Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Češka - slanje artikla

Imam upit za kupnju iz Češke...osoba je prijavljena pod Beli Manastir a želi da šaljem proizvod u Češku...pošto nije mali iznos kako postupiti? Bojim se prijevoza? Ili kakve prijevare?
2019 01 13
Na ovom linku si okvirno izračunate pt preko HP. Baš nedavno sam čitala na nekom forumu slično... Ako vam plača na racuna mislim da nema brige, međutim ako nudi plačanje preko paypal-a tu pripazite jer postoji mogučnost da nakon sto vi pošaljete paket ta osoba povuče transkaciju. Vi ispočetka vodite taj iznos na računu, ali ga nemozete podići, i osoba poviče transakciju i onda ste u banani....
2019 01 13
> Gioia9: > Imam upit za kupnju iz Češke...osoba je prijavljena pod Beli Manastir a želi da šaljem proizvod u Češku...pošto nije mali iznos kako postupiti? Bojim se prijevoza? Ili kakve prijevare? Da nije Volimkrpice12?
2019 01 13
Ja ne bih slala da sam na vašem mjestu. Pada mi napamet prevara u stilu što vi to imate da dotična ne može kupiti u Češkoj gdje bi prošla makar 100 kn jeftinije ili na ebayju ili aliex, ako me shvaćate. Podsjeća me i na prevare preko Njuškala gdje su se tako ljudi javljali da bi kupili iz Afrike i sl.
2019 01 13
Nije nije > pinkpurple: > > Gioia9: > > Imam upit za kupnju iz Češke...osoba je prijavljena pod Beli Manastir a želi da šaljem proizvod u Češku...pošto nije mali iznos kako postupiti? Bojim se prijevoza? Ili kakve prijevare? > Da nije Volimkrpice12?
2019 01 13
Trazi ove podatke! Pa neznam da li je to ok ili Korisničko ime ......... Broj računa. .......... Ime banke ........... Kôd sortiranja ......... Zemlja ......... Ime proizvoda ........ E-pošta ...... Hvala svima
2019 01 13
Prevara Koji je profil
2019 01 13
Jkeen20 > pinkpurple: > Prevara > Koji je profil
2019 01 13
> Gioia9: > Jkeen20 > > pinkpurple: > > Prevara > > Koji je profil Link profila? Ne slati nikako. Prijavi adminu profil.
2019 01 13
Inace ima eurosender stranica za slanje paketa, vrlo pouzdani
2019 01 13
Profil je skroz prazan i bez povratnih. Jako jako sumnjivo
2019 01 14