Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

dajanab prevarantica

Hehe, kad bi se torba prodala da se napisalo: "Ne znamo prvog vlasnika torbe i sumnjamo u torbinu originalnost. Ono što se zna je da joj je vlasnica bila jedna sportašica pa ju je prodala pravnici. Pravnica ju je prodala ženi koja lijepo komunicira, a ta ju je opet prodala ženi za koju većina tvrdi da ne komunicira lijepo. Torba je u međuvremenu bila na malom izletu u Francuskoj. Sada se vraća poštom, a u sadašnjoj cijeni torbe je i ta poštarina. Pa vi izvolite i kupite, a ako nemate dovoljno na računu torba vas neće čekati. Detalje o torbi možete provjeriti na forumu. Malo je nošena, a po mirisu se čini kao da je netko u njoj danima nosio kore od banane."
2019 01 26
> anysplit: > > Anka249: > > > InesLagancic: > > > Zakljucak ove price: sve su znale sta prodaju, nijedna nije znala sta kupuje! 😅 > > Recimo da si ti kupila kopiju kao original i kad ju dobijes shvatis da je kopija, jel bi ju ti stavila u prodaju i napisala da prodajes original ili bi se javila curi od koje si ju kupila i rekla da torba nije original i da zelis povrat pa ovisno o razvoju situacije ili isla na otvaranje teme ili vratila torbu ravno tamo odakle je i dosla? > > Po tvom komentaru je zbilja tesko procjenit > Zasto ste pobrisali pozitivnu povratnu Dajani,poslije 2 tjedna? Vjerojatno zato jer ju ona meni nije ostavila, to moze biti jedini razlog, a da je razlog bila kopija od torbe imala bi negativnu kao sto ju i sada ima a ne obrisanu pozitivnu, to smo vec sve prezvakali na temi Dovoljno dugo sam na portalu da znam proceduru kad se ostavlja povratna informacija, pozitivna ili negativna
2019 01 26
U prici sudjelujem od pocetka prije 3 dana,kao sto sam i rekla Tei su trebali biti vraceni novci od str.Anke.Anka je prvotno odbila no kasnije kada je cula misljenje svih nas odlucila Tei vratiti novce,a svoje potrazivati od g Dajane koja je to odbijala.Ista ta Dajana jucer nudi Anki povrat 400 hrk, a ne puni iznos.Uopce necu navoditi sto su sve ove dvije g.Tea i Dajana izgovorile jer je to prestrasno.Mogu one brisati teme i recenice,pisani trago i postoje kao i svjedoci.Ovo je portal MK str.rabljenom robom,dakle nebitno iz koje su ruke kupljeni cast izuzecima koji prodaju i nove stvari.Bitno je postenje koje ovdje nije bilo,Anku podrzavam jer je bez obzira sto ona gubi pristala vratiti novce Tei i time je pokazala kakva je osoba
2019 01 26
> Đulija1: > Jos cu samo nesto za kraj komentirat. > Jako ali jako mi je bilo ružno od gdje. Dajane kako komentirala da su ona i Tea prevarene a da Anka nije . > To mi nema veze sa vezom . > Znaci gdja Dajana ju objavi pod original Anka je kao takvu kupi i proda. > E to je jako ruzno bilo > Lp i ugodan dan svima > Anka jos jednom sretno u svemu ovome Potpisujem i kuzimo se jer smo od pocetka u ovoj prici😅
2019 01 26
Kristina tako je od samog pocetka smo involvirane u priču. A tko zeli pogledati obrisanu objavu od gdje Dajane to se može gdja Sonja je postavila link. I jos nešto nemojmo moralizirat djeca ovo djeca ono...okej slazem se djeca se ne spominju...e Ali i svatko od nas je necije dijete i Anka je necije dijete pa je opanjkavalo... Samo malo medjusobnog uvažavanja i postovanja i do svega ovog ne bi došlo
2019 01 26
Branite neobranjivo.
2019 01 26
Ponavljam opet, ruzno je spominjati bolesno dijete i aludirati da netko nije dobar roditelj, bez obzira na (ne)odgoj doticne. Ali meni osobno je jako ruzno(AKO JE NAPISANO ISTINA,jer ja osobno nisam surfala ni trazila) da doticna kuka da nema i trazi od drzave i pomoc od drugih dok okolo kupuje markirane stvari. Opet kazem, ne znam je li to istina, jer nemam namjeru trazit po netu niti istrazivat, ali ako je, to mi je bas degutantno.
