Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pokušaj prijevare?

Pozdrav , korisnica mi se javila da ce uzeti nekoliko artikala kod mene. Dogovorile smo popust i moju pt. itd kako vec ide. Rekla da da je uplaceno al kako meni iduci dan to nije bilo vidljivo ja paket na svu sreću nisam poslala i javila sam joj da nije sjelo nista. Nakon toga sjeda mi uplata tog iznosa al od sasvim druge osobe. Tu mi je pomalo pocelo biti sumnjivo. Pitala sam je zadnja tri broja tog racuna da vidim jel uopce njen. Tu je poceo napad kao sto cete vidjeti u porukama. Kao da mi je sjela uplata i nek joj odmah danas saljem itd. Spomenula je i povrat novca ali je trazila da uplatim na njen racun jer je kao novac meni uplatila za nju njena prijateljica. Rekla sam da vracam novac na racun s kojeg je meni sjela uplata. Tu je pocela divljat. Nisam odgovarala dalje na prijetnje i nakon toga dolazi njena poruka da nije vidila dio poruke i nek ipak posaljem sutra.. Prica je totalno zamrsena a ja ludim. Ja sam novac vratila na racun s kojeg je meni uplaceno a nalog ce biti proveden sutra. Molim vasa misljenja.. Evo ubacit cu razgovor
2019 01 09
Ana Mate opet
2019 01 09
Hm, interesantno da se iz njene negativne vidi da joj jedna korisnica nije htjela poslati sliku uplatnice tj.potvrde uplate, a ni ona ne želi to napraviti. Ne kažem da je nužno prevarantica, samo da je interesantno.
2019 01 09
Mislim da bi gospodična možda mogla podignuti diskurs na pristojniju razinu. Novac bi i ja uplatila na rn s kojeg je došao pa neka se njih dvije kosuraju.
2019 01 09
Nacin pisanja i komunikacije te ovakav nacin uplate je stil Ane Mate o kojoj vec i pticice sve znaju. Mala vara na svim portalima, od face-a, letgo,krpica.... dnevno joj na letgo blokiraju po par profila. Stalno otvara nove te i na face-u vara na svim oglasima
2019 01 09
> SabinaPavlinic: > Nacin pisanja i komunikacije te ovakav nacin uplate je stil Ane Mate o kojoj vec i pticice sve znaju. Mala vara na svim portalima, od face-a, letgo,krpica.... dnevno joj na letgo blokiraju po par profila. Stalno otvara nove te i na face-u vara na svim oglasima Na to sam i ja pomislila, ali ne znam, imala je suradnje i sa korisnicama od 500+ povratnih, već bi možda imala više od jedne negativne mada priznajem, MO je vrlo sličan.
2019 01 09
To joj je i cilj. Prvo sakupiti par povratnih pa onda krenut u akciju. Sumnjam da ima kopija te gadure ovdje > valeera: > > SabinaPavlinic: > > Nacin pisanja i komunikacije te ovakav nacin uplate je stil Ane Mate o kojoj vec i pticice sve znaju. Mala vara na svim portalima, od face-a, letgo,krpica.... dnevno joj na letgo blokiraju po par profila. Stalno otvara nove te i na face-u vara na svim oglasima > Na to sam i ja pomislila, ali ne znam, imala je suradnje i sa korisnicama od 500+ povratnih, već bi možda imala više od jedne negativne mada priznajem, MO je vrlo sličan.
2019 01 09
Svaki oglas joj je pun gramatičkih pogrešaka, s time da sam primjetila da je počela (na profilima koju su dokazano njeni) pisati čim kraće i sažetije oglase kako ju ne bi po pismenosti i gramatici odmah primjetili.
2019 01 09
Istina. Tako i na letgo isto radi. Sad joj je frka jer mora zenici koja je uplatila otvaracici teme objasniti kako je novac vracen. Nadam se da ta ista koja je uplatila prati forum i ovu temu> valeera: > Svaki oglas joj je pun gramatičkih pogrešaka, s time da sam primjetila da je počela (na profilima koju su dokazano njeni) pisati čim kraće i sažetije oglase kako ju ne bi po pismenosti i gramatici odmah primjetili.
2019 01 09
Sanja Novak = dobro poznata crnolistasica i frikin ludoje.
2019 01 09
> iraira: > Sanja Novak = dobro poznata crnolistasica i frikin ludoje. Da na to ime sam trebala slati paket.
2019 01 09
Pa to i kazem - prije ce bit da je to ona, a ne daje svoj iban jer je ohohohoho na crnoj listi - izvrsila mnogobrijne prevare, pootvarala mnogobrojne profile, na kojima je blokana, forum krcat tema o njoj. Pisani izricaj je njen - mila draga dok ne zase.. a onda krecu salve optuzbi, vrijedjanja, posjetite psihijatra i slican izricaj. Supstitucije i omisije slova kad se uzruja i sl. Pitanje je samo jel ne daje svoj iban zbog nabrojanog ili je presla na anin nacin operiranja.
2019 01 09
> iraira: > Pa to i kazem - prije ce bit da je to ona, a ne daje svoj iban jer je ohohohoho na crnoj listi - izvrsila mnogobrijne prevare, pootvarala mnogobrojne profile, na kojima je blokana, forum krcat tema o njoj. Pisani izricaj je njen - mila draga dok ne zase.. a onda krecu salve optuzbi, vrijedjanja, posjetite psihijatra i slican izricaj. Supstitucije i omisije slova kad se uzruja i sl. > Pitanje je samo jel ne daje svoj iban zbog nabrojanog ili je presla na anin nacin operiranja. Prestrasno! I kao da sam glupa pa cu vratiti novac na neki tamo žnj racun a ne na oni s kojeg je dosla uplata.
2019 01 09
> SabinaPavlinic: > Ana Mate opet Da tko drugi nego ona..ne odustaje dokle god ove pokradene samo tu komentiraju a nista konkretno ne poduzimaju..Zovite Provjereno da je bar svi vide
2019 01 09
Pepita1990, Vi ste to super napravili! Sasvim je logično da se novac vraća na račun s kojega je i uplaćen.
2019 01 09
1 2 3 4