Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

dajanab prevarantica

A jel bi se kako mogao iskopati stari oglas od nekoliko mjeseci od te torbe koju je prvotno prodavala ta famozna ivana?
2019 01 24
Kristin, osobno to ne bih nazivala naivnošću već poštenjem, kulturnim i civiliziranim ponašanjem. Nažalost s materijalnim gubitkom, no velikim dobitkom u ljudskosti.
2019 01 24
> teehee: > Kristin, osobno to ne bih nazivala naivnošću već poštenjem, kulturnim i civiliziranim ponašanjem. Nažalost s materijalnim gubitkom, no velikim dobitkom u ljudskosti. Mislila sam naivnoscu u vjerovanju,daleko od toga Anka je ispala super fer i kulturna na vrijedanja
2019 01 24
U njenom prvom izlaganju spominje curu koja se predstavila kao Maja. Kasnije na upit tko je ta osoba kojoj je uplatila za torbu kaze Neli Šunjić. I to je sve, bez nekih objasnjenja, kao da je nije htjela uvlaciti. E da to bi bilo super da se sad moze vidjeti kako je izgledao oglas od Maje/Ivane/Neli kad je prodavala. Mada, sve su to sad puste price. Zao mi Anke..
2019 01 24
> teehee: > Kristin, osobno to ne bih nazivala naivnošću već poštenjem, kulturnim i civiliziranim ponašanjem. Nažalost s materijalnim gubitkom, no velikim dobitkom u ljudskosti. Potpis.
2019 01 24
Hej, cure, kako je ustanovljeno da je torba lažnjak? Piše "nosila torbu na autentifikaciju"- gdje? Sorry, ali nemam saznanja o tome...
2019 01 24
> sanjaurban: > Hej, cure, kako je ustanovljeno da je torba lažnjak? Piše "nosila torbu na autentifikaciju"- gdje? Sorry, ali nemam saznanja o tome... Tea, zadnja u nizu koja je kupila torbu je htjela torbu prodati na popularnom sajtu za prodaju rabljenih dizajnerskih stvari i oni su otkrili da torba nije original i poslali joj mail u kojem jasno piše da je torba lažnjak.
2019 01 24
> sanjaurban: > Hej, cure, kako je ustanovljeno da je torba lažnjak? Piše "nosila torbu na autentifikaciju"- gdje? Sorry, ali nemam saznanja Vestiaire collective,Tea je i poslikala sto su joj poslali tj.misljenje da je torba fake
2019 01 24
> Tanči14: > > sanjaurban: > > Hej, cure, kako je ustanovljeno da je torba lažnjak? Piše "nosila torbu na autentifikaciju"- gdje? Sorry, ali nemam saznanja o tome... > Tea, zadnja u nizu koja je kupila torbu je htjela torbu prodati na popularnom sajtu za prodaju rabljenih dizajnerskih stvari i oni su otkrili da torba nije original i poslali joj mail u kojem jasno piše da je torba lažnjak. Ne nego je platila 370 hrk autentifikaciju
2019 01 24
> Anka249: > Znaci nasa draga Dajana je obrisala temu, cini mi se da sad ono Tanjino dolazi na svoje i da je Dajana jako dobro znala sta je prodala, takodjer dobiva na smislu i da je tu istu torbu prodala za vise nego duplo nizu cijenu sa dobrim razlogom, uz to sve skupa je fantasticna glumica, svi znamo pravu rijec ali ju necemo ponavljat > Dakle, jasno mi daje do znanja da meni povrat nece vratit i da ja sad tu jadnu i izmrcvaljenu torbu prodam za 400kn jer to tako ide, ona sa 1800 na 800 a po njenom mudrom naputku ja sa 800 na 400 i mirna Bosna > Zeno draga, sram te moze bit Cekaj malo pratila sam temu jucer..znaci ona je otvorila temu da je prevarena pa onda i vi svi redom a zapravo je ona vama svjesno prodala torvu iako je ipak znala da je feik??jesam dobro skuzila jer nisam do kraja jucer temu pregledala???
2019 01 24
> kristin0: > Samo ti Anka kontaktiraj zene jer uvijek se nadu i oni koji misle nije veliki iznos pa se necu time zamarati,ali sam sigurna da ih ima Hocu
2019 01 24
> velimir: > > Anka249: > > Znaci nasa draga Dajana je obrisala temu, cini mi se da sad ono Tanjino dolazi na svoje i da je Dajana jako dobro znala sta je prodala, takodjer dobiva na smislu i da je tu istu torbu prodala za vise nego duplo nizu cijenu sa dobrim razlogom, uz to sve skupa je fantasticna glumica, svi znamo pravu rijec ali ju necemo ponavljat > > Dakle, jasno mi daje do znanja da meni povrat nece vratit i da ja sad tu jadnu i izmrcvaljenu torbu prodam za 400kn jer to tako ide, ona sa 1800 na 800 a po njenom mudrom naputku ja sa 800 na 400 i mirna Bosna > > Zeno draga, sram te moze bit > Cekaj malo pratila sam temu jucer..znaci ona je otvorila temu da je prevarena pa onda i vi svi redom a zapravo je ona vama svjesno prodala torvu iako je ipak znala da je feik??jesam dobro skuzila jer nisam do kraja jucer temu pregledala??? Ja ne mogu tvrdit da je svjesno ali njezino ponasanje, poruke i brisanje teme koju je otvorila zbog prevare upucuju na to, takodjer tema je na kraju ispala kao plato za ispoljavanje bijesa i uvreda a najmanje se pricalo o curi koja joj je prodala torbu. Kad god bi netko spomenuo to Dajana bi imala izjave tipa sta se nas tice sta ona poduzima, pa nece valjda ona to djelit s nama i sl
2019 01 24
Joj čitam i ne vjerujem. Da bas uspijete riješiti što god. :/ Ja sam od ove Dajane bila na ljeto kupila Guess torbu za neke male novce i zaista je bila original i super očuvana. Šteta da se ovo sad dogodilo :(
2019 01 24
Anka, vjerujem da je to smjer kojim treba ići u dokazivanju prevare s njezine strane. Je li moguće da se radi o istoj korisnici? Koja mustra...
2019 01 24
Ma glumica od pocetka do kraja
2019 01 24
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 42