Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Astigmatizam..pitanje??

Do kraja sam uzela ipak u getaldusu ali ponudila mi je stakla sa antirefleksirajucom zastitom..cijena je 900 kn tako da me skupa izaslo 1730 kn i jos uz to su imali akciju 1+1 gratis ali samo na neke odabrane okvire..uglavnom prodavacica mi je pojasnila da sto vise zastite to je kvaliteta bolja..ali sam za pocetak uzela ove samo sa tom zastitom..pa vidjet ce mo sad kad ih dobijem kako cu biti zadovoljna..ionako ce mi trebat jako dugo da se priviknem
2019 03 02
Zašto misliš da će ti dugo trebati da se privikneš? Vidjet ćeš bolje, oštrije, to je sitna dioptrija, ne trebaš ih stalno nositi, ali i ako ih nosiš stalno, nema greške. Kroz nekoliko dana bi se trebala priviknuti, a možda budeš i odmah. Ajd baš javi, zanima me.
2019 03 02
I da, koja stakla si uzela?
2019 03 02
> sanja85: > I da, koja stakla si uzela? Joj mislim da su zeiss tako nesta..nadam se da su dobra😂
2019 03 03
Svi hvale Zeiss, iz osobnog iskustva ne znam jer ih nisam nikad imala. Ma bude sve ok, baš javi dojmove.
2019 03 03
> sanja85: > Svi hvale Zeiss, iz osobnog iskustva ne znam jer ih nisam nikad imala. > Ma bude sve ok, baš javi dojmove. Svakako..ovaj tj bi trebala dobiti.
2019 03 03
1 2 3 4