Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Ketonal Akut- netko probao?

Pozdrav krpičarke! Jel neka probala možda Ketonal Akut bez recepta? Ja inače pijem normalan za menstruaciju i super je, a zanima me kakav je ovaj, jel se isplati kupovat ili ne :) Hvala
2019 03 04
ja kad me ukoči od kičme posegnem za Ketonal retard i on spašava situaciju....
2019 03 04
Brufen 600mg u prahu Ide na recept I zub i kicmu i menstrualne bolove Sve spasava
2019 03 04
Ja ketonal retard za menstualne bolove.
2019 03 04
> pinkpurple: > Brufen 600mg u prahu > Ide na recept > I zub i kicmu i menstrualne bolove > Sve spasava Ja brufen ne preporucavam.. meni bas nesto i ne pomaze, pogotovo ne kod menstrualnih bolova.. cak sam u zadnje vrijeme skuzila da me bas uspava
2019 03 04
Probala Ketonal Akut i ne bih preporučila nekome tko ima osjetiljiv želudac jer me ubijao nakon što sam popila, a pomaže kod slabijih bolova. Recimo da mi je Neofen 400mg i Nalgesin puno djelotvorniji kod jačih bolova, a ne boli me želudac.
2019 03 04
da kažu da nisu za osjetljiv želudac, ali eto moja sreća meni za želudac ne smeta, a protiv boli pomaže.... :)
2019 03 04
> iskrica0: > Pozdrav krpičarke! > Jel neka probala možda Ketonal Akut bez recepta? > Ja inače pijem normalan za menstruaciju i super je, a zanima me kakav je ovaj, jel se isplati kupovat ili ne :) > Hvala to ti je potpuno isto kao onaj na recept di ima 30 komada pa nadoplatiš u ljekarni cca 12kn umjesto da plaćaš cca 40 kn za 10 tableta pila sam do nedavno na recept i znala kupit te bez recepta ako nisam imala ove na recept dok mi nije pozlilo...ne odgovara mi više nikakvi ketonal, čak ni u obliku injekcije kod doktora eto pa nemojte ni vi to gutat ko bombone da je ne znam kolika bol, nije to voltaren ni andol i može bit opasno
2019 03 04
Hvala cure! Ma lako meni za želudac, inače pijem Ketonal forte i imam načina da si ublažim utjecaj na želudac. Samo me zanimalo jel pomaže akut pošto nisam mogla doći do recepta za forte. Ali vratio se danas doktor i poslao recept tako da se vraćam svom pravom Ketonalu :D A meni inače Neofen i Brufen ne pomažu uopće kod menstruacije tako da ništa od tog ,:)
2019 03 06