Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

dajanab prevarantica

> sanjaurban: > > andrejama: > > A i lijepa je redaljka na torbi napravljena, od 6 mjeseca do sad, a cijena još samo porasla. I uostalom onaj tko se kuži i voli sve nositi brendirano, onda je mogao skužiti da je kopija napravljena vrlo vjerojatno od prave kože, ne sve, ali većina da jer stella koristi posebnu tehnologiju fine izrade umjetnih materijala, i u originalu je umjetna koža. I uvijek cirkusi oko tih brendiranih stvari i da nijedna od nije skužila što ima, presmiješno, a sve odreda kao kuže se u to, vole i isključivo nose originale, ma kakve kopije, još tako stoji u profilima. To je samo onda dokaz plitkost i laž pojedinih ljudi, ni ne znaju ono što imaju, već ono što to predstavlja, jer ono što voliš itekako se razumiješ, a ovo je dokaz da je tek usput za par kavica za pokazat se ili u drugom slučaju namjenjeno preprodaji. > Bravo, djevojko, kao da si se prištekala u moju glavu i ovo sastavila...u priči svake nešto smrdi...Hrvatice nisu dorasle nošenju brendiranih stvari i također ih kupuju iz krivih razloga, i što je, pobogu, s tom torbom kad je tako mijenjala vlasnike, ko uplisnjavljena bajadera koja se poklanja i poklanja godinama i kruži po selu, a već se prije 3 godine pokvarila. Više uopće nije bitno tko će dobiti koje pare---žene i torbe? Dati 1800 kn za torbu u kojoj je netko drugi nosio svoje razguljene kore od banane...to mi se čini najgluplje od svega...a ova saga ko krimić, prva saga koju sam uspjela pročitati.. Sad ste me baš s ovim podsjetili na kishona i onu nesretnu bombonijeru koja je putovala godinama da bi se na kraju vratila prvom vlasniku 😂
2019 01 26
Iza profila majic stojo Neli sto lako saznate od njenih kupilica. Preko mog koridnickog imena dosli ste do sasvim druge osobe koju morate nekako povezati s Neli ako vec neutemeljeno tvrdite da je ista osoba iza oba profila. Lakse malo s optuzbama. A tko zna mozda iza oba profila je neka ista ali treca osoba koja ciljano bira neka korisnicka imenda pretrazujuc google da vas navede na neke ljude kad nekog prevati. Moguca je sva od ovih teorija ovako kad pricamo? Provjerite dobro pa tvrdite. Jer to su bitne optuzbe za razliku od ovog koliko je tko od nas 4 lagao bio neposten itd. Imate pravo mislit sto hocete
2019 01 26
Ja mislim da bi se sve 4 tribale nać na kavi. A torbu da razapnu na stup srama. Jer da jedna torba ovo radi ljudima.....naravno, susret kad torba stigne iz Vrancuske..
2019 01 26
@andrejama, je, na tu sam mislila
2019 01 26
> sanjaurban: > Ja mislim da bi se sve 4 tribale nać na kavi. A torbu da razapnu na stup strama. Jer da jedna torba ovo radi ljudima.....naravno, susret kad torba stigne iz Vrancuske.. Sanja, ti si kraljica <3
2019 01 26
> teehee: > Nijedna se nije proslavila, točno. > Mene također zanima odgovor na pitanje koje je postavila fritrajl u dva (ili više) navrata Anki. > Nažalost, po već uobičajenom slijedu, brišu mi se postovi kad replyam na tvoje ili ti spomenem nick, fri. Pokušala sam, odmah je izbrisan. > Dajana, a što kaže ivana6? Kako opravdava prodaju kopije pod original? Isto nije znala? I ona je kupila na krpicama? Postoji li i peta žrtva? Ivana6 je uskranula s pricom da je torbu kupila na letgo kao original. Ja sam joj odmah rekla a zasto ste vi meni rekli da ste ju osobno kupili u munchenu. Odgovor pa ona ju je tamo kupila. Uglavnom prica joj ne drzi vodu, sutila je dva dana i citala forum jer sam ga linkala te se pokusala izvuci. Ako niste primjetili sve joj je na profilu kupljeno London, Milano, Munchen itd
2019 01 26
Svjesno ju je isla uvalit, znala je ivana6 sto prodaje
2019 01 26
> dajana.bistric: > Svjesno ju je isla uvalit, znala je ivana6 sto prodaje Ok. Hvala. Vjerujem da razumiješ kako se jednako može pomisliti za svaku od vas koja je torbu prodavala. To mi koji čitamo ne možemo znati. No, nebitno sada. Uglavnom, sjetila sam se trakavice oko konjak torbe još tamo pred dvije godine čini mi se. Skroz druga priča, al' kak se uvijek oko torbe zakuha, famozno.
