Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Prevara ili bezobrazluk?

Nakon uplate, svaka doživljava tragedije epskih razmjera.. Sve im pomre, obole od koječega, a ipak su aktivne😅. Kako to može spavat mirno
2019 01 23
Pa znali smo da ce odgovoriti da je imala smrtni slucaj. Ako se u medjuvremenu ulogirala vise puta moze takvu ispriku objesit macku o rep! I jos ako je bezobrazna..uh. Tlak mi se vise dize od ovoga. Ne bi nitko trebao raditi drugima ono sto ne zeli da netko radi njemu. Koji im je jarac vise!
2019 01 23
Jadno je ovo sa smrtnim slučajevima. Baš jadno. Kako, pobogu, smrtni slučaj može imati veze s laganjem o slanju? Naime (vjerujem da čitaš ovo), ako si poslala, klik u mail pa klik - copy, klik - paste šifre za praćenje. Ukupno tri klika. Eh da, i onaj "odgovori" gumbić kad šalješ tu poruku. U slučaju da nešto ne štima dulje vrijeme, posegneš za papirićem koji si dobila od tete s Tiska koja ti je onakvoj uplakanoj pomogla spakirati paketić i dala ti taj papirić. Ako sve štima, taj ti neće niti trebati.
2019 01 23
> IvanaHercegovac: > > sonja90: > > > Coco187: > > > Novi update. Korisnica NatyNaty77. Nema niti jedan artikl za prodaju na stranici-javila se na moj oglas u kojem trazim Marant buce. Uredno je poslala 2 slike i navela cijenu 300 kn +pt. Ali prvo ide uplata pa onda slanje. Klasicna prevara,ne nasjedajte. > > Kakve veze ima ovaj "update" sa ovom Ivaninom temom ? > A čuj ovu 😂nosila je jaknu pola godine i poderala, sad traži za 300 kuna manje nego ju je platila 😂 Da, nosala, poderala, slike skromne, kinesko smece, krzno upitno kao kod svih takvih.
2019 01 23
A kad si trazila broj za pracenje kao bila je na poslu i to. A sad odjednom smrtni slucaj. Mislim makar tisak ima svugdje pa je lako za poslat. Stavi neutralnu i opisi ovo moje navedeno pa non stop ulogiravanje i onda kao smrtni slucaj. Ad acta.
2019 01 23
> kkorina: > Meni to isto nije jasno. Ja kad posaljem na tisku odmah slikam uplatnicu na kojoj je šifra i onda pošaljem. Ako ne odmah onda bar u toku dana. A ako te netko traži šifru nemreš ju ne poslat,a ulogiraš se. Točno! Prodavatelj je u obvezi kupcu poslati šifru isti dan kada preda na Tisak ili HP. Štosevi tipa, ne znam gdje mi je, bacila sam potvrdu itd., neodgovorno je ponašanje.
2019 01 23
> TeaCaric: > Gadljivo, gadljivo, gadljivo vise!!!!! > Svaki dan tema o prevarama. > Da admin radi svoj posao bilo bi znatno manje bar. Svaki profil s prevarom iti 1om treba blokirat. A bogami i puste preprodaje krema, parfema....podvaljenih pod originale. > Al neeeee. Svaki stoji uredno. > Fuj! u potpunosti se slazem s vama!!!! U to ubrajam i neaktivne profile vise od godinu dana, previse je stvari na kkrpicama i nitko nemoze doci do izrazaja...Slazem se da bi se menagement portala podhitno osnovnim stvarima trebao zabaviti i poraditi na njima!!
2019 01 23
Cekaj meni nije jasno kad imas smrtni slucaj onda bas nikako nemozes poslikati sifru paketa i poslati? Stopis se sa stanjem tog mrtvaca ili sto?? Ima i drugih situacija tipa dijete mi je bilo bolesno, ja bolesna i svi oni "nemogu" u takvom stanju javiti sifru
2019 01 23
> kristina2512: > Cekaj meni nije jasno kad imas smrtni slucaj onda bas nikako nemozes poslikati sifru paketa i poslati? Stopis se sa stanjem tog mrtvaca ili sto?? Ima i drugih situacija tipa dijete mi je bilo bolesno, ja bolesna i svi oni "nemogu" u takvom stanju javiti sifru :') :') Očigledno. Zbilja strašno šta ljudi izgovaraju i izmišljaju.
2019 01 23
Nadam se da ce vam vratiti vase novce, ja evo isto cekam, uplatila u cetvrtak cura se javila da je lova sjela i da salje u petak (tiskom) dvije poruke sam poslala za broj za pracenje kaze poslat ce no jos nije. 🤷🏻‍♀️ Sve pozitivne, sve uredno, sacekat cu jos sutra pa cu vidit, jer nebi bio problem sacekati ni 5 dana eto samo da znam kad je poslano i kad da ocekujem najgore kad nastane muk
2019 01 23
Navodno je danas poslala paket. Iako sam zamolila povrat novca. Slažem se s vama. Nije uopće problem sačekati, ali daj budi fer pa reci da nisi poslala i ok. Čekat ću. Samo da znam na čemu sam.
2019 01 23
> ivana.druskovic: > Nakon moje pretnje za ostavljanje negativne, korisnica se javila. Kaže da je imala smrtni slučaj, a osim toga da je tako i tako rok za dostavu 3 dana. Prostački rječnik joj nije izostao. Moje prvo vrlo neogodno iskustvo. Mogla je to na vrijeme reći i ispričati se. A prostački riječnik ne podnosim!😏
2019 01 23
Postovani Imam problem s novom korisnicom morena0 Uplatila sam joj za jaknu prije 3 dana ,ne javlja se. Javila se jucer s drskom porukom da ima djecu,obaveze i svekrvu i od tada nit je bila tu .nit se javlja. Profil je novi,neznam sto uciniti,kome se obratiti??
2019 01 23
> ducan1234: > Postovani > Imam problem s novom korisnicom morena0 > Uplatila sam joj za jaknu prije 3 dana ,ne javlja se. Javila se jucer s drskom porukom da ima djecu,obaveze i svekrvu i od tada nit je bila tu .nit se javlja. > Profil je novi,neznam sto uciniti,kome se obratiti?? Nadam se da nije velika cifra u igri.... Uzass
2019 01 23
> ducan1234: > Postovani > Imam problem s novom korisnicom morena0 > Uplatila sam joj za jaknu prije 3 dana ,ne javlja se. Javila se jucer s drskom porukom da ima djecu,obaveze i svekrvu i od tada nit je bila tu .nit se javlja. > Profil je novi,neznam sto uciniti,kome se obratiti?? E pa sta?! Imam i ja i malo dijete i obaveze i uvijek nastojim poslat danas il najkasnije sutra. A ako mi bas nesto turbo hitno iskrsne javim se dal mogu slati tad i tad il da Vam vratim novce. I sve ok. Nema isprika, a pogotovo za napade i bezobrazluk. Od takve osobe bi mi i kupljeno prisjelo!
2019 01 24