2019 01 26
> dajana.bistric: > > andrejama: > > > dajana.bistric: > > > Ivana6 je uskranula s pricom da je torbu kupila na letgo kao original. Ja sam joj odmah rekla a zasto ste vi meni rekli da ste ju osobno kupili u munchenu. Odgovor pa ona ju je tamo kupila. Uglavnom prica joj ne drzi vodu, sutila je dva dana i citala forum jer sam ga linkala te se pokusala izvuci. Ako niste primjetili sve joj je na profilu kupljeno London, Milano, Munchen itd > > Znači igračica tenisa nije zadnja i ona je kupila od nekog, ovo tek sad postaje zanimljivo 😂😂😂 > Samo sto igracica tenisa meni ne moze dati ni profil, ni ime ni broj zene od koje je navodno kupila. I za mene onda tu prica staje. Moje osobno misljenje je da je citala nas forum i probala lagat da je ona zapravo u poziciji Ane i mene. Al to me ne zanima. Ako ne odrzi svoju rijec o vracanju novca idem joj prvo na faks. Onda sve ostalo Cisto sumnjam da Neli (ako se uopce tako zove) nije znala o cem se radi. Komentirala sam na prvu temu kako me skoro prevarila za fake Goyard torbu i pratila sam dalje prvu i ovu temu. Na oglasu je tvrdila da je torbu kupila u New yorku i platila $1350 (tadasnja cijena nove), dakle pravila se kao da je torba kupljena u ducanu. Nakon sto mi posalje serijski broj, ja provjerim i vidim da je cisti fake. Javim joj se i cura mi ne zeli odogovorit, sto je za mene dokaz da je znala tocno sta to prodaje. PS. uz torbu je trebao ici mali pouch, koji je rekla da ne prodaje jer joj treba za posao i da zbog posla stalno putuje, da je student nije spominjala pa provjerite tu pricu.
2019 01 26
I da u pravu ste obrisat cu jer se ne zelim spustati na nivo doticne
2019 01 26
> sanjaurban: > Hehe, kad bi se torba prodala da se napisalo: > "Ne znamo prvog vlasnika torbe i sumnjamo u torbinu originalnost. Ono što se zna je da joj je vlasnica bila jedna sportašica pa ju je prodala pravnici. Pravnica ju je prodala ženi koja lijepo komunicira, a ta ju je opet prodala ženi za koju većina tvrdi da ne komunicira lijepo. Torba je u međuvremenu bila na malom izletu u Francuskoj. Sada se vraća poštom, a u sadašnjoj cijeni torbe je i ta poštarina. Pa vi izvolite i kupite, a ako nemate dovoljno na računu torba vas neće čekati. Detalje o torbi možete provjeriti na forumu. Malo je nošena, a po mirisu se čini kao da je netko u njoj danima nosio kore od banane." Sanja, evo da se i vama javi zena koja lijepo komunicira..Drago mi je da ste si uzeli truda i vremena i djelomicno preletili preko ove teme i hvala vam na vasim komentarima u kojima se nazire odbojnost i prijezir prema ljudima o kojima znate vrlo malo, cisto na temelju vase slobodne procjene. Ono sto vam zelim reci je da bi mi bilo drago da vam se u zivotu nikad ne dogodi situacija (ne mislim na MK nego opcenito) gdje cete se svojom nepaznjom (a da se nepaznja dogodi vama i bilo kome drugome u odredjenim zivotnim situacijama je sasvim moguca iako u mom slucaju ja ne bjezim od svoje pogreske) da se nadjete na strupu srama, izlozeni kojekakvim uvredama, zakljuccima i zlocestim komentarima i optuzbama od ljudi koje uopce ne zanima sta se stvarno dogodilo, kakav ste covjek, bi li se vi zaista ikad namjerno i svjesno doveli u ovu situaciju i na kraju krajeva kako se osjecas nakon svega a ti sama znas da nisi takva osoba ali si nemocan nekom od tih ljudi doista prenijet ono sto osjecas i nosis u sebi, koliko ti je zao zbog svoje gluposti da jednostavno nemas u sebi nagon ni zelju da drugima namjerno zadajes bol, probleme ili poriv za krađom, u konkretnom slucaju
2019 01 26
Sanja, ne treba mi vasa sucut ni potpora, i naravno da imate pravo na svoje misljenje. Zelim rec da ne znate ni tko sam ni sto sam ali nemate zadrske u svojim komentarima pisat kao da pricate o lopovu, ne ja to nisam, to je sve sto zelim da znate o meni
2019 01 26
> nefertiti111: > Ponavljam opet, ruzno je spominjati bolesno dijete i aludirati da netko nije dobar roditelj, bez obzira na (ne)odgoj doticne. > Ali meni osobno je jako ruzno(AKO JE NAPISANO ISTINA,jer ja osobno nisam surfala ni trazila) da doticna kuka da nema i trazi od drzave i pomoc od drugih dok okolo kupuje markirane stvari. > Opet kazem, ne znam je li to istina, jer nemam namjeru trazit po netu niti istrazivat, ali ako je, to mi je bas degutantno. Da eto istina i to velika na zalost
2019 01 26
.
