Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Čekam šifru paketa

> Lunass: > > Boston: > > > sonja90: > > > > Boston: > > > > Daaa.Jako mi se svidjela.Za sada je gledam samo na slici 😢😢😢 > > > :o > > > 300 kuna puf! > > > Lako je pricati o razumijevanju kad su tudjih 300kn u pitanju,.. 300kn nije malo i zasto bi kupac cekao toliko i inace, a tek za 300 eeej! > > > Boston, link na temu u inbox i povratnu. > > Ostavila sam negativnu. > U dogovoru s nekom drugom korisnicom mogli ste ispitati teren tako da joj ta druga korisnica pošalje upit za kupnju bilo kojeg artikla. Prevarantice se lako polakome na još love pa se možda nekom drugom javi. > Svi prate na mail poruke, moguće da ako joj u obavjestima stoje samo vaše poruke, ne obazire se. Još uvjek ne želim vjerovati da je prevarantica.Nadam se da je možda nešto drugo posrijedi i da će se javiti i poslati torbu.Znate kako kažu nada umire zadnja.Ja se još nadam.
2019 01 07
Od nekih upisa na ovoj temi digla mi se kosa na glavi. Uvijek, ali baš UVIJEK netko opravdava onog tko se na ovakav način odnosi prema kupcu. Žena je pošteno platila taj artikl u roku keks, i što sad treba čekati gospođu 15 dana da joj odgovori na poruku, pa još 15 da pošalje taj kupljeni artikl. I normalno da je pitala na forumu što joj je činiti, i uopće ne treba opravdavati ovakvo ponašanje i govoriti kupcu da drami. Gdje god prodavačica bila sada može naći 5 minuta da odgovori ženi na poruku i javi gdje je zapelo. I normalno da nitko više nikome ne vjeruje kad su ovakve priče leglo onih koji nakon što useru stvar na krpicama prvo pokopaju cijelu familiju, pa su smrtno bolesni, pa su im djeca bolesna, bla bla... pa je teta na tisku ukrala paket, pa je pošta nešto zeznula i paket se vratio, ili su baš otišli u drugu državu, na skijanju, ljetovanju itd... Žao mi je što vam se to dogodilo Boston, Pula nije veliki grad, pretpostavljam da imate neke podatke?
2019 01 08
Ja sam joj poslala upit za jedan artikl i ne odgovara. Uopće se nije ulogirala od subote. Mailovi joj sigurno uredno stižu. Možda koji s par sati zakašnjena, ali stižu. Da je u Zanzibaru, mail je primila. Mada, zna ona jako dobro da je novce primila, a torbu nije poslala.
2019 01 08
Meni se redovito dogođa da se preko mobitela ulogiram na krpice i sve super pregledavam al ne mogu ući u razgovore... i vidim upit al ne mogu odgovorit i onda ispada da sam nekulturna jer se ulogiram a ne odgovaram na upite...nije mi svejedno pa sam se morala ispričavat...jel se i vama to događa?
2019 01 09
Uglavnom i dalje ništa novog.Javiću se ako i kada se javi.
2019 01 09
> marbil: > Meni se redovito dogođa da se preko mobitela ulogiram na krpice i sve super pregledavam al ne mogu ući u razgovore... i vidim upit al ne mogu odgovorit i onda ispada da sam nekulturna jer se ulogiram a ne odgovaram na upite...nije mi svejedno pa sam se morala ispričavat...jel se i vama to događa? Ja mogu uci u razgovore no na mail mi ne dolaze poruke..tu i tamo dobijem neku no sa zakasnjenjem od par dana. Sve u svemu, stalno nesto steka.
2019 01 09
> Boston: > Uglavnom i dalje ništa novog.Javiću se ako i kada se javi. Googlajte je, zovite i pisite, ocito nece vratiti novac a niti ce vam tko od dezurnih dusebriznika nadoknaditi izgubljenih 300kn.
2019 01 09
Ako pogledate datume zadnjih povratnih ocjena vidjet cete da dugo nije bila aktivna dosad. Meni se cini dosla je jos jednom iskoristiti sve mogucnosti stranice i nestati.
2019 01 09
za ovakvo ponasanje nema opravdanja znaci kad trebas uzet novac sve super a kad treba poslat stvar,nestanes sa stranice
2019 01 09
> Boston: > Uglavnom i dalje ništa novog.Javiću se ako i kada se javi. Nažalost vam moram napisati, ali meni ovo ne izgleda dobro. Čim morate vući nekog za rukav da pitate da li je uplata sjela i da li je poslano pa vam tek onda ta osoba govori da će biti poslano... Red je da se prodavač javi i prvi napiše:uplata je sjela, ali ne mogu danas poslati, budem tad i tad. Kako je sada prošlo više dana, sve više izgleda da vas je prevarila. Žao mi je ako je tako. Nekako mi se čini da je torbu dala za tu cijenu samo da bude mamac, jer su joj novci hitno trebali. Dosta je to love. I stvarno ste bili strpljivi i čekali. Plus još čitali komentare osoba koje su nalazile opravdanja. Kao da se radi o 30kn pa se još može pomiriti s tim, iako i za 30kn nije svejedno.
2019 01 09
Ostaje jos nada da neka od korisnica ima njen broj mobitela. Pa ako pratite i imate, cure, javite Boston u inbox ili je sami kontaktirajte.
2019 01 09
Poslala je ime,prezime i adresu i to odgovara.Vidjela sam da je prije par godina stažirala u vrtiću i da ima svoj neki kanal na you Tubu.Al se baš u to i ne kužim.
2019 01 09
Uoopće nije važno stižu li joj mailovi ili ne, ZNA da je primila pare za torbu, ZNA da torbu nije poslala, dakle ne treba joj ama baš nikakva obavijest o porukama da bi se smislila i otišla poslati torbu. Boston, sve više mi se čini da je curka zaista na skijanju, nadam se da će biti tako i da će Vam poslati torbu kad se vrati. Međutim, preklinjem Vas, ne mičite negativnu povratnu ni tada jer takva suradnja nije i ne može biti pozitivno iskustvo. Mnoge to tako rade, ali nije u redu, takve se onda provlače još godinama po krpicama jer se svi boje ostaviti negativnu. Mislim, halo? Koga se bojimo, zbog čega? Poznaje li nas, hoće li mi naštetiti ako je ocijenim kako je zaslužila? Neće, tako da, samo odlučno u svojoj namjeri.
2019 01 09
> Tamara5485: > Uoopće nije važno stižu li joj mailovi ili ne, ZNA da je primila pare za torbu, ZNA da torbu nije poslala, dakle ne treba joj ama baš nikakva obavijest o porukama da bi se smislila i otišla poslati torbu. > Boston, sve više mi se čini da je curka zaista na skijanju, nadam se da će biti tako i da će Vam poslati torbu kad se vrati. Međutim, preklinjem Vas, ne mičite negativnu povratnu ni tada jer takva suradnja nije i ne može biti pozitivno iskustvo. Mnoge to tako rade, ali nije u redu, takve se onda provlače još godinama po krpicama jer se svi boje ostaviti negativnu. Mislim, halo? Koga se bojimo, zbog čega? Poznaje li nas, hoće li mi naštetiti ako je ocijenim kako je zaslužila? Neće, tako da, samo odlučno u svojoj namjeri. Negativnu neću brisati ako torba i stigne.Samo ću drugačije napisati i objasniti situaciju.
2019 01 09
Da li ima kakvih novosti?
2019 01 13
1 2 3 4 5 6 7