Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Prevara ili bezobrazluk?

Neznam uooce sto napraviti...ne javlja se i ne dolazi sada na krpice jucer uopce... Kome da se obratim?? 200kn sam joj uplatila da se tako ide bahatiti i biti bezobrazna. Inace ne uplacujem na takve nove profile bez povratnih i ovo mi je sada velika skola... Istina prisjela mi je i jakna i novci i suradnja...samo neznam kako moze nakon svega vrijedjati da sto je meni ima ona obaveze. ..halloo svi mi imamo zivot i obaveze.
2019 01 24
> ducan1234: > Neznam uooce sto napraviti...ne javlja se i ne dolazi sada na krpice jucer uopce... > Kome da se obratim?? > 200kn sam joj uplatila da se tako ide bahatiti i biti bezobrazna. > Inace ne uplacujem na takve nove profile bez povratnih i ovo mi je sada velika skola... > Istina prisjela mi je i jakna i novci i suradnja...samo neznam kako moze nakon svega vrijedjati da sto je meni ima ona obaveze. ..halloo svi mi imamo zivot i obaveze. Jel vam ostavila svoje podatke za uplatu? Ime i prezime, adresu...? Da pokušate naći broj telefona i stupiti u kontakt s njom.
2019 01 24
Kome prijavim na koji topic prevaru? I kako da nađem osobu koju sam cak uspijela naci po racunu, no midlim da je i ime ukradeno. Nije ogromna cifra, no ljuta sam normalno, najvise na sebe.
2019 01 24
ako ja dobro vidim na ovoj temi su se javile još 3 korisnice koji su prevarene! Pa dokle ovo više ide??? Prestrašno! Najrađe bi ugasila profil i poklonila sve... ali najgore od svega šta mi se i poklanjanje robe zamjerilo jer niti ne znaju napisati da su primili paket a kamoli hvala ili preprodaju dalje.
2019 01 24
Ma čim prođe 2 dana od onoga što su obećale, cura koja otvara temu treba ju nazvati punim imenom i prezimenom prevarantice. Mislim na ove sto se ulogiraju i ne javljaju. Za ove druge, ne znam sto bih rekla..uvijek se moze nesto dogoditi ali zaista su rijetke situacije gdje se bas ne mogu javiti. Prvi dan ok. Ali daj, poslati ispriku i par rijeci objasnjenja je ljudski. Odjednom one imaju zivot, dijete itd. Ja imam 4 djece i nikada me nitko nije morao opominjati da odgovorim, javim, posaljem. Dogodi se svasta, ali jednostavno javis cujte zao mi je ne mogu danas, mogu sutra. Ne znam kakav je to mozak da budes toliko bahat, dok ti tuđi novci sjede na računu.
2019 01 24
1 2 3