2019 01 26
> StefiVidic: > > nefertiti111: > > Ponavljam opet, ruzno je spominjati bolesno dijete i aludirati da netko nije dobar roditelj, bez obzira na (ne)odgoj doticne. > > Ali meni osobno je jako ruzno(AKO JE NAPISANO ISTINA,jer ja osobno nisam surfala ni trazila) da doticna kuka da nema i trazi od drzave i pomoc od drugih dok okolo kupuje markirane stvari. > > Opet kazem, ne znam je li to istina, jer nemam namjeru trazit po netu niti istrazivat, ali ako je, to mi je bas degutantno. > Ja sam surfala i nasla clanke koji uopce ne govore o tome. Ima clanaka o operaciji njezinog djeteta, i odbijanju HZZO-a da je plati , clanaka o tome jako je htjela organizirati humanitarku za bolnicu, te nekih o tome kako joj Grad uvjetuje odrađivanje placene specijalizacije koju je ona naprosto morala prekinuti zbog bolesnog djeteta. Ovo sto ja sad pisem je također dno dna jer prepricavam clanke, i obrisat cu komentar, ali namjera mi je reci da se iz njih uopce ne moze iscitati kukanje nego ocajna borba za bolesno dijete. I sama mislim da je pretjerala u optuzivanju i izrazavanju, ne branim nikoga. Ali dajte.. Cak ni Anka koju je napala nije tako reagirala i ima razumijevanja. Niti je spominjala njenu situaciju prva. Govoriti zeni da se ne brine o djetetu, nego o torbama, pucati takve gadosti o nekome koga ne znas. Govorim o onima koji su najzesce napadali Teu. Da zasluzuje to sto ima kad je takva? Pa uzas. Svi smo ljudi i zbog raznih zivotnih situacija budemo stjerani u kut, bespomocni, a reagiramo razlicito. Nitko nije pomislio da ju je prodavala za 3000 jer jos vraca dug rodbini za operaciju. Misli se uvijek ono najgore. A dobro je poznato da je zena zeni vuk. Ne, ne branim je i nije se imala pravo onako obracati Anki. Ali to je nekima bio samo okidac da budu jos gori od toga. Ja tu osobu vise ne zelim komentirati,daleko joj kuca od moje
2019 01 26
> StefiVidic: > > nefertiti111: > > Ponavljam opet, ruzno je spominjati bolesno dijete i aludirati da netko nije dobar roditelj, bez obzira na (ne)odgoj doticne. > > Ali meni osobno je jako ruzno(AKO JE NAPISANO ISTINA,jer ja osobno nisam surfala ni trazila) da doticna kuka da nema i trazi od drzave i pomoc od drugih dok okolo kupuje markirane stvari. > > Opet kazem, ne znam je li to istina, jer nemam namjeru trazit po netu niti istrazivat, ali ako je, to mi je bas degutantno. > Ja sam surfala i nasla clanke koji uopce ne govore o tome. Ima clanaka o operaciji njezinog djeteta, i odbijanju HZZO-a da je plati , clanaka o tome jako je htjela organizirati humanitarku za bolnicu, te nekih o tome kako joj Grad uvjetuje odrađivanje placene specijalizacije koju je ona naprosto morala prekinuti zbog bolesnog djeteta. Ovo sto ja sad pisem je također dno dna jer prepricavam clanke, i obrisat cu komentar, ali namjera mi je reci da se iz njih uopce ne moze iscitati kukanje nego ocajna borba za bolesno dijete. I sama mislim da je pretjerala u optuzivanju i izrazavanju, ne branim nikoga. Ali dajte.. Cak ni Anka koju je napala nije tako reagirala i ima razumijevanja. Niti je spominjala njenu situaciju prva. Govoriti zeni da se ne brine o djetetu, nego o torbama, pucati takve gadosti o nekome koga ne znas. Govorim o onima koji su najzesce napadali Teu. Da zasluzuje to sto ima kad je takva? Pa uzas. Svi smo ljudi i zbog raznih zivotnih situacija budemo stjerani u kut, bespomocni, a reagiramo razlicito. Nitko nije pomislio da ju je prodavala za 3000 jer jos vraca dug rodbini za operaciju. Misli se uvijek ono najgore. A dobro je poznato da je zena zeni vuk. Ne, ne branim je i nije se imala pravo onako obracati Anki. Ali to je nekima bio samo okidac da budu jos gori od toga. Ja tu osobu vise ne zelim komentirati,daleko joj kuca od moje
2019 01 26
1 2 ... 19 20 21 22 23 24 25 ... 42