Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Adidas tajice - trenirke pomoć.

Pozz Drage krpičarke u sport vision ducanu vidjela sam predobre tajice 230- druge 270 kn crne i plave.adidas steta kako je otac umro ne mogu si priuštiti to jer nemam primanja ko ni mama...ima li netko mogućnost iz Zagreba da ih ima po nižoj cijeni da mu ne treba ili bi kojim slučajem poklonio.imam samo 800- kn socijalna skrb doplatak ...mama nema ceka tri mjeseca tatinu penziju unaprijed hvala na pomoći
2019 03 08
Broj je takvih cetri xl ( u njihov sam stala 46- inace sam 50-ali se razviju)
2019 03 08
alo draga, zar baš moraju biti adidas...na krpicama ima puno jeftijinijh a dobrih...a da nisu adidas..ako je stvarno tako.. netko će i pokloniti...vidi moje crveno crne...ako ti odgovaraju.... :")
2019 03 08
Oprosti, ali kako nabavljas parfeme i kozmetiku (što je zabranjeno preprodavati), tako možeš i tajice. Imaš 17 strana odjeće i svega, prodaš pa kupiš tajice
2019 03 08
Mislim užas. Dok drugi nemaju što jesti ona kuka jer nema novaca da si kupi tajice od 200injak kuna naviše. Idi radi pa zaradi novac. Poslova kojekakvih uvijek ima. Ajde da si tražila da ti netko da hranu ili slično ali ovo je krajnje bezobrazno.
2019 03 08
> miabubalo: > Mislim užas. Dok drugi nemaju što jesti ona kuka jer nema novaca da si kupi tajice od 200injak kuna naviše. Idi radi pa zaradi novac. Poslova kojekakvih uvijek ima. Ajde da si tražila da ti netko da hranu ili slično ali ovo je krajnje bezobrazno. I još ide manipulirati tužnom pričom, možda netko pokloni ni manje ni više nego ADIDAS tajice. Nitko ne bi ništa rekao da ste tražili hranu, vjerujem da bi svatko od nas pomogao,ali ovo...
2019 03 08
Ne vara i ne krade. Lijepo je pitala. Tko želi dati, dati će. Tko ne želi, ne mora ništa pa ni držati joj prodike.
2019 03 09
> antonijica: > Pozz Drage krpičarke u sport vision ducanu vidjela sam predobre tajice 230- druge 270 kn crne i plave.adidas steta kako je otac umro ne mogu si priuštiti to jer nemam primanja ko ni mama...ima li netko mogućnost iz Zagreba da ih ima po nižoj cijeni da mu ne treba ili bi kojim slučajem poklonio.imam samo 800- kn socijalna skrb doplatak ...mama nema ceka tri mjeseca tatinu penziju unaprijed hvala na pomoći Tebe zaista treba žaliti, ali ne kao curu koja teško živi i nema za elementarne potrebe, nego žaliti kao sebičnu osobu. Kažeš, šteta što ti je otac umro pa si ne možeš to i sl. priuštiti. OMG. :( Je li tebi žao tvoje mame koja nema nikakva primanja odnosno, je li ti neugodno, ako ne zbog cura na krpicama koje i ne poznaješ, ono zbog tvoje mame, jer jadna nema nikakva primanja i mjesecima čeka mirovinu tvog pokojnog oca.? Na forumu krpica unazad pet godina, vidjela sam, tražila si posao, ali isključivo u butiku odjeće i obuće. Zašto baš to, zašto ne u nekoj trgovini prehrambenih proizvoda pa bi imala mogućnost kupiti nešto na akciji ili dobiti pa pomoći roditeljima. Zašto uopće spominješ roditelje, iznos primanja, čekanje mirovine i sl.? Takvih poput tebe krcati net, ne samo krpice.
2019 03 09
Javi se! Ja cu ti pokloniti obicne tajice crne ili plave kakve zelis, ako zelis obicne koje nisu adidas :) Jer mislim ako netko nema zadovoljiti ce se i tajicama od 70 kuna, ne moraju biti adidas!! Svi mozemo kukati da nemamo 300 kuna za original tajice, da su ti tajice zaista potrebne ne bi vjerovatno pisala adidas, nike..... ako zaista nemas tajica i stvarno su ti potrebne ja cu ti ih pokloniti nove sa etiketom, h&m i mango imaju odlicne, a i u terranovoj nisu lose :)
2019 03 10
...zalosno...ali i smjesno... original >:( :")
2019 03 10
> TeaProdaja94: > Javi se! Ja cu ti pokloniti obicne tajice crne ili plave kakve zelis, ako zelis obicne koje nisu adidas :) > Jer mislim ako netko nema zadovoljiti ce se i tajicama od 70 kuna, ne moraju biti adidas!! > Svi mozemo kukati da nemamo 300 kuna za original tajice, da su ti tajice zaista potrebne ne bi vjerovatno pisala adidas, nike..... ako zaista nemas tajica i stvarno su ti potrebne ja cu ti ih pokloniti nove sa etiketom, h&m i mango imaju odlicne, a i u terranovoj nisu lose :) Dotična želi baš predobre adidas tajice ne obične.
2019 03 10
Dali je ovo neka zezancija? Antonijica, reci da se salis!
2019 03 10
U New Yorkeru ima odličnih jednobojnih tajica po 39,90kn...jučer vidjela...
2019 03 10
Stvarno svašta.
2019 03 11
Nikoga ne zelim osudivati, ali da je cura stvarno u losoj situaciji, mislim da ne bi bilo bitno jesu li tajice adidas ili new yorker, svasta! I da joj je toliko lose vjerovatno bi stvari na krpicama prodavala ispod cijene da si sto prije skupi novceke :/ Ispravite me ako grijesim ......
2019 03 11
1 2