Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

dajanab prevarantica

> Tanči14: > Htjedoh reći da po mojem mišljenju nije nikakav grijeh to što Anka nije rekla Tei da je torbu kupila ovdje jer ju Tea, čini se, nije to ni pitala. > Ja mslim da je Tea uvidjela priliku za preprodaju i pomamila se. Kupila torbu za 800 kn bez puno pitanja, misleći kako će ju prodati za 3000 kn.’ > E kad se to izjalovilo odjednom Tea ima što pitanja. > Ne branim Anku, ali meni to tako ispada. Tocno! Sve se pravdaju..a sve krive sa vodećom Dajanom..Anka najmanje. Da je Tea ovdje prodavala torbu za tu lovu..i bila kupljena..eto bas bi ju zanimala povijest torbe. How yes no
2019 01 26
> Tanči14: > Htjedoh reći da po mojem mišljenju nije nikakav grijeh to što Anka nije rekla Tei da je torbu kupila ovdje jer ju Tea, čini se, nije to ni pitala. > Ja mslim da je Tea uvidjela priliku za preprodaju i pomamila se. Kupila torbu za 800 kn bez puno pitanja, misleći kako će ju prodati za 3000 kn.’ > E kad se to izjalovilo odjednom Tea ima što pitanja. > Ne branim Anku, ali meni to tako ispada. Tanči, Tea tvrdi da joj je rekla da je kupila tamo i da je to bio razlog što joj je vjerovala da je originalna. Uf. Puno je ovo za mene, ovakav niz čudoljudova nema ni u SF-u. Ukratko, ne vjerujem ni jednoj u ovom vlakiću. Sama ne branim nikog, osim istine. A kroz temu nekoliko puta su korisnice upitale isto što i ja i, naravno, izignorirane su. Ima tu još toga što sam primijetila, ali pomalo. Čekam odgovor, na ovoj temi. Ako nestane , sama ću otvoriti. A ni Brdašce se ne da, jel tako, mala <3
2019 01 26
> Brdosuza: > > Tanči14: > > Htjedoh reći da po mojem mišljenju nije nikakav grijeh to što Anka nije rekla Tei da je torbu kupila ovdje jer ju Tea, čini se, nije to ni pitala. > > Ja mslim da je Tea uvidjela priliku za preprodaju i pomamila se. Kupila torbu za 800 kn bez puno pitanja, misleći kako će ju prodati za 3000 kn.’ > > E kad se to izjalovilo odjednom Tea ima što pitanja. > > Ne branim Anku, ali meni to tako ispada. > Tocno! > Sve se pravdaju..a sve krive sa vodećom Dajanom..Anka najmanje. > Da je Tea ovdje prodavala torbu za tu lovu..i bila kupljena..eto bas bi ju zanimala povijest torbe. How yes no Yep
2019 01 26
> andrejama: > A i lijepa je redaljka na torbi napravljena, od 6 mjeseca do sad, a cijena još samo porasla. I uostalom onaj tko se kuži i voli sve nositi brendirano, onda je mogao skužiti da je kopija napravljena vrlo vjerojatno od prave kože, ne sve, ali većina da jer stella koristi posebnu tehnologiju fine izrade umjetnih materijala, i u originalu je umjetna koža. I uvijek cirkusi oko tih brendiranih stvari i da nijedna od nije skužila što ima, presmiješno, a sve odreda kao kuže se u to, vole i isključivo nose originale, ma kakve kopije, još tako stoji u profilima. To je samo onda dokaz plitkost i laž pojedinih ljudi, ni ne znaju ono što imaju, već ono što to predstavlja, jer ono što voliš itekako se razumiješ, a ovo je dokaz da je tek usput za par kavica za pokazat se ili u drugom slučaju namjenjeno preprodaji. Bravo, djevojko, kao da si se prištekala u moju glavu i ovo sastavila...u priči svake nešto smrdi...Hrvatice nisu dorasle nošenju brendiranih stvari i također ih kupuju iz krivih razloga, i što je, pobogu, s tom torbom kad je tako mijenjala vlasnike, ko uplisnjavljena bajadera koja se poklanja i poklanja godinama i kruži po selu, a već se prije 3 godine pokvarila. Više uopće nije bitno tko će dobiti koje pare---žene i torbe? Dati 1800 kn za torbu u kojoj je netko drugi nosio svoje razguljene kore od banane...to mi se čini najgluplje od svega...a ova saga ko krimić, prva saga koju sam uspjela pročitati..
2019 01 26
> nefertiti111: > Jesu negdi bili screenovi njihove komunikacije(anke i tee) ili sam to umislila pored svih screenova u ovoj i prosloj temi? Ne znam jel ponuden povrat. Oprosti, promaklo mi je pola postova. Koliko znam, nisu, ali Tea je to ovdje navela, a Anka nije rekla da nije istina
2019 01 26
Meni je Dajana najbolja od svih. Kupila je original torbu za, kako tvrdi, 1800 kn. Nosila dvaput i zatim ju prodaje za 800 kn. Original s karticom autentičnosti. ( znala je da nije original) Anka ju kupuje i za čas i prodaje po 800 kn. Isto original ( e sad, jel’ skužila da nije original- to ne znam) I na kraju Tea koja vidi laku zaradu pa kad joj propadne udri po Anki. Uf...
