Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Čekam šifru paketa

> Boston: > > sonja90: > > Daaaa zanimljivo kako sad moze poslati ;) > > Drago mi je da zavrsena saga, ali ostavite temu. > Sve ću ostaviti ništa neću brisati.Ako bude što novoga -ne planiranoga budem javila.Hvala cure od srca na podršci i pomoći.Volim Vas sve :") :*
2019 01 15
Nakon 18 dana od uplate dočekala i ja svoj paket.
2019 01 19
Je li barem torba ok? I daj mi reci kaj je rekla u svoju obranu?
2019 01 19
> supermamica: > Je li barem torba ok? > I daj mi reci kaj je rekla u svoju obranu? Torba je oke.Rekla je da nije mogla ući u krpice ali odmah sutradan od kad sam.je dobila na telefon ušla je na krpice.Dva tjedna nije "mogla" i kada sam je iznenadila na radnom.mjestu sa pozivom expresno je mogla ući😂😂😂
2019 01 20
Koja lažljivica :@ Drago mi je da je sve sretno završilo, a temu i povratnu ostavi za buduće naraštaje.
2019 01 20
Moram istaknuti kako je apsurdno te kako je frapantna činjenica da krpičarke uplatom novca na njihov račun, a prije slanja pošiljke odmah završe na hitnoj - vrtoglave cijene x-)
2019 01 22
Boston, a negativne nema? Bar neutralnu sa linkom na temu zaslužuje..Bit će ti žao kad neka dr. bude isto prošla..
2019 01 22
> sonja90: > Boston, a negativne nema? Bar neutralnu sa linkom na temu zaslužuje..Bit će ti žao kad neka dr. bude isto prošla.. Ostavila je Boston povratnu, još pred dva tjedna...
2019 01 22
Ne znam kako sam gledala, nisam je sada vdijela, sorry, idem popit kavu bolje..
2019 01 22
Meni je ovo vrh 😅 stvarno ima bujnu maštu 😂
2019 01 22
1 2 ... 5 6 7