uplatu 4) bahatila se kad sam joj napomenula da sam razočarana suradnjom jer je dogovor ispoštovan samo s moje strane (uplata isti tren) Napravite i Vi isto tako. Mislim, koliko još trebate čekati? Treba li proći mjesec dana? Pa da se ne znam što događa, nije u redu.
2019 01 07
Bude se ona javila kad se vrati sa skijanja.
2019 01 07
Draga Boston, ostavi negativnu, prema pravilima je, nisi morala ni cekati , mogla si je vec ostaviti ali si cekanjem pokazala razumijevanje i dobru volju.. No sada tom vise nema mjesta. Nadam se da ce se trgnuti..
2019 01 07
> sonja90: > Draga Boston, ostavi negativnu, prema pravilima je, nisi morala ni cekati , mogla si je vec ostaviti ali si cekanjem pokazala razumijevanje i dobru volju.. No sada tom vise nema mjesta. > Nadam se da ce se trgnuti.. Tako mi je glupo.Da se bar javi ali ništa.Zvala sam danas par puta na fixni našla sam broj ali se nitko ne javlja.Budem sada ostavila ali tko zna možda neće ni vidjeti ako se nije ulogirala od petka.
2019 01 07
Ajme! Jel to Guess torba, cca 320kn sa pt jel??
2019 01 07
Daaa.Jako mi se svidjela.Za sada je gledam samo na slici 😢😢😢
2019 01 07
Slazem se sa upisom da je korisnica negdje na skijanju, putu, guštanju... Oglasila je neke artikle kao snizene, do tog i tog dana. Znaci gorilo je pod nogama za brzom lovom.
2019 01 07
> Boston: > Daaa.Jako mi se svidjela.Za sada je gledam samo na slici 😢😢😢 :o 300 kuna puf! Lako je pricati o razumijevanju kad su tudjih 300kn u pitanju,.. 300kn nije malo i zasto bi kupac cekao toliko i inace, a tek za 300 eeej! Boston, link na temu u inbox i povratnu. Edit I ne bude li se javila kroz dan-dva zna se. Pa nek skija na nekom novom profilu.
2019 01 07
> sonja90: > > Boston: > > Daaa.Jako mi se svidjela.Za sada je gledam samo na slici 😢😢😢 > :o > 300 kuna puf! > Lako je pricati o razumijevanju kad su tudjih 300kn u pitanju,.. 300kn nije malo i zasto bi kupac cekao toliko i inace, a tek za 300 eeej! > Boston, link na temu u inbox i povratnu. Ostavila sam negativnu.
2019 01 07
> Brdosuza: > Slazem se sa upisom da je korisnica negdje na skijanju, putu, guštanju... > Oglasila je neke artikle kao snizene, do tog i tog dana. > Znaci gorilo je pod nogama za brzom lovom. Tako je. Odmah mi je to palo na pamet. Bude se javila sljedeću subotu s "pričom"
2019 01 07
Najbolje da još imamo razumijevanja što netko skija s našim parama. :')
2019 01 07
> Boston: > > sonja90: > > > Boston: > > > Daaa.Jako mi se svidjela.Za sada je gledam samo na slici 😢😢😢 > > :o > > 300 kuna puf! > > Lako je pricati o razumijevanju kad su tudjih 300kn u pitanju,.. 300kn nije malo i zasto bi kupac cekao toliko i inace, a tek za 300 eeej! > > Boston, link na temu u inbox i povratnu. > Ostavila sam negativnu. U dogovoru s nekom drugom korisnicom mogli ste ispitati teren tako da joj ta druga korisnica pošalje upit za kupnju bilo kojeg artikla. Prevarantice se lako polakome na još love pa se možda nekom drugom javi. Svi prate na mail poruke, moguće da ako joj u obavjestima stoje samo vaše poruke, ne obazire se. Ovako, ako se nekome javi, potvrdili bi sumnje.
2019 01 07
1 2 3 4 5 6 7