Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Balzam za usne - preporuka

Carmex :)
2019 01 20
> ProudMary: > Gdje kupujete bee natural? U DM-u, mislim da je nekih 11-12kn 😊
2019 01 20
Curke..najbolji balzam definitivno Uriage xemose (plavi) imate ga kupiti u ljekarnama.Svaki dan se trackam s njim i fakat je odlican
2019 01 20
La Roche-Posay. Obicno Labello mi nije dobro jer je efekt samo privremen, poslije su mi usne jos vise suhe
2019 01 20
Melem👍
2019 01 20
Moj favorit je prirodni od korisnice tu s krpica Svezadame.
2019 01 20
Hvala svima na preporukama <3 Od Bio baze sam isprobala Bee balm i bio mi je skroz OK kroz ljeto Od Eosa isprobala sam kokos...za mene je to bio totalni promašaj, ne nahrani usne. Isto iskustvo imam sa Nuxe u stiku. Do sad sam najčešće koristila Melem i Labello classic, počelo me živcirati što mi oboje omekšaju s vremenom pa kod nanošenja imam debeli sloj balzama na usnama. Nuxe u teglici mi je isto bio odlićan...ali muči me nanošenje prstima. Nikad nisam imala pretjeranih problema sa ispucalim usnama al eto sad kako sam prebolila gripu izgledam katastrofa. Trenutno koristim od Lusha piling Honey i od Max Factor balzam sa česticama koje dođu kao piling također...samo sto mi ostavlja bijele tragove. Hvala svima...sutra krečem u šoping, sve ču isprobati :-D
2019 01 20
Meni je daleko najbolji Carmex u teglici, a za van koristim Alverde neven u sticku. Preporucam! :")
2019 01 20
Meni nema goreg od labela u kutijicama/teglicama. x-) Stick mi je nekako najbolji jer ne dodirujem ništa drugo osim usana, a i najpraktičniji (pogotovo Blistex ili Bee natural jer su skroz mali). Piling rijetko kad koristim, ali ako trebam onda si sama napravim; malo šećera i meda, protrljam usnice i malo ostavim pa isperem mlakom vodom. Svatko ima drugačiju kožu pa samim time i usnice, ali ja sam bila najzadovoljnija sa Bee natural.
2019 01 20
Meni je također cura s krpica radila prirodni balzam od maslaca. Doduše je masniji, ali odlićno nahrani usne i nemaš se potrebu stalno trackat. Max dva puta dnevno. Cura je negdje odputovala...a ja naravno nemam zalihe, pa sad tražim sretnije rješenje.
2019 01 22
> ProudMary: Probajte Bee natural Mango labelo; košta oko 11-12kn u DM-u pa vam neće biti tako velik trošak ako vam na kraju ne bude odgovaralo, a po meni je jedno od boljih koje sam imala. Također sam se jednom, max dva puta dnevno namazala i usnice su mi bile uvijek mekane i glatke.
2019 01 22
> monadamon: > > ProudMary: > Probajte Bee natural Mango labelo; košta oko 11-12kn u DM-u pa vam neće biti tako velik trošak ako vam na kraju ne bude odgovaralo, a po meni je jedno od boljih koje sam imala. Također sam se jednom, max dva puta dnevno namazala i usnice su mi bile uvijek mekane i glatke. Baš to i s time da je u americi dostupno još i više varijanti, kod nas ima vanilija-kokos, mango i šipak (mislim), ali mango mi je isto definitivno najbolji.
2019 01 22
carmex
2019 01 23
Melem u stiku! Bez njega ne idem nikud 😂
2019 02 16
1 2