2019 01 26
> sanjaurban: > > andrejama: > > A i lijepa je redaljka na torbi napravljena, od 6 mjeseca do sad, a cijena još samo porasla. I uostalom onaj tko se kuži i voli sve nositi brendirano, onda je mogao skužiti da je kopija napravljena vrlo vjerojatno od prave kože, ne sve, ali većina da jer stella koristi posebnu tehnologiju fine izrade umjetnih materijala, i u originalu je umjetna koža. I uvijek cirkusi oko tih brendiranih stvari i da nijedna od nije skužila što ima, presmiješno, a sve odreda kao kuže se u to, vole i isključivo nose originale, ma kakve kopije, još tako stoji u profilima. To je samo onda dokaz plitkost i laž pojedinih ljudi, ni ne znaju ono što imaju, već ono što to predstavlja, jer ono što voliš itekako se razumiješ, a ovo je dokaz da je tek usput za par kavica za pokazat se ili u drugom slučaju namjenjeno preprodaji. > Bravo, djevojko, kao da si se prištekala u moju glavu i ovo sastavila...u priči svake nešto smrdi...Hrvatice nisu dorasle nošenju brendiranih stvari i također ih kupuju iz krivih razloga, i što je, pobogu, s tom torbom kad je tako mijenjala vlasnike, ko uplisnjavljena bajadera koja se poklanja i poklanja godinama i kruži po selu, a već se prije 3 godine pokvarila. Više uopće nije bitno tko će dobiti koje pare---žene i torbe? Dati 1800 kn za torbu u kojoj je netko drugi nosio svoje razguljene kore od banane...to mi se čini najgluplje od svega...a ova saga ko krimić, prva saga koju sam uspjela pročitati.. Poirota bi glava zabolila :P
2019 01 26
Kartica autenticnosti nema veze jer to dolazi i sa fejkovima. Normalno, nije prava kartica autenticnosti nego krivotvorena, kao i artikal.
2019 01 26
> Tanči14: > Meni je Dajana najbolja od svih. > Kupila je original torbu za, kako tvrdi, 1800 kn. > Nosila dvaput i zatim ju prodaje za 800 kn. > Original s karticom autentičnosti. > ( znala je da nije original) Točno to i još ovdje napiše da bi htjela da ju sve vidite jer ne biste znale prepoznati da je kopija 😂 Oke, i što je onda u tom slučaju Anki vrijedilo pregledavanje ako ne bi mogla skužiti da je kopija?
2019 01 26
> monadamon: > > Tanči14: > > Meni je Dajana najbolja od svih. > > Kupila je original torbu za, kako tvrdi, 1800 kn. > > Nosila dvaput i zatim ju prodaje za 800 kn. > > Original s karticom autentičnosti. > > ( znala je da nije original) > > Točno to i još ovdje napiše da bi htjela da ju sve vidite jer ne biste znale prepoznati da je kopija 😂 > Oke, i što je onda u tom slučaju Anki vrijedilo pregledavanje ako ne bi mogla skužiti da je kopija? Ma skužila je četvrta u nizu, nakon provjere, pa tražila od treće da joj vrati lovu, treća je uputila na drugu, druga na prvu... Ni jedna nije preuzela vlastitu odgovornost. Eh, što bi im Maminjo uzviknuo :P
2019 01 26
Nijedna se nije proslavila, točno. Mene također zanima odgovor na pitanje koje je postavila fritrajl u dva (ili više) navrata Anki. Nažalost, po već uobičajenom slijedu, brišu mi se postovi kad replyam na tvoje ili ti spomenem nick, fri. Pokušala sam, odmah je izbrisan. Dajana, a što kaže ivana6? Kako opravdava prodaju kopije pod original? Isto nije znala? I ona je kupila na krpicama? Postoji li i peta žrtva?
2019 01 26
Na zalost nitko od nas nije odmsh preuzeo odgovornost. U ovom slucaju ja jer od sebe jedino i mogu poci
2019 01 26
Žrtvi je, čini se, više od 4. Kad je torba tako vjerna originalu što je nijedna nije ponosno nosila, pa ne bi nitko shvatio...mene bi zanimalo što bi Stella rekla da sve ovo pročita..
2019 01 26
Tehice, od straha te ignoriram da ne izmasakriram temu :P Pogubna sam za software krpica. Od jutros čitam ovu temu ( prvoj sam samo uvod pročitala - dok su 2, 3 i 4, još bile u idili i zajedno pljuvale prvu ). I gledam kako se neke linčuje, a druge su maltene posvetili na temi i direkt im spomenik sve s krilima lansirali u Međugorje. A sve su poprilično iste, pokoja nijansa se razlikuje. I da, broj pratilica koje su zamolile da im pripomognu u temi. Stare krpičarske šablone... Tužno
2019 01 26
> dajana.bistric: > Na zalost nitko od nas nije odmsh preuzeo odgovornost. U ovom slucaju ja jer od sebe jedino i mogu poci Dajana, moram priznati da sam slaba na ljude koji uvide svoju pogrešku. Koliko mi se čini, upravo ste to uradili. Plus od mene
2019 01 26
1 2 ... 15 16 17 18 19 20 21 ... 42