Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Tisak status paketa - objasnjenje

Ako bi mi neka od vas mogla objasniti sljedece, bila bi vam jako zahvalna [:zaljubljen] sto tocno znaci: -paket je u distribuciji prema primatelju -paket je u dolasku na odredisno prodajno mjesto jasno mi je da paket trebam pokupiti kad pise da je pristigao, primila sam i poslala nekoliko paketa dosad na ovaj nacin, no eto zanima me sto tocno znaci gore navedeno [:smijesi] hvala [:smijesi]
2013 09 19
to ti znači da je na putu za kiosk :)
2013 09 19
To ti je isto. Znači da će tek stići, odnosno u dolasku je.
2013 09 19
znaci i jedno i drugo znaci isto [:smije]
2013 09 19
Ja mislim da ovo s distribucijom znači da je paket još u skladištu, a dolazak da paket putuje kombijem.
2013 09 19
u distribuciji je kad je još na kiosku s kojeg se šalje, a u dolasku je kad je na putu do kioska na koji se šalje, ja mislim [:smije]
2013 09 19
Kad je u dolasku na odredišno mjesto to obično znači da je idući dan na kiosku.
2013 09 19
u distribuciji- leti k tebi iz ZG u dolasku- znači već je u ZD stigao, samo nije još na tvon tisku [:hihot] [:hihot]
2013 09 19
U distribuciji - znači da je više - manje tek poslan i da putuje prema odredištu... A kad je u dolasku to znači da je idući dan na Kiosku [:smije] [:smije]
2013 09 19
Zanima me je li koja korisnica ovdje slala paket bez da uplati išta tisku? Da to uplati osoba koja prima paket
2013 09 19
Tete na kiosku ti neće dati da šalješ paket ako odmah ne platiš poštarinu
2013 09 19
Hvala na brzom odgovoru [:zaljubljen]
2013 09 19
paket u distribuciji još lezi na tom kiosku di je predan ne to ne znači isto u dolasku na odredisno mjesto znači da je preuzet i ide na kiosk i da će tamo bit sljedeći dan najvejrojatnije da ima opcija di je plaćena poštarina? ali tisak zahtjeva da se odmah plati poštarin
2013 09 19
hvala na objasnjenjima :-)
2013 09 19
Zrinkic26 , u pravu ste, jer to su ipak 2 drugačije stvari kao što ste napisali a paket se mora platiti odmah na tisku, ne možete poslati, a ne platiti (da plati primatelj) jer vam ga neće ni preuzeti tako! [:zaljubljen]
2013 09 19
1 2