Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

ASOS-pomoc

Cureeee :) Imam pitanje za vas koje ste narucivale sa asosa. Zanima me najvise haljine. Jesu li brojevi realni? I jel vam stiglo sve kako je na slici?
2019 02 10
U mojem primjeru, brojevi su realni. Od, ajmo reći, 20 narudžbi, 8 mi je došlo da mi se nije svidjelo. Nekad haljine izgledaju boljeg materijala na slici nego uživo. Tipa jedna satenska haljina, uživo mi je bio jako loš materijal, nije padao kako inače treba, a na slici, naravno, vrhunski izgledala. Jednom je sat izgledao predobro na slici, kad mi je došao; skroz bezveze. Par puta su mi došle prekratke haljine, ali taj problem imam i sa Zarinim. Ako ti ne odgovara, napraviš povrat, svakako je besplatan. I dalje naručujem, te sam u globalu vrlo zadovoljna! ☺️
2019 02 10
Hvala :) Zelim naruciti haljinu, djeverusa sam, pa sam malo skepticna, ali svakakos te mi pomogli :) Zanima me jos samo za koliko vam narudzba stigne? I kroz koliko naprave povrat ako ipak nesto ne odgovara?
2019 02 10
Vrijedi probati ako ste našli neku. ☺️ Zadnji put mi je došla za 4 radna dana, nekad malo duže treba, ali sve u svemu, ne čeka se dugo. Povrat obično u roku 14 dana obave.
2019 02 10
Super, puno vam hvala :) nadam se da ce ave proci okej 😊😊❤️
2019 02 10
Nema na čemu, sretno ✨🤗
2019 02 10
Pozdrav! 😊 Evo mene s mojim iskustvom. Kupujem na Asosu cca 3 godine i mogu reći da mi je najbolje utrošen novac onaj kojeg sam ostavila na Asosu. 1. Jeftinije je ako se odabere funta kao valuta, a uz to, ja stalno pratim tečaj funte pa kad vidim da je prilično niska, tad naručim. 2. Meni sva odjeća izgleda kao na slikama ili čak i bolje. Uvijek pročitam sastav odjeće, pogledam koliko je visok model koji nosi to što kupujem pa tako uspoređujem, a pogledam i video pa probam zamisliti na sebi 3. Ima savršenih komada koje nema svaka druga cura, a cijena super (naravno, kupujem gotovo uvijek na sniženju). 4. Recimo, u ovaj prošli utorak sam naručila hlače, dobila sam mail da su poslane u srijedu, a u petak su mi došle doma. Ako nije praznik neki, apsolutno mi uvijek dođe u roku od 4 radna dana. Prije je dostava bila sporija, a sad je ovako već više od godine dana. 5. Znala sam vraćati stvari jer mi nisu stajale kako sam si zamislila. U roku od 10 dana (uključujući i vikende) mi dođe mail da su zaprimili moj povrat i onda sutradan dobijem kune na račun. Ono što me malo bilo uplašilo je to što kad predam paket na Poštu, ne dobijem nikakvu potvrdu pa tih 10-ak dana se molim da im se ne zagubi paket. No, imala sam 15-20 povrata i uvijek je sve bilo ok. Dok putujem na posao pregledavam, pratim funtu, čekam svoju veličinu ako je odmah nema i eto, stigne za par dana i ja presretna. Sreeetno! 😊
2019 02 10
Ja kad nisam sigurna u veličinu naručim dvije veličine pa onu koja mi ne odgovara vratim..
2019 02 10
> TeaProdaja94: > Hvala :) > Zelim naruciti haljinu, djeverusa sam, pa sam malo skepticna, ali svakakos te mi pomogli :) > Zanima me jos samo za koliko vam narudzba stigne? I kroz koliko naprave povrat ako ipak nesto ne odgovara? Haljine iz kolekcije wedding su im predobre.... moja sestra je kupila vjenčanicu na asosu...originalna cijena je bila 2000kn, a ona je kupila na sniženju za 800kn,,,haljina je bila predobra - uska uz tijelo i prekrivena perlicama... ljudi nisu mogli vjerovat da je haljina sa Asosa...
2019 02 10
> Rose007: > Vrijedi probati ako ste našli neku. ☺️ > Zadnji put mi je došla za 4 radna dana, nekad malo duže treba, ali sve u svemu, ne čeka se dugo. Povrat obično u roku 14 dana obave. evo i meni isto kao i vama 4-5dana, a povrat za 2 tjedna... vraćala sam robu preko 10 puta i nikad nije bilo problema
2019 02 10
> marbil: > > TeaProdaja94: > > Hvala :) > > Zelim naruciti haljinu, djeverusa sam, pa sam malo skepticna, ali svakakos te mi pomogli :) > > Zanima me jos samo za koliko vam narudzba stigne? I kroz koliko naprave povrat ako ipak nesto ne odgovara? > Haljine iz kolekcije wedding su im predobre.... moja sestra je kupila vjenčanicu na asosu...originalna cijena je bila 2000kn, a ona je kupila na sniženju za 800kn,,,haljina je bila predobra - uska uz tijelo i prekrivena perlicama... ljudi nisu mogli vjerovat da je haljina sa Asosa... S ovim se apsolutno slažem! Wedding haljine su brutala. Ja se još ne udajem, ali svako malo škicnem i pogledam ponudu. Do 2000kn se može naći svakakivh vjenčanica (koje možete za do 1000kn još i doraditi kod svoje krojačice), a ja sam se ove zime zaljubila u vjenčanicu od 500kn (bila je isto oko 2000kn prije sniženja). Nadam se da će takve ponude biti i kad se je budem udavala. :') :')
2019 02 10
Asos mi je vrh :D kao prvo stranica je odlična, brza i pregledna. Naručivala sam već dosta puta, veličine su realne i uvijek pogledam koju veličinu nosi model na slici pa si mogu odokativno predočiti koja bi meni veličina odgovarala.
2019 02 10
Meni je Asos isto zakon, veličine baš Asosove odjeće su realne ostale marke se znaju razlikovati, jednom sam kupila River Island hlače UK8 bile su skoro 40 broj. Sad ima čak i neka pomoć da Asos sam izbaci preporučenu veličinu na temelju unesenih podataka, korisno je osobito za traperice
2019 02 10
Slazem se sa svim komentarima iznad - ASOS je odlican :) osobno sam kupovala samo haljine i iste su dosle kao na slikama. Kao sto je netko napisao vec prije, gledam kako stoji na modelu/koliko je visok model i kakva je vrsta materijala. Pa se prema tome ravnam i za broj, ako je npr. haljina elasticna uzmem S jer sam izmedu S/M. Meni je stiglo za cca 5 dana, a povrat je prejednostavan. Tako da ne brinite ako Vam nesto ne odgovara!
2019 02 10
Kako tocno ide procedura s povratom?
2019 02 10
1 2