Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Farmasi iskustva

> Vidicka: > I mene je svrbila glava od sampona,ali nakon 1 velike bocice je prekinulo,kosa mi se prestala mastiti (a inace ju svaki 2.dan moram prati). Napravila sam pauzu sa 2 bocice normalnog sampona i opet se vratila tom i tako u krug. Kosa mi je cijela blajhana 3 puta u 2 mjeseca, nemam ni ispucale vrhove :) ja sam s njim stvarno prezadovoljna. Ruzevi super, zanimaju me parfemi? ja imam parfem bianca to je kao kopija ili slicnost kako god hocete sa calvin kleinom nekim nisam provjeravala u ducanu istinitost ali mogla bih, uglavnom parfem je ljetni super je i postojan je cak dva dana cak i vise, parfem stavljam na majicu jer imam kozne reakcije pa ne volim direktno da kozu
2019 02 27
> Samokrpice12: > Probala kolekciju za akne od cajevca i kremice za ruke. Ovo za akne ne pomaze, kremice su super Ma dajjj! Meni je ova kolekcija od cajevca odlicna. Ne toliko za pristice koliko za oziljke.
2019 02 27
> Anamarijamla: > > Samokrpice12: > > Probala kolekciju za akne od cajevca i kremice za ruke. Ovo za akne ne pomaze, kremice su super > Ma dajjj! Meni je ova kolekcija od cajevca odlicna. Ne toliko za pristice koliko za oziljke. Eto meni nije bila
2019 02 27
Moja susjeda hvali njihov parfem.mislim da se moto zove. Dupe nekog poznatog. Nisam probala nijedan.
2019 02 27
Crni kim mozda neko probao?
2019 02 28
Bianca,Signature,Capris,odlicni parfemi,postojani i po mom ukusu,to ne znaci da ostali nisu...stvar je ukusa...mat ruzevi takoder,postojani,usne nisu suhe i ne ostavljaju trag na casi...olovke za usne i oci,maskare,odlicne....sve u svemu zadovoljna sa svime i skoro sve isprobano.cijene prihvatljive😊
2019 02 28
> miabubalo: > Hvala. Onda necu probati sampon od cesnjaka. Ostajem pri onom sredstvu za vodeni kamenac. Pozdrav! Evo kopiran odgovor s jednog portala vezan uz šampon i masku od češnjaka... "Nije da sam jednom procitala na portalim u komentarima da (nakon sto je osoba pocela koristiti sampon i masku od bijelog luka) osoba odustaje od koristenja, da joj se pojavila perut i pocela svrbiti glava !! Da, to je moguce - vrlo lako.. Ali to je zapravo zabluda. Nije perut.. Nije stetno za tjeme.. Tu se zapravo radi o CISCENJU TJEMENA.. Ovaj sampon ima tu moc da sve odumrle stanice koze dize od tjemena (cisti ga) i zato mislis da imas perut, ali ne - ta pojava je kratkog vijeka i samo trebas nastaviti koristiti ovaj sampon i vrlo brzo ce problem nestati.. "A zasto me onda svrbi tjeme? " - E svrbi zato sto je sampon namjenjen za obnavljanje kose, rast NOVIH dlacica, jacanje korijena starih dlaka kose i za jako brzi rast kose.. Naravno - kako izbijaju nove dlacice, one se moraju probiti kroz tjeme van - i UPRAVO ZATO postoji mogucnost svraba tjemena.. Ta pojava je takoder kratkog vjeka, zato - bez panike."
2019 05 08
Ja se bavim Farmasijem jedno vrijeme i imam punooo njihovih proizvoda. Ako nekog interesiraju detalji ili bilo što o nekom proizvodu slobodno se javi. U sadašnjem katalogu je jedan od mojih top proizvoda - ulje za brže tamnjenje po cijeni od 30 kn. Zainteresiranima sam i na raspolaganju oko učlanjenja. Članstvo je besplatno, nema se obveze naručivati svaki mjesec... Tko je zainteresiran slobodno se pridruži timu HR02399... Za nove članove prilikom narudžbe Farmasi daje poklon dobrodošlice, a mogućnost je i narudžbe Start kit paketa (vrijednost paketa cca 200 kn platite 20 kn). Tu sam za sva pitanja... :)
2019 05 08
> Anamarijamla: > A da li znate dal se pošiljka mora odma platiti dostavljacu ili se moze poslje( kao npr. Avon)? > Planiram se početi baviti s tim pa me zanima. Pozdrav! Vas još interesira učlanjenje u Farmasi? Tu sam za sva pitanja. Lp
2019 05 08
1 2