2019 01 26
@sanjaurban, nestane kad joj ja repliciram. A ko za vraga gotovo uvijek bih joj potpisivala postove. Zanimljiva neka ženska, ta fritrajl.
2019 01 26
> dajana.bistric: > Ivana6 je uskranula s pricom da je torbu kupila na letgo kao original. Ja sam joj odmah rekla a zasto ste vi meni rekli da ste ju osobno kupili u munchenu. Odgovor pa ona ju je tamo kupila. Uglavnom prica joj ne drzi vodu, sutila je dva dana i citala forum jer sam ga linkala te se pokusala izvuci. Ako niste primjetili sve joj je na profilu kupljeno London, Milano, Munchen itd Znači igračica tenisa nije zadnja i ona je kupila od nekog, ovo tek sad postaje zanimljivo 😂😂😂
2019 01 26
> teehee: > @sanjaurban, nestane kad joj ja repliciram. A ko za vraga gotovo uvijek bih joj potpisivala postove. Zanimljiva neka ženska, ta fritrajl. pa evo sad je nestao moj post gdje joj pišem da joj se ne smije pisat jer sve nestane...nema veze, bitno je da čita, znamo mi što misli..
2019 01 26
> andrejama: > > dajana.bistric: > > Ivana6 je uskranula s pricom da je torbu kupila na letgo kao original. Ja sam joj odmah rekla a zasto ste vi meni rekli da ste ju osobno kupili u munchenu. Odgovor pa ona ju je tamo kupila. Uglavnom prica joj ne drzi vodu, sutila je dva dana i citala forum jer sam ga linkala te se pokusala izvuci. Ako niste primjetili sve joj je na profilu kupljeno London, Milano, Munchen itd > Znači igračica tenisa nije zadnja i ona je kupila od nekog, ovo tek sad postaje zanimljivo 😂😂😂 Nekako sumnjam da je ovo sve skrivila McCartneya starog kći zbog promocije :') :')
2019 01 26
Ne, neće nestat. Poslala sam sliku sa Farfetcha jer sam tražila sliku točno tog modela koji sam imala da vidi kako stoji na modelu jer je bila istih dimenzija a mislim da sam slikala i na sebi ali stvarno se ne sjećam, nije mi to bila jedina suradnja. Kad ste pročitali sve postove onda ste mogli vidjet da sam rekla da je moja greška sto nisam rekla da je torba s krpica, sto puta sam objasnila da sam znala da je torba kopija nebi ni stigla do prodaje nego bi bila tema na forumu, sve sam to već napisala, vidim da pratite temu i da znate sva pitanja ali tamo gdje sam pisala odgovore ste preskočili. Tea će dobit svoj novac i ona kao i svi koji su na ovoj temi osim vas to znaju, Molim vas nemojte mislit umjesto mene šta sam ja znala a šta nisam znala jer ne možete to znat bolje od mene i nemojte pretpostavljam hoće li ona dobit svoje novce ili ne jer ću ja osobno to objavit , u svakom slučaju hvala vam na vašim mišljenjima . Isto tako ne treba mene nitko ovdje niti hvalit niti podržavat, nisam ja glupa pa da ne znam svoje greške, ja sam se za svoje propuste ispričala i dala svoju riječ za vraćanje novca
2019 01 26
Joj, opet nestaju postovi, užas! Da mi je barem znati što krivo radim. A neki dan je moj post otišao u osam! primjeraka i nisam ga mogla izbrisati. Uklele me krpice :'(
2019 01 26
@f... Nick ti je problematičan, prepozna ga kao "besplatno probno razdoblje" i briše post. Stroj misli da dilaš filmove i mlatiš pare na nečijim originalima. Gle, koja slučajnost..
2019 01 26
1 2 ... 16 17 18 19 20 21 22 ... 42