Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Molim misljenje o "odlicno" ocuvanim tajicama

Kupila sam od korisnice tajice, u oglasu navedeno odlicno ocuvane, nosene 3x. Na moj upit jesu original korisnica odgovara da misli da jesu, narucene su sa neta. Tajice jutros stizu, etiketa na kojoj je logo od nike je izvrzana, tajice izmedu nogu imaju mucice (koje nisu navedene u oglasu). Trazila sam povrat.Korisnica ne zeli vratiti novce, platila sam ih sa pt 95kn. Prilazem slike razgovora i slike artikla kakav je meni prije stigao. Molim misljenje ostalih krpicarki nakon procitanog razgovora iz inboxa.
2019 03 22
Ako je kopija ,los je materijal te se jako brzo stvore mucice,trebalo je biti naglaseno to nije nesto sto se ne primjeti a koja je to fora da ne zna dali su kopija ili original a realno za te novce kupite nove tajice,kopiju naravno
2019 03 22
Evo, neka se korisnica slobodno javi, tu cemo nastaviti da sve bude transparentno. Da, mogla sam koristene original za tu cijenu kupit. Ali sam po toj jedinoj etiketi mislila da su ove original,jos kad je pisalo odlicno ocuvane, pod tim ja smatram da nemaju nikakve greske. Sve sto prodajem pise mi u oglasima svi nedostatci, i oni najmanji. Ali da ove tajice sad nosim za kratko vrijeme ce biti sve izmedu nogu izderano i mucavo. Takoder, po njenim odgovorima, nisam sigurna jesam ih u 2 sata ovako ja uspila izmucati izmedu nogu.odmah cim sam ih otvorila sam joj se javila. Ako u oglasu pise odlicno ocuvane, pa red je da se navede ako ima mucica. Ovo mi je gnjavaza sad i nepotrebno zivciranje al eto. Jutros mi je stigla haljina koja mi je mala i to je ok, nije greska od prodavaca sto mi je mala, curi sam rekla da je stigla i da je mala ali nema veze, mogu je poklonit nekom. Najlakse je napisati na profil da ne vraca novce, a tesko je u oglas napisati ostecenja i jel replika il original.
2019 03 22
Evo da se i javim... veceras cu staviti slike prije slanja... ETIKETA NIJE BILA TAKVA da fali velicina... ne znam sta je doticna napravila ako nije bila zadovoljna... ostavi mi negativnu, nije problem... slike cu svavkako staviti prije slanja....
2019 03 22
Ma ne bi mene to što njima piše da ne vraćaju, zaustavilo. Sve se može javno objaviti, svatko ima većinom fejs pa zalijepiti na zid što prodaje. Kućni telefon, mobitel. Pa zovi dok ne vratiš. Samo što u zadnje vrijeme, kad se ovo desi, ako cure dobiju povrat, brišu teme i negativne. Ne valja to radit.
2019 03 22
I da nadodam, osim ove etikete sa slike nema nikakve druge etikete. I sa vanjske strane je isto nike od loga. Eto, molim misljenje od ostalih korisnica, jesam u krivu sto trazim povrat svog novca?
2019 03 22
Nisam do sad prevarila 100 i nesto cura pa tako ni ovu korisnicu...
2019 03 22
> iks0605: > Evo da se i javim... veceras cu staviti slike prije slanja... ETIKETA NIJE BILA TAKVA da fali velicina... ne znam sta je doticna napravila ako nije bila zadovoljna... ostavi mi negativnu, nije problem... slike cu svavkako staviti prije slanja.... Dajte, molim vas!! Mogu i ja nositi nesto pa kad dobijem upit za kupnju prodati to. Tajice su bile slozene u kuverti, tako da ih nije sigurno ni postar razvrzao!i ne kuzim isto tako, svaki put na forumu iste price, kad sam slala sve je bilo ok, ali kad je doslo do kupilice, budu mucice, poderano itd! Zar bih vam uplacivala 95 kn za tajice pa ih isla unistiti, pa da se onda sa vama tu natezem, jer mi je dosadno u zivotu?
2019 03 22
> iks0605: > Nisam do sad prevarila 100 i nesto cura pa tako ni ovu korisnicu... Ja nisam nigdi napisala da ste me prevarili, ali niste ni napisali u kakvom je stanju artikl. Valjda se prije slanja ili stavljanja u prodaju detaljno pregleda!
2019 03 22
Annie 25. .. necu se ja spustat na vas nivo.... vratit cu novce koje ste uplatili za tajice. Znaci 80 KN. Postarinu koju sam platila necu vratit. I zadrzite si ih, obucite ih koji put kak kazete...
2019 03 22
Takoder prilozit cu slike prije slanja, tad cu ja napravit temu na forumu i ocjenit vas kao kupca...valjda na to imam pravo
2019 03 22
Naravno da nije postar strgao etiketu
2019 03 22
> iks0605: > Annie 25. .. necu se ja spustat na vas nivo.... vratit cu novce koje ste uplatili za tajice. Znaci 80 KN. Postarinu koju sam platila necu vratit. I zadrzite si ih, obucite ih koji put kak kazete... Kakav moj nivo? I kakvu ste vi to postarinu platili ako sam ja vama na racun uplatila 95 kuna sa postarinom? O cemu vi pricate?? Koliko sam uplatila ja vama toliko ce te i vi meni vratiti, ne zelim vase tajice, vratit cu vam ih jer su odlicno ocuvane pa ih mozete i dalje nositi. Lijepo sam vam u poruci napisala da zelim povrat a ja cu vama vase tajice poslati nazad. Daj nek me neko prosvijetli o ovoj postarini, ako sam ja platila tajice 80 plus pt 15, sve skupa 95 kn je uplaceno, kako je onda ona meni gratis dala postarinu???
2019 03 22
Nisam dala gratis. Platila sam ju pd novaca koje ste uplatili za postarinu...
2019 03 22
nosene max. 3 puta..u odlicnom stanju Eto, iz ovog iscrpnog opisa o stanju artikla od 27 slova, jednog broja i tri točke i ja bih očekivala odlično stanje. Da sam ih dobila u stanju kakvom i jesu, bila bih nezadovoljna, opis ne odgovara stvarnom stanju i s pravom bih tražila povrat novaca bez obzira kaj stoji u opisu profila. Pitali ste sve kaj je trebalo pitati, a to kaj je stanje drugačije od navedenih odgovora, to je sad problem prodavačice. Nek ona lijepo vrati novčeke i bok Pero!!
2019 03 22
1 2 3 4 5 ... 6